Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Super si tole naredu... :jupiii:

 

ampak vseeno sem oreng presene?en kako je tole usnje zjebano... koliko km pa ima avto ?e za sabo?

Ko sem ga kupil (2 meseca nazaj) je imel 144k...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor se jaz spoznam ma ?e toliko zraven,najmanj. ?e pa ne potem je pa nekdo z njim delal kot prasica z bu?o! Lp

Nu nujno... usnje je obcutljivo in nekdo ima lahko tak svic, da bolj nacenja usnje ... Ce je pa se navajen, da ves cas roka pociva na prestavni rocici, je lahko obraba se toliko bolj opazna...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nu nujno... usnje je obcutljivo in nekdo ima lahko tak svic, da bolj nacenja usnje ... Ce je pa se navajen, da ves cas roka pociva na prestavni rocici, je lahko obraba se toliko bolj opazna...

Tudi lahko,ampak jaz delam z avti 400k pa ni niti blizu tak?en,edino ?e je usnje zani?. Naj dobavitelja zamenjajo! Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor se jaz spoznam ma ?e toliko zraven,najmanj. ?e pa ne potem je pa nekdo z njim delal kot prasica z bu?o! Lp

Trditi ne morem, ampak glede na ostalo stanje avta bi rekel, da so kilometri realni. Se pa strinjam s tabo, da ne vem kaj je delal s to ro?ko. Na prej?nji M6 sem imel 320k, pa usnje ?e ni bilo raztrgano.

Je pa verjetno odvisno tudi od ?oferja, ker sem svojo prej?njo M6 prodal svaku, ki pa je v 14 dneh raztrgal to usnje...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Kako izgleda ta nadaljevalni te?aj? Je Kul?

Fajn je... sem bil pred nekaj leti.... tukaj je debata od takrat okoli tega nadaljevalnega >>> http://www.mazda-si.net/topic/12593-te?aj-varne-vo?nje-amzs-pomlad-2015/?p=343722

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako izgleda ta nadaljevalni te?aj? Je Kul?

Meni super. Podobno kot intenzivni, rahlo druga?ne vaje, pa ob?utno vi?je hitrosti. Vsekakor vredno.

 

Ti si pa zgoden

Ma ja, sem bil lani na tem intenzivnem te?aju na Vranskem z letnimi gumami ki so pri?le z nakupom avta, pa so ?e takrat slabo dr?ale, tako da nisem ?elel ?e letos ponovit istega. Sem zamenjal na zimske. Trenutno ne na?rtujem nekih dalj?ih fur tako da ni problema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sem tudi jaz razmi?ljal ,da bi jo preobul. ?ez 2tedna bo 15ti.... Naredim pa tako malo km, da jih ne bom uni?il do takrat.

 

Vseeno bom verjetno ?e po?akal kak?en teden... Je pa ohladitev pred vrati (in se zimske vsaj radirale ne bodo tako kot bi se morda zdaj).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.