Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Mazda MX3 MAGLEV. Sestavil sem motor in menjalnik in zamenjal sklopko. Na novo zvezal napeljavo grelca, porezal odve?ne kable in o?istil motorni prostor. Potrebno je bilo tudi popravit ?kodo zaradi stebri?ka v Piranu!@!~? Zaradi tega nisem pri?el na zadnji shod...

Dodal sem tudi nov senzor za obrate in temperaturo motorja. Bremz plo??ice zadaj menjane in ajnliftane. To je bilo do v?eraj....

Danes sem se z njim peljal na ?iht. Zakon! Maksimalna brzina cca 160km/h, 180km/h ?e ti??im kot bik! Pospe?ek od 0 do 100 8s!

?al klime ni, pa? ?ibedah dela. Grelec pa itak zdaj greje preve?.

 

Treba je ?e zrihtat ABS, ki ne dela, ker sem mu kable porezal (butel) pa ?e umit ga moram danes....

 

http://mazdamx3ev.wordpress.com/

http://www.evalbum.com/preview.php?vid=4534

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva zakljucena

post-2637-140119294447_thumb.jpg

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M3 naredu spet mobilno :D

 

Sent from my RM-825_eu_croatia_437 using Tapatalk

 

zrihta? eno stvar pa gre DPF u maloro <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na poti z Vrhnike zavil do Dolinarja na test amortizerjev. Svaka ji cast prvi nad 90 enakomerno, zadnji nad 80 enakomerno....kar je nad 60 je kot novo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdura sicer po?iva, pa furam Saxoja in sem ravnokar udaril en drag race z neko staro mamco, ki je sedela v Daewoo Matiz-u, o?itno je bla gorka stisnit svojga stroja in sva bila kar nekaj ?asa vzporedno (dvopasovnica), po 500 metrih sva imela na ?tevcu ?e skoraj 60kmh. NORO.  :punk:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh tednih spet vozil svojo Mazdo, pri tem gre zahvala Bo?tjanu in dr. Pelku, obenem sem ji menjal ?e v?igalne sve?ke in pa dolil bencin, zdaj te?e kot da je ravnokar iz fabrike zapeljala.  :wub:  :jupiii:  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ponovno pri meni - poli?ana odbija?a, havba in blatniki tako, da zgleda kot iz salona. Zasluga AC Tomc.

 

Nisem pa vedel, da je slika postopka objavljena na 24ur  :prstgor:  http://www.24ur.com/novice/slovenija/preverite-s-kaksno-izobrazbo-so-vam-vrata-do-zaposlitve-na-siroko-odprta.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ponovno pri meni - poli?ana odbija?a, havba in blatniki tako, da zgleda kot iz salona. Zasluga AC Tomc.

 

Nisem pa vedel, da je slika postopka objavljena na 24ur :prstgor:http://www.24ur.com/novice/slovenija/preverite-s-kaksno-izobrazbo-so-vam-vrata-do-zaposlitve-na-siroko-odprta.html

Takoj isto pomislil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavaroval Micro pri Tili - kasko totalka + A0 za 188?  :ninja: , res da ima odbitno 75? za parkiri??e, a vseeno...tokrat za ta avto sem pa vzel cenej?o varianto, pa tudi ?e malo dopla?a?. Va?no mi je samo ?e parkplac pa ?ajbe za vse ostalo je tu An?e

 

01 Avtomobilska odgovornost Za osebe: 5.000.000,00 141,78
 
Popusti: Popust za mlade dru?ine (AO): 15,00%; Popust na starost zavarovanca (AO, AO+): 5,00%; 
 
02 Kasko totalka 4 50% 50,36
 
 
Kasko je cenej?i kot AO....priporo?am za star(a)ej?a vozila, ne pa za novej?a (draga po ceniku) ker je polno odbitnih - pa? kar ti je pomembno. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 9ih dneh agonije :wacko:  ponovno na?el klju?e od svoje mazde. Bili zalo?eni doma v omari :blush: . Ta?as so mi pti?i konkretno posrali avto, ker je parkiran na dvori??u pod ?e?njo in ga nisem mogel umaknit.

 

Ker imam samo1 komplet klju?ev, a ima kdo idejo kolk ko?ta izdelava duplikata + daljinec. Mazda6 letnik 2002.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez daljinca ra?unaj okrog 70 do 100?, lahko pa da e-bay ponuja ?e kaj ugodnej?ega.  :rulam:

 

Jaz pa danes kombiniral z razli?nimi vozili in je potem moja 6-ka kar pri Peletu ostala.  :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.