Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jo samo opazujem ?ez balkon, ker za dans ?e po?iva, popoldne pa gre na kraj?o rekreacijo.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdurina pociva in vozim Katrco, ampak danes se obeta ogled se ene Mazde, kamor pa sem kar kolega Vineta poslal :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal eno grelno sve?ko ki je crknila, pa zgleda da bo treba ?e sprednji gumi, ker (pojma nimam kdaj ne kam) sem levo preklal :( pu??a sicer ne ampak je pa dobro udarjena ob strani tako da bo zelo verjetno treba menjat in ?e bo bo ?la gora evri?ev, pa ravno ke je ?e pretoplo da bi kar zimske kupil :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal eno grelno sve?ko ki je crknila, pa zgleda da bo treba ?e sprednji gumi, ker (pojma nimam kdaj ne kam) sem levo preklal :( pu??a sicer ne ampak je pa dobro udarjena ob strani tako da bo zelo verjetno treba menjat in ?e bo bo ?la gora evri?ev, pa ravno ke je ?e pretoplo da bi kar zimske kupil :S

A je punca vozila in zato ne ve?:)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem vozil prijateljovo mazdo 3 sedan, za ameriski trg...letnik 2006.

 

2.0, automatic, nic opreme...se za moje pojme ima nc opreme...stekla na roko, ogledala na roke, nima abs (!!??), 2 airbaga...

Ja pa pla?al jo je 10k?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je punca vozila in zato ne ve? :)?

nop, ni ve? punce :D pa tut nikol ni mojga avta vozila... no ja bil pri vulkanizerju, prav da ni panike, da je sam zgornja plast presekana, in nj bom sam mal pozoren ?e bi tm za?ela bula nastajat, dokler ni bule pa nj ne bi blo panike :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka,bil je en ?ist navadn ?kodilak..

@Viper, sre?o mam,da ?e glih te strani nism prodal. Sm pa ?e isti dan zadevo kolk tolk po?timu...

a0185.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek peljal majstru za izpu?ne sisteme, kjer je odma?il cev in zadnji lonec - katalizator spregu, in nato me odpravi dalje ?e? da je vse vredu ker sta v katalizatorju 2 prekata, in da je samo enega nabasal v cev.

 

Danes se mi pri?e lu?ka check engine.. peljem na a-cosmos v BTC kjer mi pove da morem menjat katalizator.

 

Skratka, krasen dan.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek peljal majstru za izpu?ne sisteme, kjer je odma?il cev in zadnji lonec - katalizator spregu, in nato me odpravi dalje ?e? da je vse vredu ker sta v katalizatorju 2 prekata, in da je samo enega nabasal v cev.

 

Danes se mi pri?e lu?ka check engine.. peljem na a-cosmos v BTC kjer mi pove da morem menjat katalizator.

 

Skratka, krasen dan.  :vskalo:

Bo? napisal ceno in upam da nas ne vr?e s stola cifra za katalizator.

 

Moja Mazdurina pa danes po?iva oz. jo vozi nekdo drug.  :zvizga:  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolnca od cene. Jaz vem kaj bi v tem primeru naredu, ampak najbr? ni preve? legalno (ne nisem razmi?lju v smeri, da bi komu kaj odtujil, da se razumemo).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prever na netu, ?e bi bil visokopreto?ni Magnaflow cat z 200 celicami vredu za rx8..cena je manj kot 200?, js ga mam pri svoji mx5 in naredim tehni?nega brez problema. No pa ?e mal bi na zvoku dobil :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil ponudbo od istega mehanika na servisu, da mi proda rabljenega, za 200? - pa menda je original (morem vpra?at)


Mal prever na netu, ?e bi bil visokopreto?ni Magnaflow cat z 200 celicami vredu za rx8..cena je manj kot 200?, js ga mam pri svoji mx5 in naredim tehni?nega brez problema. No pa ?e mal bi na zvoku dobil :prstgor:

?e bral vsepovsod, pa menda so teli katalizatorji narejeni za manj?e temperature, kar pomeni da bi ga kr hitro skuril... Najbrz bom kupil rabljen original katalizator, avto mam namen prodat drugo leto, ali celo letos ?e bo kak?na ponudba, in se ne bom spu??al v stro?ke ?ez tiso?aka za nov original katalizator ki je vreden 1/4 celga avta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.