Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pri?el z njeno legalizacijo, ker se prej?nji lastnik ni zanjo niti tolko pomujal, da bi imela homologacijski karton?ek. Trenutno se ukvarjam z UE Izola, kjer je bila prvi? registrirana, davnega leta 96, potem naj bi sledil LPP ter v nadaljevanju ?e avtoplinski mojstri, ki bodo poskrbeli za vpis naprave v karton?ek. O?itno bo ?e kar neki stro?kov.  :cheers:[/quote

Ej...dobro zrihtaj ....samo na obali so bolj po?asni za te stvari...he he lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevzel od An?eta, z novimi prtlja?nimi vrati. :) Kak?en balzam za u?esa je bil, ko sem se presedel iz astre v mazdico :D Tako fino se je bilo vozit, da sem potem ko sem pri?el domov, ?e enkrat odrinil na Vrhniko...beri pozabil klju?e :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji obrnil ?tevec na 315000, kar pomeni, da sem kljub vo?nji s Katrco z njo naflikal ?e 2000km in to na ni? druzga kot benz.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po preteklem de?evnem obdobju je mazdica od danes naprej spet za?asno iz gara?e in tud nasme?ek se je za?asno pojavu, ko sm jo brez strehe zapelu en krog po soncu :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

teden nazaj vgrajene gewinde.. danes urejam homolomo.. kmalu pa ?e nove feltnce na avto in je to verjetn finish leto?nega rihtanja za katerega je ?lo kar nekaj ve? kot 2000 eu za ''?minko'' in druge stvari za mojo roadtrip miato:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.