Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pride kar vredu brez okvirja.Kako bi pa isto naredil iz prenosnega telefona. Tam sem ?e poizku?al,pa je druga?en prikaz za odgovori in ne znam do naprednega iskalnika...da bi lahko kaj dodajal k besedilu. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno... le da prej prestavis iz "Mobilne verzije" na "Celotno verzijo" ... 

 

99F73955-E325-4510-AEAA-8DE7DE84E462_229

 

D3D1450F-8400-404D-827B-0B37D627AE22_229 8CF063D0-04F1-45AB-83C8-8036F8493636_229

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Naredil update MZD Connect na zadnjo verzijo 70.00.335

post-10-0-75341200-1559921718_thumb.jpeg

post-10-0-81552000-1559921735_thumb.jpeg

post-10-0-89547300-1559921924_thumb.jpeg

post-10-0-21886100-1559921998_thumb.jpeg

post-10-0-56780600-1559922023_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je treba imeti v avtu prenos podatkov ali wi-fi?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je treba imeti v avtu prenos podatkov ali wi-fi?

Ne... na linku, ki sem ga ze dal, snames firmware in tudi navodila, kako se nadgradi... Rabis samo USB kljucek in kaksno urco casa...

 

 

Se enkrat link >> https://my.hidrive.com/share/hsodpqja.l#$/Mazda_Firmware/EU%20N

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne... na linku, ki sem ga ze dal, snames firmware in tudi navodila, kako se nadgradi... Rabis samo USB kljucek in kaksno urco casa...

Se enkrat link >> https://my.hidrive.com/share/hsodpqja.l#$/Mazda_Firmware/EU%20N

Super... thx.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem danes naredil svoji Mazgi?

 

Pripel sem ji prikolico, od?el v dolino, kjer so natovorili 1460 kg gramoza za drena?o in to pripeljal gor na vrh hriba (torej domov). Doma pa sem jo razbremenil, da ne bo revica takega bremena nosila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svojo CX-5 sem danes oddal na A Cosmos BTC zaradi menjave prednjega stekla (kamencek priletel) in levega ogledala (se ne zapira vedno do konca ... ) ... 

 

Do jutri pa se vozim s tole tanovo trojko:

 

IMG_2950_22AE4F13.jpg

 

IMG_0858_22AE3626.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in nas malo dra?i?? :ne vem:

Mal je treba... Saj zato pa tudi imajo novejse modele v floti nadomestnih, da se mogoce kdo potem odloci za menjavo,,, Samo skoda, ker ni ?full option?... ceprav ima kar dosti opreme...

Offtopic. A ta update lahko naredimo sami doma, al je treba na servis??

Uradno menda samo na servisu... Naj pa vsak sam presodi, ce bo nadgradil sam ;) ... Ce ne sledis navodilom, se lahko zgodi, da ?zabrikas? ... potem pa brez servisa ne bo slo dalje ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so imeli ?e kak?ne sedanke za pogledat?

Nisem niti pogledal... ker sem samo svojo oddal, podpisal tistih par papirjev in se vsedel v nadomestno trojko in odpeljal na siht... Preverim, ko bo moja gotova ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal je treba... Saj zato pa tudi imajo novejse modele v floti nadomestnih, da se mogoce kdo potem odloci za menjavo,,, Samo skoda, ker ni ?full option?... ceprav ima kar dosti opreme...

 

Uradno menda samo na servisu... Naj pa vsak sam presodi, ce bo nadgradil sam ;) ... Ce ne sledis navodilom, se lahko zgodi, da ?zabrikas? ... potem pa brez servisa ne bo slo dalje ;) ...

Sej te v bistvu vodi, kako nadgradi?. Je pa ena fora vmes, ko mora? za tri minute zapustiti avto. Jaz sem pustil, da se je zaklenil sam. Pridem nazaj, ne gre naprej program. Preberem navodila ?e enkrat in pi?e-zakleni z daljincem vrata in jih tudi odkleni z daljincem. In drugi? je seveda delovalo.

Najbolj?e od vsega je to, da tudi pri mp3 prikazuje izvajalca in naslove. Pa takoj za?ne predvajati glasbo iz mp3. Prej je nekaj mlelo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej te v bistvu vodi, kako nadgradi?. Je pa ena fora vmes, ko mora? za tri minute zapustiti avto. Jaz sem pustil, da se je zaklenil sam. Pridem nazaj, ne gre naprej program. Preberem navodila ?e enkrat in pi?e-zakleni z daljincem vrata in jih tudi odkleni z daljincem. In drugi? je seveda delovalo.

Najbolj?e od vsega je to, da tudi pri mp3 prikazuje izvajalca in naslove. Pa takoj za?ne predvajati glasbo iz mp3. Prej je nekaj mlelo.

 

 

Noja... ta del, da gres ven iz avta, ni kriticen... Kriticno je lahko, ce ne pohodis vsakih 20 do 30 minut pedala zavore, da sistem ne gre v sleep mode ... Ce se to zgodi sredi nadgradnje, si lahko v tezavah :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te nadgradnje ti naredijo pri rednem servisu,ali pa? ne? Kako je s tem? Lp

Pomoje ne naredijo sami od sebe.... ampak le, ce je kaj narobe... ali ce jim reces... Lahko pa se seveda kdo pozanima... Na nemskih forumih sem bral, da to naredijo le na zeljo stranke... Marsikomu je itak cisto vseeno... ce vse dela, kar uporablja...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.