Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

dne 2. 1. 2022 ob 20:25 je Alex napisal:

Ne vem, kako jih delajo, a dejstvo je, da imajo probleme večinoma slovenske. Kar nekaj slovenskim soul red se je res začela luščiti barva. Je pa tudi res, da je najbrž glavni problem rjavenja podvozja ta, da naši prodajalci ne zahtevajo dodatne zaščite podvozja. Pa prav pri nas bi bilo to nujno zaradi "hudih" zim. 🤔

Joj alex kje preberis ti take bucke. Vse sestke so narejene na Japonskem in so vse iste za EU trg. Razlika je samo ameriski trg. Sedaj pa ce uvoznik oz. vsaka drzava po svoje zasciti podvozje pri mazdi ali pa ze v startu zamenja njihove kilave bremze je to samo plus in to ne pomeni, da je za ta trg drugacna roba...

Prva generacija je imela problem z rjavenjem po celem svetu in ne samo v sloveniji...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Scr3am napisal:

Joj alex kje preberis ti take bucke. Vse sestke so narejene na Japonskem in so vse iste za EU trg. Razlika je samo ameriski trg. Sedaj pa ce uvoznik oz. vsaka drzava po svoje zasciti podvozje pri mazdi ali pa ze v startu zamenja njihove kilave bremze je to samo plus in to ne pomeni, da je za ta trg drugacna roba...

Prva generacija je imela problem z rjavenjem po celem svetu in ne samo v sloveniji...

Ne bo držalo. Moja 6- ka prve generacije nima po 17 letih niti pikice rje nikjer na karoseriji, ni bila nikoli barvana in ni bilo nikoli nič zamenjano. Za razliko od nekaterih slovenskih, ki so dobesedno razpadle od gnilobe. Pa nima dosti veze to, da je moja vožena na obali. Nekaj že a vendarle... 

Po toliko letih bi se moralo vseeno nekje poznati. Tako da ja, niso vse enake kvalitete. 🤗 Za naš trg je na žalost druga liga. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 1. 2022 ob 21:50 je Alex napisal:

Ne bo držalo. Moja 6- ka prve generacije nima po 17 letih niti pikice rje nikjer na karoseriji, ni bila nikoli barvana in ni bilo nikoli nič zamenjano. Za razliko od nekaterih slovenskih, ki so dobesedno razpadle od gnilobe. Pa nima dosti veze to, da je moja vožena na obali. Nekaj že a vendarle... 

Po toliko letih bi se moralo vseeno nekje poznati. Tako da ja, niso vse enake kvalitete. 🤗 Za naš trg je na žalost druga liga. 

😏

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 1. 2022 ob 12:43 je curko napisal:

Odmontiral zašcitno plastiko podvozja ki mi je ravsala po cesti na beli sestici na drugi sestici pa naredil servis na 330k

839060e7b66ca90ab7693e98c47ac2ac.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

👍

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Privoščil ji lepotni tretma, da je lepša in pomlajena. Mazdi to... da ne bo kakšnih pomot 😜

Notranje čiščenje z impregnacijo usnja ter zunaj poliranje in keramični premaz. Ni poceni, če ne delaš sam vendar mi zaenkrat res ni žal. 

Pred poliranjem je opravil tudi meritve laka in... porazno. Očitno so ga pred mano drgnili kot zmešani ali pa so šli pri mazdi na minimum in se vsako nepravilno poliranje takoj maščuje. IMG_20220108_163037.thumb.jpg.a76fe9a63d0e2adbe57af639764f3568.jpg

 

Screenshot_20220108_163341_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_20220108_163305_com.google.android.apps.docs.jpg

Popravljeno od Liuch
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Liuch napisal:

Privoščil ji lepotni tretma, da je lepša in pomlajena. Mazdi to... da ne bo kakšnih pomot 😜

Notranje čiščenje z impregnacijo usnja ter zunaj poliranje in keramični premaz. Ni poceni, če ne delaš sam vendar mi zaenkrat res ni žal. 

Pred poliranjem je opravil tudi meritve laka in... porazno. Očitno so ga pred mano drgnili kot zmešani ali pa so šli pri mazdi na minimum in se vsako nepravilno poliranje takoj maščuje. IMG_20220108_163037.thumb.jpg.a76fe9a63d0e2adbe57af639764f3568.jpg

 

Screenshot_20220108_163341_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_20220108_163305_com.google.android.apps.docs.jpg

Uf, res tanko vse skupaj. 🤔

Očitno se res nekateri lotijo poliranja brez osnovnega znanja in z napačnimi polirnimi pastami. Drugače si ne morem razlagati tako tankega, sloja barve. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 1. 2022 ob 14:24 je Liuch napisal:

Privoščil ji lepotni tretma, da je lepša in pomlajena. Mazdi to... da ne bo kakšnih pomot 😜

Notranje čiščenje z impregnacijo usnja ter zunaj poliranje in keramični premaz. Ni poceni, če ne delaš sam vendar mi zaenkrat res ni žal. 

