Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Simon ji je u?eri menjal stabilizator ?tangici spredaj in dolil neki manjkajo?ega olja v menjalnik, obenem pa sve?e motorno olje in filter ter dodali smo MOTOR UP. Potem je takoj sledila vo?nja do Primorske, z odprtmu ?ibedahom. Dans pa trenutno ?e po?iva in gre v kratkem na dolgo vo?njo.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem za dva tedna na teren in potem bo ze 15. mimo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole z datumi je mal ?e mimo. November bo cel son?en in topel. Morali bi imeti tako kot hrvatje - ko razglasijo zimske razmere takrat je treba tudi opremo....

Razen seveda na odsekih kot so delnice itd kjer je stalno obvezn

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako nekako ja. Ostajam na letnih ?e vsaj 2 tedna ?

Sent from my A510 using Tapatalk

Ej se strinjam:-):-):-)jaz bom po?akal ,da zahladi ?e malo..he he lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej se strinjam:-):-):-)jaz bom po?akal ,da zahladi ?e malo..he he lp:-):-):-):-)

A s ketnam? :)

 

Bil na morju na neverjetnih +20 in seveda kopal vceraj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A s ketnam? :)

Bil na morju na neverjetnih +20 in seveda kopal vceraj

Ej....verige bojo zaeenkrat v prtlja?niku...he he tudi mi smo na obali imeli sonce z Burjo:-):-):-)lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ji preko S meje nalil za 30? super 95 benza, ki je pri njih po 1,10? na bencinskih Eni. Zdej bo ta benz za kar nekaj mescev zado??al.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na moji mazdi 6 2003 razdru leve vrate ker so mi zajlice za odklep in odpiranje vrat vibrirale po vratih tko da sem jih fiksiral vse vijake malo pritegnil sestavil notri komplet vse o?istil moram pa najti ?ri?ka na desni strani v armaturi ker druga?e bom kmalu na vojniku ?e mogo?e ve kaj bi lahko bilo se mu vnaprej zahvaljujem 

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na moji mazdi 6 2003 razdru leve vrate ker so mi zajlice za odklep in odpiranje vrat vibrirale po vratih tko da sem jih fiksiral vse vijake malo pritegnil sestavil notri komplet vse o?istil moram pa najti ?ri?ka na desni strani v armaturi ker druga?e bom kmalu na vojniku ?e mogo?e ve kaj bi lahko bilo se mu vnaprej zahvaljujem 

 

A ta v armaturi se pojavi samo ko je mraz?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namerno jo preko noci uzuni pustu, da vidmo kok je kej gorka na minus temperaturo in ji kot kaze ustreza. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.