Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Dana?njih cca. 100km niti enkrat samkrat ni videla preko 4000 motornih obratov in seveda je bila vo?nja znotraj hitrostnih omejitev.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne danes, ampak v?eraj sem jo po 1 tednu malo zavrtel do rde?ega polja, po nesre?i seveda. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne danes, ampak v?eraj sem jo po 1 tednu malo zavrtel do rde?ega polja, po nesre?i seveda. sramezljiv

 

 

Do katerega rdecega polja? Makovega?  :harhar:

 

skitched-20151112-115813.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teden sem ji privo??il naslednje:

- kompletno kopanje :lol:

- vgradnjo dodatne opreme (avtomati?no zapiranje in odpiranje zunanjih ogledal na uradnem servisu)

- vgradnjo modula za "Coming & Leaving Home" pri Primo?u

Men je tud ful nadlezno, ko je treba rocno odpirat/zapirat na gumb. Tk da pol to pomeni, ko avtomatsko zaklenes avto, se zaprejo ogledala in obratno, kajne?

 

Kje si pa modul nabavil? Imas to funkcijo ze aktivirano?

 

Js pa ze 2 tedna cakam, da mojemu vulkanizerju dostavijo platisca. Ce jih ne bo do 15.11., potem pa ene ketne in it k drugemu vulkanizerju.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?istil za njo po parkirnem mestu v gara?i fakultete, ker tole olje je strahovito drse?e in naj vendar kmalu neha te?t.  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res rabi? da se ti vsaki? zlagajo ?pegli? To je bolj kot ne en fenseraj. Zlo?i? jih ko je pa? treba...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ej...jaz imam na moji mazdurini CX5...tako ,ko rabi? jih zlo?i? pa jeeee.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas so zelo ozka parkiri??. Vedno parkiram zadenjsko, saj je druga?e nemogo?e priti ven z malo ve?jim avtom. Ostali stanovalci imajo manj?e avtomobile, ki so do polovice mojega. In potem ko kdo parkira poleg mojega, mora iti mimo mojih vrat in v tem primeru, ?e ne bi bila zlo?ena, bi lahko kdo ?e butnil v njih. ?e bi imela gara?o ali pa parkiri??a normalne velikost, na zapiranje ogledal ne bi niti pomislila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta malomarnost drugih je v?asih res sitna. ?e ?e svojega pleha ne marajo in brez ob?utka mahajo s svojimi vrati naokoli, naj vsaj pazijo na druga vozila. Enkrat je ena tresnila po mojem avtu medtem, ko sem sedel noter. Sem odprl vrata in vpra?al, ?e ne zna normalno vrat odpirat, nakar me je baba pogledala s svojim prezirajo?im pogledom in ?la naprej. Ni? oprosti, sor?i ali kaj podobnega. Pa za to mojo 20 let staro gajbo mi je bolj ko ne vseeno, ampak marsikdo pa ima nov avto in bi ga rad ohranil v dobrem stanju do prodaje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zapiranje ogledal je pri meni nujno zlo, zaradi ozkih parkirisc. Vcasih imam obcutek, da bodo mimoidoci pobrali s sabo moja ogledala, tudi ko so zlozena :)

 

Tako je. Pac pogresal sem to funkcijo in sedaj je ne vec. Je pa zanimivo, da je vsak avto, ki sem ga imel do sedaj, imel to funkcijo, samo Mazda ne. Ampak ok, ima pa druge pozitivne lastnosti, katerih ostali nimajo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e od u?eri zve?er po?iva v 8m dolgi in 4,5m ?iroki gara?i, tako da zarad mene tudi ?e malenkost zraste, bo ?e zmeraj noter ostala.  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.