Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

No vag ne rabi crt, tudi amper je men se zdi omenil, in dela super, so ga pa omejili :( kot sem pisal. Dela ne glede na hitrost.

 

Mazdinega pa ob vseh avtih nisem probal

Se primerjava z citroenom, tam pa dela samo nad 65km/h

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem mnenju so asisten?ni sistemi, vgrajeni v trenutne mazde bolj igra?ka, ki jo izklopi? po nekaj dneh igranja, ko ugotovi? da je neu?inkovito. ?al velja tudi za sistem samodejnega zaviranja v sili, ki deluje nezanesljivo. Nimam pa oz. imam premalo izku?enj z ACC, sploh v kombinaciji z AT. V gne?i menda zna povsem ustaviti avto in speljati? Se da uporabljati samo navaden tempomat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ni bilo danes ampak prej?nji vikend pa vseeno.

 

Ker so bile zimske feltne po 11 letni uporabi ?e kar malo zdelane je sledil makeover.

 

post-133-0-42579600-1560715966_thumb.jpg

 

v primerjavi z original barvo

 

post-133-0-58209800-1560716023_thumb.jpg

 

Ker je tko dobr ?lo je roka hotla ?e kr malo sprejat, pa je nastalo tole:

 

post-133-0-00110700-1560716070_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ni bilo danes ampak prej?nji vikend pa vseeno.

 

Ker so bile zimske feltne po 11 letni uporabi ?e kar malo zdelane je sledil makeover.

 

attachicon.gifPlatisca v novi barvi.jpg

 

v primerjavi z original barvo

 

attachicon.gifPrimerjava barve.jpg

 

Ker je tko dobr ?lo je roka hotla ?e kr malo sprejat, pa je nastalo tole:

 

attachicon.gifMaska.jpg

Kaj pa? a haubo si pobarval, al kaj?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni sam znak, cela maska je pofarbana, ker prej je bila v barvi avta. Sem dal gor plasti dip in ?e mi ne bo cool gre vse skupaj dol. Plasti dip se pa daja brez temeljne.

 

Je pa res, da se nisem trudil z ravnanjem, ker ?e mi bo v?e? bom moral popravit masko saj je na ?tirih koncih lak dobesedno odpadel (An?e je grozno slabo naredil, ?al :blink: )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Nice work....si to barval z barvo v spreju?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice work....si to barval z barvo v spreju?

res je z sprejem ja. epokxi temelj v spreju pa epoxi barva v spreju. pru fajn pobrusu seveda naredu 1 nanos z temljam belim pa pocaku 3h pa 1 nanos z rdeco pa po 8h se enga pa pustu cez noc. dobre je izpadlo.

 

po sm pa se bolsi polovici pobarvu na florestencno neko rumen zeleno na insigniji pa je tut dobr izpadl. slike v prilogi2caabcc7fcfcc148bc657cda33b68fc1.jpga3ad04fa4aa1e69ce96273686c0dbc46.jpgf6bfee67222681f0215079772be18fdb.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo :). A si se ploscico na insigniji zraven pihnu. Na mazdi malo odbijac ven strli?

haha ja mcken sm se ploscice pihnu po nesrec slabo uascitu.

 

ja na mazdi mam pa kar se nekaj lepotnih popravkov za popravt ja hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se precej pozna proti prej.?eljust je zagrablo, pa je pobiralo samo po eni strani.

 

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk

Samo, ?e je ?eljust zagrabilo, se je tudi kaj sli?alo, ne?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zamenjal akumulator - po ?tirih letih je bil tolk bogi, da ni dosegel niti 40% kapacitete in to je kao ameri?ka kvaliteta v skoraj 140 letni zgodovini firme. Original je namre? zdr?al 7 let pa ?e bi, ?e me ne bi bilo malo strah, da bi pozimi crknil, ko bi bilo najmanj potrebno.

 

Zanimivo, da sem moral nastaviti vse od zapiranja oken, do ESP-ja in seveda postaj na radiu, ure. Ampak pazi to, uparjen telefon na Bluetoothu je pa deloval kot, da se ni ni? zgodilo in da 10 minut ni bilo akumulatorja priklopljenega v avtu. Strange.


Nove zadnje zavoreaf73b22946ea6a21e8555223ac73de65.jpg

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk

 

Jaz tudi kak teden nazaj. Sem najprej mislil, da svoje slike gledam, ker je bilo natan?no tako rjast original in zdaj lep ATE disk z novimi plo??icami. Zamenjane ?e vse gumice pri batkih vklju?no s ?raufi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si si pa privo?cil he he. Naj mi kdo pove...zakaj zadej plo??ice ne pobirajo celotnega diska in je roba 1cm? Premajhne plo??ice? Bedno.....res

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.