Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Zapiranje ogledal je pri meni nujno zlo, zaradi ozkih parkirisc. Vcasih imam obcutek, da bodo mimoidoci pobrali s sabo moja ogledala, tudi ko so zlozena :)

 

Tako je. Pac pogresal sem to funkcijo in sedaj je ne vec. Je pa zanimivo, da je vsak avto, ki sem ga imel do sedaj, imel to funkcijo, samo Mazda ne. Ampak ok, ima pa druge pozitivne lastnosti, katerih ostali nimajo ;)

 

?aki mal... a te?ko ti je pritisnit tisti gumbek za zlaganje ogledal? Men je pa ravno to v?e?, da se ogledala zlo?ijo le takrat, ko jaz ho?em in ne vsaki?, saj ve?ino ?asa to ne potrebujem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf...danes sem jo hotel oprati..samo to vreme jebemliga Megla tle pri nas na obali..pa tudi ?asa mi je zmankalo..he he lp:-):-):-)

 

Je kolegica iz obale zadnjic en da pojamrala po mailu, da je taka megla da se ni videlo niti do Savudrije cez morje :) ...

 

Slika narejena iz iste lokacije (Kranj) v ponedeljek dopoldan in v petek dopoldan :) ... 

 

12188082_10153829737372147_8470212209589

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neverjetno kako so zimske gume ti?je od letnih. GY UG9, 205/60/16 vs. Fulda sportcontrol 215/50/17. Pa fuldine so ful reklamirali, da so zelo tihe. V tej dimenziji so bile na papirju dale? najti?je. Ne predstavljam si, ?e bi vzel druge ki imajo recimo 2dcb ve? na papirju.

 

Tile zimaki pa rulajo, res kot no? in dan :) Sem mislil, da avto ?e lebdi, ker se ni? izpod ceste skoraj ne sli?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj z Jures-om rihtala webasto na moji ?estki. Mislim, da sva ugotovila, zakaj me zadnjo leto zeza. Krivec: konektor oz. signalni kabel za pumpo.

 

Pumpo sva dala v vodoravno lego, mal je blo treba podalj?at kablovje (to je izi part), hudi? pa je da zdej konektor na webasto ne gre ve? gor. Na eni strani sva ga po?ila, na drugi strani je ?e zavihek za zataknit, ampak se ne zasko?i da se j****.

Danes sem poslikal konektor na webastu, vse b.p. Ni mi jasno, kot da nekje dobim nov konektor in probam. Trenutno imam samo v?tekan konektor (brez ohi?ja) ampak to ni ziher.

95e1e74f8ea2a28ec7ae5743fda651d7.jpg

 

e50d59a9c43329b1a8c6f498a401e004.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?el bi kje pri Beji, potem bi pa vpra?al mogo?e ?e kakega privatnika. Samo lih vsakomur ne bi zaupal no, kaj vem. Je treba precej podret, saj pri 2012 letnik ?estki je bilo tako. To lahko jures ve? pove. Monta?a zihr ene 200 stane, na uradnem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures - Mazda 3 2014 2,2 diezel.

 

Bi ?lo vgradit? :)

Dobra stran:

Rabis vse od zacetka to pomeni da ni treba nic cvikati dodajata ampak vse kompletno vgradis od peco do kablovja neodvisno

 

Slaba stran - mazda 6 2.2 nima NOBENEGA placa tako da predvidevam da ma mazda 3 se manj....za pogledati je.

Ker ce ni placa ni seca razdirat avta in delati ginekoloske posega.

 

Razlika v ceni je seveda ogromozanska....sama prideva skozi za cca 500 -600 ojro z daljincem, odvisno od ebaya

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rusi to tako vgrajujejo :)

 

https://youtu.be/uCloUWvhPms

 

Torej pri levi gumi je nekaj placa.

 

Ve? nadaljujeva na ZS.

 

http://dop-center.ru/portfolio/webasto/webasto-thermo-top-evo-5-na-mazda-3/

Ja ja tole je termo top evo (ki ga imam v alhambri) manjsa a dosti drazja zadeva. Mi se igramo z termo top c ali e (te so bili tovarnisko v mazdah)

 

Koloteki so vedno prvo kar pogledas za prostor. Tja sem ze dva zbasal, prvega skupa v cx7j z ivarjem drugega pa v mazdo 5.

 

Ce bos pogledal kje ga ma spektr.....science fiction .....14 ur dela, ne di ce ne bi bil to prej moj avto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mojo parkiral na ocisceno parkirno mesto in le upam, da ne bo spet packarije okrog nje, ko odpeljem. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni?.

 

Ker pa se po?asi pribli?uje zima in ker nekaj omenjajo mejo sne?enja, po?asi premi?ljujem o zimskih gumah za BTjko, ker tele zdaj imajo za dlako ve? kot 2 milimetra profila. Jasno da sem najprej pregledal ponudnike ugodnosti za ?lane Mazda kluba. Nato pa v nekem zaselku v nekih rovtah pri nekem vulkanizeroidu dobim pnevmatike za skoraj 200 ? ceneje.

 

Torej grem jutri po nove pnevmatike za BTjko.

 

Sicer niso pretirano cestne ampak ?e najbolj spominjajo na traktorske, a me to ne gane dosti.

 

Baje, da so tudi precej glasne, a me tudi to ne moti preve?. Mislim, resni?no mislim, da ?ene na sovoznikovem sede?u ne bodo preglasile...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje za Mazda?e.

Povejte mi , ali so dvigalke za dvig avta pri vseh modelih Mazda 2,3,5,6,323,626 rx8, itd enake,

ker je nova za Mazda 3 okrog 100 eurov .Pri novem avtu ni vgrajena  :vskalo: .

Ce te zanima, dam rezervno kolo z dvigalko za ene 50? ... Je od Cordobe... In je prakticno nerabljeno ;)

 

Tukaj je slika >> http://www.mazda-si.net/topic/12671-k-rezervno-kolo-mazda-2/?p=335780

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.