Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 20 minutami je mazdaman napisal:

Opravil servis na 65.000 cena sitnica 720€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za ta denar sem kupil mazdo in servis naredil zraven:lol:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vse so pa naredili? (Zgleda si se enemu bozicnico placal)

Olje motorja in menjalnika, vsi filtri tudi menjalniški , zavorna tekočina , zadnji brisalec 10 adblue pa se mogoče kaj. Dobil 10-15% popusta na material.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za ta denar sem kupil mazdo in servis naredil zraven:lol:

Jaz tudi včasih


Sent from my iPhone using Tapatalk
O jebemtis,
 
Kaj vse je vključeno v ceno?

Glej zgoraj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi dosti. Odkrito povedano, menjave olja v avtomatskem menjalniku jim jaz nebi zaupal, saj nimajo po servisnih intervalih predvidene menjave tako da tudi nekega pretiranega usposabljanja ni. Menjavo olja v avtomatskem menjalniku (ce si nebi vedel sam naredit) bi prepustil Pogacniku iz Lesc. Cena se mi pa zdi brutalna, material za vse to kar si nastel pride enih 300€ cez palec pa rečmo 400€ z velikim pretiravanjem to pomeni 320€ delo za realne 3ure dela. Bolano

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je scania napisal:

Meni se zdi dosti. Odkrito povedano, menjave olja v avtomatskem menjalniku jim jaz nebi zaupal, saj nimajo po servisnih intervalih predvidene menjave tako da tudi nekega pretiranega usposabljanja ni. Menjavo olja v avtomatskem menjalniku (ce si nebi vedel sam naredit) bi prepustil Pogacniku iz Lesc. Cena se mi pa zdi brutalna, material za vse to kar si nastel pride enih 300€ cez palec pa rečmo 400€ z velikim pretiravanjem to pomeni 320€ delo za realne 3ure dela. Bolano

Se strinjam...jaz sem na zadnje malk manj plačal, pa sem menjal še komplet prva dva diska/plošcice (ate), tako da tale cena je za opisano res "na hard"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Bil je na uradnem servisu,zato je taka cena....😟

in ta uradni servis ima kot kaže zlato urno postavko 100€/h, ker tole ni bilo za več kot max.3h dela :), lahko poveste kje to je, če bom kdaj imel mazdo zagotovo ne bom šel tja 😀😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no, ko sem imel Accorda, je lastnik pred mano pustil račun v avtu za 2. servis na 40k km. Bil je lepih 600,00 EUR, in to davnega leta 2009, pa menjalnika takrat tudi od daleč niso pogledali. Šlo se je za servis v Radomljah in jaz ga potem nisem vozil tja.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pri tem računu bolj kot cene vseh postavk (ki so pač takšne kot pritičejo uradnemu servisu) zmoti predvsem dejstvo, da so računali 6+ delovnih ur za menjavo olja in filtrov.

 

In ja, bil sem zraven, ko se je menjalo olje v avtomatskem menjalniku na moji 6-tki. Če "sanjaš" zraven, nimaš eno uro kaj delati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so meni menjali olje v avtomatskem menjalniku, so omenili, da rajši vidijo, da se avto pusti tam. Če se prav spomnim, so razlagali o tesnilni masi, da je precej bolje malo pustiti. Mislim, da ni nakladal, ker bi lahko naredili tudi takoj, je pa predlagal, da se počaka. Koliko ur dela je bilo, se pa ne spomnim. Cena je bila 236 evrov (olje, filter, masa, delo - aha 70 minut je bilo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je mazdaman napisal:

Še popis materiala in dela, sem premalo rekel končni znesek

 

image.png.ca1d0d3ae52676992b268438833c8952.png

Cena kot cena,nimaš kaj,če si zadovoljen je tudi nekaj vredno....😊

Mene pa moti razno dolivanje tekočin ,eko odvoz filtrov in nekaj potrošnega materijala,ki ga pri meni na uradnem servisu niti pod razno ne računajo ! To kar precej nanese.....😟

Nam so na službenih pred leti 2x zaračunali te razne tekočine,potem smo pa vse dolili na max in so enako vse zaračunali pa smo jih malo 'napeli' in so takoj popravili račun! Od takrat naprej vedno naročimo,da naj ne dolivajo ničesar,če ni pod minimum,to pa tako ni,ker vse kontroliramo in dolivamo razen v primeru,da bi kaj puščalo.....😊

pred 10 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

Cena olja je povsod taka,zato ga jaz prinesem s sabo za 35€ .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

Cena kot cena,nimaš kaj,če si zadovoljen je tudi nekaj vredno....😊

Mene pa moti razno dolivanje tekočin ,eko odvoz filtrov in nekaj potrošnega materijala,ki ga pri meni na uradnem servisu niti pod razno ne računajo ! To kar precej nanese.....😟

Nam so na službenih pred leti 2x zaračunali te razne tekočine,potem smo pa vse dolili na max in so enako vse zaračunali pa smo jih malo 'napeli' in so takoj popravili račun! Od takrat naprej vedno naročimo,da naj ne dolivajo ničesar,če ni pod minimum,to pa tako ni,ker vse kontroliramo in dolivamo razen v primeru,da bi kaj puščalo.....😊

Cena olja je povsod taka,zato ga jaz prinesem s sabo za 35€ .

