Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Me res zanima koliko bi Selmar zaračunal za to storitev


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je teorija v praksi pa je malo drugace. Smo kamione servisirali v neuradnem servisu z vsemi dokazili glede kvalitete olja in filtrov, pa je bil problem uveljavljanja garancije, ces ce so bili oni dobri do sedaj pa naj se zdaj resijo garancijo (kar je nemogoce) no resili smo tako da smo zagrozili da je bil to zaden nakup 20kamionov pa so rade volje resili. Pri osebnih avtih jih pa nimas kaj stiskat. Saj so v Sloveniji pooblasceni servisi ki so korektni, takih ki pa ljudi napiz..... pa se je treba izognit, pa bodo ze pogruntali s casom ampak velikokrat je potem ze prepozno. Jaooo kje so casi ko je imel Šerbinek mazdo v mb vse si resil brez problemov pa kolektiv svetovn. 

Branko in Emanuel sta že pri Šerbineku bila če se prav spomnim, pa so pametovati da je z premacyjem vse v redu je bila pumpa zjebana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nvem men so to bolane cifre. Rajs imam nov avto in nimam "garancije", kot pa da imam take zneske. Seveda je tudi vprasanje, kako je s tem ko enkrat uveljavljas garancijo. Takrat je 1001 izgovor. Tudi ti bini k prineses svoje olje na servis bo to prva stvar k ti jo bojo naprej vrgli, če bo slučajno kaj narobe z motorjem in bos uveljavljal garancijo. Jest grem na uradni servis samo se po hladilno tekocino, saj jo tezko dobis drugje (FL 22). No ravno danes sem se v lj ustavil po 2l hladilne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Scr3am napisal:

Nvem men so to bolane cifre. Rajs imam nov avto in nimam "garancije", kot pa da imam take zneske. Seveda je tudi vprasanje, kako je s tem ko enkrat uveljavljas garancijo. Takrat je 1001 izgovor. Tudi ti bini k prineses svoje olje na servis bo to prva stvar k ti jo bojo naprej vrgli, če bo slučajno kaj narobe z motorjem in bos uveljavljal garancijo. Jest grem na uradni servis samo se po hladilno tekocino, saj jo tezko dobis drugje (FL 22). No ravno danes sem se v lj ustavil po 2l hladilne :)

Točno tako, vem da nekateri servisi že pišejo na DN, račune, da je imela stranka svoje olje...in ko boš v takem primeru prišel kako garancijo uveljavljat, ti bodo lepo nasuli X razlogov zakaj ne....zaradi 5eur razlike na liter🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je mazdaman napisal:

Me res zanima koliko bi Selmar zaračunal za to storitev


Sent from my iPhone using Tapatalk


Branko in Emanuel sta že pri Šerbineku bila če se prav spomnim, pa so pametovati da je z premacyjem vse v redu je bila pumpa zjebana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Emanuel je prisel malo pred stecajem. 

 

pred 5 urami je Scr3am napisal:

Nvem men so to bolane cifre. Rajs imam nov avto in nimam "garancije", kot pa da imam take zneske. Seveda je tudi vprasanje, kako je s tem ko enkrat uveljavljas garancijo. Takrat je 1001 izgovor. Tudi ti bini k prineses svoje olje na servis bo to prva stvar k ti jo bojo naprej vrgli, če bo slučajno kaj narobe z motorjem in bos uveljavljal garancijo. Jest grem na uradni servis samo se po hladilno tekocino, saj jo tezko dobis drugje (FL 22). No ravno danes sem se v lj ustavil po 2l hladilne :)

Glede garancije, mene so z diski farbali da se ni za menjavo dokler nisem vez na mazdi slovenije uporabil in so oni njim pojasnili da naj menjajo pol sem pa tretjic tak svoje pripeljal. Za volan so se butla delali ko sem omenil, pri Selmarju pa sploh nisem rabil omenit volana so sami rekli da se bo menjal pod garancijo. Je bil kdo pri mazda Kolmanic v ms? Baje so primerljivi s Celjem glede odnosa in cen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede garancije, mene so z diski farbali da se ni za menjavo dokler nisem vez na mazdi slovenije uporabil in so oni njim pojasnili da naj menjajo pol sem pa tretjic tak svoje pripeljal. Za volan so se butla delali ko sem omenil, pri Selmarju pa sploh nisem rabil omenit volana so sami rekli da se bo menjal pod garancijo. Je bil kdo pri mazda Kolmanic v ms? Baje so primerljivi s Celjem glede odnosa in cen.

Kaalman je hodil v MS na servis


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Scr3am napisal:

Nvem men so to bolane cifre. Rajs imam nov avto in nimam "garancije", kot pa da imam take zneske. Seveda je tudi vprasanje, kako je s tem ko enkrat uveljavljas garancijo. Takrat je 1001 izgovor. Tudi ti bini k prineses svoje olje na servis bo to prva stvar k ti jo bojo naprej vrgli, če bo slučajno kaj narobe z motorjem in bos uveljavljal garancijo. Jest grem na uradni servis samo se po hladilno tekocino, saj jo tezko dobis drugje (FL 22). No ravno danes sem se v lj ustavil po 2l hladilne :)

Za olje je vse dogovorjeno s serviserjem in tudi piše ne nikjer, da je moje olje, samo original Mazda olje mora biti kot je predpisano v katalogu..... 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo. 

