Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Noja... ta del, da gres ven iz avta, ni kriticen... Kriticno je lahko, ce ne pohodis vsakih 20 do 30 minut pedala zavore, da sistem ne gre v sleep mode ... Ce se to zgodi sredi nadgradnje, si lahko v tezavah :)

 

Ali pa odpre? vrata... jaz sem si dal timer, da ne bi pozabil. Pa na soncu sem to delal... trajalo je kako urico, da se je vse in?taliralo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te nadgradnje ti naredijo pri rednem servisu,ali pa? ne? Kako je s tem? Lp

He, he, edino, ?e imajo kakega ?tudenta na praksi in se mu da sedet eno uro v avtu. Bolj te?ko, da bi kak serviser to naredil sam od sebe. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil nazaj svojo Mazdo... se je kar milina spet peljat malce visje... Nova prednja sipa.... in garancijsko menjana ogledala, ker se ni vedno zaprl do konca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil nazaj svojo Mazdo... se je kar milina spet peljat malce visje... Nova prednja sipa.... in garancijsko menjana ogledala, ker se ni vedno zaprl do konca...

To z ogledali je izgleda kar stalnica pri novih mazdah.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil nazaj svojo Mazdo... se je kar milina spet peljat malce visje... Nova prednja sipa.... in garancijsko menjana ogledala, ker se ni vedno zaprl do konca...

Se spomnim (mislim da sem dal sliko) ko sem ?e kot voznik Alhambre na rentacar dobil Opel Adam......klostrofobija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mazda je doma. Top.

 

Slikice.. Morm se ksno naredit. Barva je matrix Grey, je pa nakama intense oprema.

 

Danes sem takoj vso razsvetljavo menjal za led. Pri zadnji tablici pa ne znam dol vzet tiste plastike. Anybody?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morm se ksno naredit. Barva je matrix Grey, je pa nakama intense oprema.

 

 

?estitke in sre?no vo?njo!

 

Se pa tole sli?i, kot da ma? avto po naro?ilu iz Nase

 matrix Grey, nakama intense, skyactive......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HhHA, THX, enako.

 

Zdej pa projekt kljuka. Bo najbr? kar bosal, bo treba v trebnje, tam bom hitro na vrsti.

 

Se pa s tipko izklopita oba piska?a sprednji in zadnji senzor, zato ne bom dajal 100eur zraven, za izklop PDC ko je prikolica pripeta. Pa? na roke stisne? tipko in je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mazda je doma. Top.

Slikice.. Morm se ksno naredit. Barva je matrix Grey, je pa nakama intense oprema.

Danes sem takoj vso razsvetljavo menjal za led. Pri zadnji tablici pa ne znam dol vzet tiste plastike. Anybody?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Mislim da se odpre z notranje strani kot pri moji M3 lim. Dobro vozi! Zoom zoom
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si barval z cinkovo barvo k se tolk sveti?

Ne navadna barva.Za??ita je tudi potem ?ez.

 

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk

A nima? nobene za??ite kolotekov?

Kar gola plo?evina?

Je za??ita.Samo slikal sem preden sem dal nazaj.

 

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mazda je doma. Top.

Slikice.. Morm se ksno naredit. Barva je matrix Grey, je pa nakama intense oprema.

Danes sem takoj vso razsvetljavo menjal za led. Pri zadnji tablici pa ne znam dol vzet tiste plastike. Anybody?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Tukaj si malo preberi, ko sem jaz menjaval. Ima? tudi link do ?lanka z slikami, da ti bo bolj jasno.

Sicer pa, ?estitke za avto.Tak?ne barve 6-ko sem imel na testni vo?nji. :)

 

http://www.mazda-si.net/topic/15121-zamenjava-%C5%BEarnice-za-tablico-mazda-iii/

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena fotka 40b80bbe89dedaede2f857fa176f368b.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

Tole sem pa ravno danes videl na instagramu :) 

 

Flume_22B0E961.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HhHA, THX, enako.

 

Zdej pa projekt kljuka. Bo najbr? kar bosal, bo treba v trebnje, tam bom hitro na vrsti.

 

Se pa s tipko izklopita oba piska?a sprednji in zadnji senzor, zato ne bom dajal 100eur zraven, za izklop PDC ko je prikolica pripeta. Pa? na roke stisne? tipko in je.

A ni ponavadi tako, da ?e vzame? kit za dolo?en avto ima? ?e vse funkcije zraven? 

 

Avto si sam poiskal na Mobile ali ti ga je Marko na?el?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo telefon vzames iz zepa, skljocnes in voil? :) 

 

IMG_9020_22B0EF25.jpg


A ni ponavadi tako, da ?e vzame? kit za dolo?en avto ima? ?e vse funkcije zraven? 

 

Avto si sam poiskal na Mobile ali ti ga je Marko na?el?

 

 

Jaz tudi mislim, da ce vzames kabelski snop, da je potem ta funkcionalnost ze zraven ... Brez tega je pa itak nekako treba priklopit elektriko... in pri danasnjih avtih se zna hitro kaj zalomit, ce kar vzames nekje, kjer gre kabel mimo, elektriko za vticnico :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni ponavadi tako, da ?e vzame? kit za dolo?en avto ima? ?e vse funkcije zraven? 

 

Avto si sam poiskal na Mobile ali ti ga je Marko na?el?

Sam, vse ostalo je potem uredil Marko ja:)

Vzel sem kljukko od bosala..mislim da je bosal oris. Opcija za izkop PDC je 100eur dra?je menda. Itak, da dam raje denar drugam. Tistih parkrat rikverc ro?no izklopim senzor v avtu in je :) Sicer je pa za prikolico mover zadol?en :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi samo da nima? univerzalnega el. kita, ki ti potem lahko skuri BMC, kakor se je zgodilo Juretu v ?asu ko je imel ?e Mazdo5, ?e se prav spomnim.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, bosal ima tipske kite. To vem, sem preveril tam. Upam da to dr?i :)

 

 

Ampak koliko gledam, je razlika med einim in drugim (z ali brez izklopa PDC) samo par evrov ... >> http://www.aoprema.si/bosal-vlecna-kljuka-mazda-45vr-2013-p-3124.html

 

BOSAL_vlecna_kljuka_Mazda_6_22B105DC.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tale lane assist res tako storast? Se mi zdi da ba ac mu nekako ne uspe dr?at na sredini pasu? Sicer sem bolj malo preizkusil, ampak ?e primerjam recimo s superb je bilo to tam zelo uporabno.

 

Ne vem, a je samo kaj za nastavit??

 

Sent from my SM-T813 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nastavi se lahko obcutljivost... ampak pri nobeni od treh stopenj, ne drzi avta na sredi pasu... Sem se na zacetku malo igral s temi nastavitvami, a nisem nasel neke velike razlike...Konec koncev to ni namenjeno avtonomni voznji... Poleg tega je pa itak bolj kot ne neuporabno,.. vsaj pri nasih cestah, kjer marsikje na lokalnih cestah ni narisane stranske crte... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.