Ja saj, po vseh uradnih servisih je to legalna kraja. To olje se da kupit po 7€/ liter in je čisto enako kot njihovo "originalno". Pa saj to smo že enkrat obdelali tu na forumu. 

Zato pa ne vidijo mene na teh uradnih servisih. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Ja saj, po vseh uradnih servisih je to legalna kraja. To olje se da kupit po 7€/ liter in je čisto enako kot njihovo "originalno". Pa saj to smo že enkrat obdelali tu na forumu. 

Zato pa ne vidijo mene na teh uradnih servisih. 😉

👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se odnos v Mariboru tak da ti mine. Saj mehaniki so super, sprejem je pa katastrofa. Zato pa vedno več mazdašev svoje avte vozi na drugo stran Slovenije če je treba. Žalostno in potem se sprašujejo zakaj po koncu garancije servisiramo drugje, ja za tak denar sigurno nebom vec na uradnem servisu jeb.. garancijo ki jo s servisi preplacas petkrat. Meni ima toyotq vsec preden kupis avto imas na njihovi strani cenik vseh servisov ki bodo delani do 10let in točno ves in nobeden ni niti priblizno blizu 500€ kaj sele 700€ pa se pravtako menjuje olje v menjalniku in dvojna hladilna tekocina ena za motor druga za hibrid pa se test hibridnega sistema. Bolano s strano servisa, čudno da mazada nic ne naredi ko je pa vedno vec pritozb cez mb, njih samo dobri mehaniki resujejo, ki pa jih necenijo. Tam pa prosjacijo s tisto anketo da se naj oceno z 9 ali 10 manj ni vredu,bi mogli prvo osnove porihtat pa kaksno solanje za stik s strankami nardit.

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 12. 2021 ob 15:06 je Alex napisal:

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

Narobe misliš. 😞

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Janez007 napisal:
amzs_servis_nasvet.jpg
WWW.AMZS.SI

Servisiranje vozil v garancijskem roku pri nepooblaščenih serviserjih

 

To je teorija v praksi pa je malo drugace. Smo kamione servisirali v neuradnem servisu z vsemi dokazili glede kvalitete olja in filtrov, pa je bil problem uveljavljanja garancije, ces ce so bili oni dobri do sedaj pa naj se zdaj resijo garancijo (kar je nemogoce) no resili smo tako da smo zagrozili da je bil to zaden nakup 20kamionov pa so rade volje resili. Pri osebnih avtih jih pa nimas kaj stiskat. Saj so v Sloveniji pooblasceni servisi ki so korektni, takih ki pa ljudi napiz..... pa se je treba izognit, pa bodo ze pogruntali s casom ampak velikokrat je potem ze prepozno. Jaooo kje so casi ko je imel Šerbinek mazdo v mb vse si resil brez problemov pa kolektiv svetovn. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 12. 2021 ob 20:31 je scania napisal:

To je teorija v praksi pa je malo drugace. Smo kamione servisirali v neuradnem servisu z vsemi dokazili glede kvalitete olja in filtrov, pa je bil problem uveljavljanja garancije, ces ce so bili oni dobri do sedaj pa naj se zdaj resijo garancijo (kar je nemogoce) no resili smo tako da smo zagrozili da je bil to zaden nakup 20kamionov pa so rade volje resili. Pri osebnih avtih jih pa nimas kaj stiskat. Saj so v Sloveniji pooblasceni servisi ki so korektni, takih ki pa ljudi napiz..... pa se je treba izognit, pa bodo ze pogruntali s casom ampak velikokrat je potem ze prepozno. Jaooo kje so casi ko je imel Šerbinek mazdo v mb vse si resil brez problemov pa kolektiv svetovn. 

👍

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je mazdaman napisal:

Meni še niso dali ankete za izpolnit


Sent from my iPhone using Tapatalk

Anketo jaz dobim od Mazda Slovenija po kakem tednu od servisa. Tako da serviser sploh ne vidi ankete in jih realno oceniš,jaz jih seveda "odlično",ker so super in zaenkrat sem zelo zadovoljen....👍👏😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.