Servis na bencinarju 13 letnik. 

200€. Olje motor in ročni menjalnik, fiter olja, zraka, kabine... Pa spodnje roke imele lufta...menjava končnikov na rokah. 

Pa i-stop izklopljen... 

Motorno olje original mazda. 

Menjalnik olje pa ne vem, kaj je dal notri... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je TiEn napisal:

Že nekaj časa počnem vsak dan isto na mazdi, popolnoma nič

😀😂🤣

pred 1 uro je Shrek napisal:

Evo. 

Servis na bencinarju 13 letnik. 

200€. Olje motor in ročni menjalnik, fiter olja, zraka, kabine... Pa spodnje roke imele lufta...menjava končnikov na rokah. 

Pa i-stop izklopljen... 

Motorno olje original mazda. 

Menjalnik olje pa ne vem, kaj je dal notri... 

Odlično... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 12. 2021 ob 15:15 je Shrek napisal:

Evo. 

Servis na bencinarju 13 letnik. 

200€. Olje motor in ročni menjalnik, fiter olja, zraka, kabine... Pa spodnje roke imele lufta...menjava končnikov na rokah. 

Pa i-stop izklopljen... 

Motorno olje original mazda. 

Menjalnik olje pa ne vem, kaj je dal notri... 

👍

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega mi je posredoval fotografije njegove m6 g194 2018 letnik. Ima tezave z odstopanjem laka rdece barve in rjo na podvozju. Servis noce popravljat pod garancijo, avto ima 70000km. Verjetno bo porihtal lak na svoje stroske in prodal. Podvozje se mi zdi nekaj srednjega glede rje, vendar menim da bi z krownom resil, vecina je površinska rja.

received_1361791850921884.jpeg

received_593444998394981.jpeg

received_965655731042493.jpeg

received_351706576315741.jpeg

received_3125824174303871.jpeg

received_314207467353276.jpeg

received_288602283238228.jpeg

received_921725345169115.jpeg

received_1576160306071824.jpeg

received_284292627069198.jpeg

received_337776041261654.jpeg

received_417755480092954.jpeg

received_477963017074674.jpeg

received_686904295660781.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno zgodbo sem imel sam z ženinim P207,ki je bil kupljen nov iz salona v Peugot prodajalni, letnik 2008, potem je bila tista nora zima žled leta 2014, in avto se je začel dejansko "lupiti", že izven garancije, prerjavenje 10.let pa pomeni, da imaš luknjo čez pleh, torej no go...

Kar sem sam urejal pri ličarju, je rekel verjetno napaka v tovarni pri barvanju in da bom v roku leta/dva moral barvati cel avto! če zelim to urediti, kar bi me takat stalo cca.1.5k eur  avto je bil pa mogoce vreden 3.5k....nisem nič delal in avto se je lusčil naprej....smo ga prodali čez 3.leta ličarju, ki ga je saniral, avto ni imel 90k km....vse bp, barva pa adijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je sportman333 napisal:

Podobno zgodbo sem imel sam z ženinim P207,ki je bil kupljen nov iz salona v Peugot prodajalni, letnik 2008, potem je bila tista nora zima žled leta 2014, in avto se je začel dejansko "lupiti", že izven garancije, prerjavenje 10.let pa pomeni, da imaš luknjo čez pleh, torej no go...

Kar sem sam urejal pri ličarju, je rekel verjetno napaka v tovarni pri barvanju in da bom v roku leta/dva moral barvati cel avto! če zelim to urediti, kar bi me takat stalo cca.1.5k eur  avto je bil pa mogoce vreden 3.5k....nisem nič delal in avto se je lusčil naprej....smo ga prodali čez 3.leta ličarju, ki ga je saniral, avto ni imel 90k km....vse bp, barva pa adijo..

Peugeotu so najbolj znani po tem, da se rada lušči barva. Največkrat je to streha, zadnja havba in sprednja havba. Na parkiriščih je polno takih primerkov. V bistvu se lušči zaščitni prozorni lak. 

pred 2 urama je Boss napisal:

Alex, ne gledat - tole je kot horror slasher film. Če nimaš dobrega želodca.... ne glej.

Hja, to so pa mazde narejene za slovenski trg. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 1. 2022 ob 14:48 je Alex napisal:

Peugeotu so najbolj znani po tem, da se rada lušči barva. Največkrat je to streha, zadnja havba in sprednja havba. Na parkiriščih je polno takih primerkov. V bistvu se lušči zaščitni prozorni lak. 

Hja, to so pa mazde narejene za slovenski trg. 😉

 

image.png.fd00ef73097494d949a8c33635674355.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Za deželico z 2 MIO prebivalcev Mazda prav gotovo ne prilagaja tehnologije izdelave.

 

https://www.mazda.eu/en/

 

Ne, res je. A jih zato za nemški, belgijski, francoski in italijanski. Ostali dobijo pač "drugo ligo" zaščite avta. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.