Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Premlad se za suva..

:jupiii::bravo:

 

Saj ne vem a naj kaj dodam ?e... Se pa tudi strinjam, da kdor ima potrebe tak?ne kot recimo Jures je pa tudi izbira SUV-a dokaj logi?na, ?eprav bi tudi s karavanom lahko re?il situacijo ali pa z enoprostorcem. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ima ze 280. Na stevcu.. To je problem.. Drugac pa sem na istem kot boss.. Bi menjal pa zakaj bi menjal..

 

The biggest unanswered question is... kaj je dejansko tako dobro, da je toliko bolj?e od trenutnega avta, da ?lovek dobi ob?utek, da napreduje? Seveda pri tem, da budget ni neomejen. In ko da? vse to v ena?bo se izbor resni?no zelo zo?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo diagnoza, sobe majo odstopanje zaradi tega se pogosto izvaja regeneracija. Obstaja tudi sum da naj bi bil dpf zabasan ali pa stopljen.. Tako da najboljse je da dpf gre vn. In odlocitev je padla da dpf gre vn. Bomo potem vidl kako se bo avto obnasal. Sporocim drug teden ko dobim avto

Tudi ?e da? dpf ven in ti ?obe ??ijejo je velika mo?nost za resne okvare, npr ti stopi bate, ?e je Ecu mal butast in ne gre za dost hitro v limpmode.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je dodatek za zascito motorja. Nalije se ga v isto odprtino, kot olje. Nerabis nic skrbeti ti imas bencinarja :P

in?... v kakem smislu nima kaj za skrbet?Isto ima kot vsi ostali. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Danes sem pa se zadnje sedeze ven z moje 6 potegnil in spodaj nasel pravi zaklad. ni cudno zakaj sem imel v vozilu neprijetne vonjave

 

od smokija cipsa pomfrija do raznih razlitih omakic...

 

tako da sem z parnim cistilnikom pocistil kolikor se je le dalo

 

lp curkob67e82cdedf5f9e52f9c59a47e6a9b63.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tudi v mojem avtu otroci jejo, ampak se malo pazi, da ?e ?e kaj pade po sede?ih da se takoj po?isti (za take stvari so usnneni sede?i fajn), ne pa da ma? 3leta star pomfri in razlito kolo v avtu.

Ampak ljudje smo si razli?ni, jst sem od majhnega navajen da pazim na stvari, ker mi pa? star?i niso bili bogata?i da bi mi lahko vsak teden kupili nove igra?e....

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si sedaj dobil povezavo z denarjem? Ce nekdo uporablja stvar se ne pomeni, da zna skrbeti zanjo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud v mojem necaka jesta sam po pravici kaj taksnega res se nisem imel ker malo pazita ko jesta pa za sabo vedno pocistita.

 

tko da ja vsak pa po svoje to definitivni

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na M3 menjal hladilnik ker mi je ?e po?teno spu??al, pri moji sre?i sem moral od?raufat ?e sprednjo vezno da sem lahko malo nagnil hladilnik in ga dobil ven.

?e sem ?e ?raufal sem naredo ?e Engine Flush in nato ?e zamenjal olje in filter.

post-5522-0-28885600-1566331274_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?ez vikend sem imel nekaj ?asa in sem se lotil menjave dotrajanega usnja na prestavni ro?ici.
 
Najprej sem snel "kapico" z oznakami prestav in sprostil hakelj?ek:
Tak?na je bila ro?ka:

Potem mi je ?ivilja odrezala 2 nova kosa usnja. Najprej sem na novo oblekel ve?ji del:

Pri manj?em delu sem potreboval nekaj specialnega orodja  :P:

Takole pa sedaj izgleda preoble?ena ro?ica:

 

 

 

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.