Pred poliranjem je opravil tudi meritve laka in... porazno. Očitno so ga pred mano drgnili kot zmešani ali pa so šli pri mazdi na minimum in se vsako nepravilno poliranje takoj maščuje. IMG_20220108_163037.thumb.jpg.a76fe9a63d0e2adbe57af639764f3568.jpg

 

Screenshot_20220108_163341_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_20220108_163305_com.google.android.apps.docs.jpg

 

👍

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Alex napisal:

Uf, res tanko vse skupaj. 🤔

Očitno se res nekateri lotijo poliranja brez osnovnega znanja in z napačnimi polirnimi pastami. Drugače si ne morem razlagati tako tankega, sloja barve. 🤔

Bo držalo. Pod lučjo je bilo kar nekaj hologramov. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Liuch napisal:

Bo držalo. Pod lučjo je bilo kar nekaj hologramov. 

Hologrami, če so dokaj plitki in tanki, so ponavadi od avtomatskih avtopralnici, ali pa, ko se sneg čisti z avta. 

Če so pa na barvi globlji hologrami, so to ponavadi ostanki poliranja s kakimi kombiniranimi grobimi polirnimi pastami ( dokaj grobe polirne paste recimo grobost 400 plus dodano sredstvo za lesk). To niso polirne paste za poliranje celega avta ( razen starih barv), ker poberejo preveč laka naenkrat. In če to ponovimo večkrat po celem avtu... 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Trgovci z rabljenimi avtomobili naredijo vse, da bi avti izgledali kot novi - očitno tudi s poliranjem. Zato so avti toliko dni "v pripravi" 😁

Po moje res. Imajo pač samo eno "močno" grobo polirno pasto, s katero z gladijo vse nepravilnosti( in jih še več ustvarijo). Čas je denar pri njih. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je scania napisal:

Če je kdo nezadovoljen z mazdo. Evo citroen c3 2016 1,2turbo bencinar 55000km

Screenshot_20220111-084622_Facebook.jpg

Screenshot_20220111-084612_Facebook.jpg

Screenshot_20220111-084557_Facebook.jpg

Teče kot namazan😄 je že kvaliteten motor.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Žena pošlje možu SMS: - "Dragi, ko boš šel iz službe, se ustavi v pekarni in kupi kruh. In, da ne pozabim, tvoja prijateljica Ana je tu in te pozdravlja."   Mož odgovori: - "Kdo je Ana?"   Žena pošlje nazaj:  - "Nihče, sem se samo hotela prepričati, da si prebral sporočilo."   Mož: - "Ah, presenečen sem bil, ker je Ana tukaj z mano pa sem mislil, da si naju videla..."   Žena takoj nazaj: - "Kaj? Kje si?"   Mož: - "V restavraciji ob pekarni blizu hiše."   Čez nekaj časa žena spet pošlje SMS: - "Jaz sem pred pekarno, kje si?"   Mož: - "V službi. Zdaj, ko si že pred pekarno, kupi kruh in me nehaj za%&bavat..."
    • Zvoni telefon zjutraj: - "Če hočeš še kdaj videti ženo, prinesi 100.000€." - "Ampak ne morem zbrati toliko denarja..." Zvoni telefon zvečer: - "Pridi po ženo." - "Ampak nisem še zbral denar..." - "Ti ga bomo mi dali, samo ponjo pridi..."
    • Kupujem nov kavč. Pa prodajalec hvali: - "Na tem kavču lahko sedi pet oseb brez problema!"   Ja, Bog te nima rad, kot prvo kavč kupujem zase in kot drugo kje naj dobim pet oseb brez problemov...
    • Žena in jaz sediva s še dvema zakoncema pri mizi, jemo, pijemo in se pogovarjamo... Pa gre žena na stranišče in, normalno, gre prijateljeva žena z njo. Čim odideta, se oglasi prijatelj: - "A bova enega mimo števca?"
    • Dva sodelavca se pogovarjata: - "Kaj naj podarim tašči za rojstni dan?" - "Jah, glej, jaz sem imel svojo taščo tako rad, da sem ji vrnil hčerko..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.