Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Brez daljinca ra?unaj okrog 70 do 100?, lahko pa da e-bay ponuja ?e kaj ugodnej?ega.  :rulam:

 

Jaz pa danes kombiniral z razli?nimi vozili in je potem moja 6-ka kar pri Peletu ostala.  :)

duplikata nemore? dobit prek ebaya... lohk pa gol daljin?ek, ki mislim da pride cca 10? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Pelko bo na njej zamenjal neko cev pri klimi, ki konkretno spu??a in zato klima ne deluje.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo smo jo podrobili, pa polili, pa nasmetili... Ampak samo na zadnjih sede?ih. To pomeni, da nam dobro slu?i in da se lepo potepamo naokoli. Ja, in da so otroci... Kot pa? vsi otroci.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na novo pobarval sprednji Mazda emblem na maski ... ker je tako dobro izpadlo razmi?ljam, da bi ?e zadnjega.

A se bo kaj poznalo pri porabi nafte?  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr. Pelko ji rihta hladilnik klime, ker se ne mislim ve? kuhat in cvret v ?rnem avtu. :angry2:

Zanimivo, eni pa v celem lastnistvu mogoce 3x przgemo klimo :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr. Pelko ji rihta hladilnik klime, ker se ne mislim ve? kuhat in cvret v ?rnem avtu.  :angry2:

Kaj pa ?altnge?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri tuningu ziher najmanj 5HP :P

 

a sam :(  ... sem mislil, da bo kej ve?. Mah brez veze zastonj deu.

A se bo kaj poznalo pri porabi nafte?  :hudicek:

 

verjetno, da ne, ker je zna?ka na maski, bi jo moral zmontirat ali na kako dovodno cev za gorivo ali pa ?e bolj v tank.... pol pa bi bil konkretni prihranek goriva. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a sam :(  ... sem mislil, da bo kej ve?. Mah brez veze zastonj deu.

 

 

verjetno, da ne, ker je zna?ka na maski, bi jo moral zmontirat ali na kako dovodno cev za gorivo ali pa ?e bolj v tank.... pol pa bi bil konkretni prihranek goriva. :hudicek:

pa tist aditiv ?e more? not fliknat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a sam :(  ... sem mislil, da bo kej ve?. Mah brez veze zastonj deu.

 

verjetno, da ne, ker je zna?ka na maski, bi jo moral zmontirat ali na kako dovodno cev za gorivo ali pa ?e bolj v tank.... pol pa bi bil konkretni prihranek goriva. :hudicek:

Kaj pa vsaj na pove?anju navora?  :hohoho:

 

Ajvar, ?altunge so super, je dr. Pelko poskrbel zanje. No pa danes sem ?e nalil nekaj ve? kot pol litra motornega olj?ka, da ne bo su?e pod motornim pokrovom.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.