Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Prvi? v 2 letih in pol sem jo mogu nalo?it na vleko in do najbli?je delavnice v okolici trebnjega,kjer je dobila 'bergle',da bi pri?la do doma in naslednji teden do pelkota :(

ugyhegu8.jpg

In to zarad mikroluknice v cevki za vodo :D

myhahuza.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa danes na semaforjih dvakrat "crknila", ker sem o?itno ?e preve? navajen Citrusa in njegove sklopke, da Mazde sploh ne znam ve? vozit.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? v 2 letih in pol sem jo mogu nalo?it na vleko in do najbli?je delavnice v okolici trebnjega,kjer je dobila 'bergle',da bi pri?la do doma in naslednji teden do pelkota :(

ugyhegu8.jpg

 

In to zarad mikroluknice v cevki za vodo :D

myhahuza.jpg

 

stari dobro zrihtoj .se zgodi....lp ale?  .....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov akomulator, kar je pri 185000km drugi zamenjani del, pa se to ni del avta

 

Drugace se Anze zrihtal oba odbijaca in toco na strehi.

 

Kupci v vrsto, neverjetno mala poraba bi moral napisat sedaj...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naredu servis na  mazdi 6 160 000km in na CX-5 servis na 40 000km.. hvala Ekipi 1A za pomo?... pa simonu tudi za korektno delo.. aja pri CX-5 pa sta sla oba zadnja kon?nika in to pri samo tolkih km.. kr mi je malo cudno..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil manj?i zastoj v KR, kjer nikakor nisem na?el prve prestave, o?itno bo res treba podret menjalnik v bli?ini prestavne ro?ke. Kasneje spet popolnoma normalna vo?nja do Dom?al in Kamnika!  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naredu servis na  mazdi 6 160 000km in na CX-5 servis na 40 000km.. hvala Ekipi 1A za pomo?... pa simonu tudi za korektno delo.. aja pri CX-5 pa sta sla oba zadnja kon?nika in to pri samo tolkih km.. kr mi je malo cudno..

 

Tudi mene kmalu ?aka ta servis na 160 000 na moji mazdi 6 (letnik 2008-2009). Koliko pribli?no te je pri?el cenovno da se znam malo pripravit. Hvala za odgovor in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene kmalu ?aka ta servis na 160 000 na moji mazdi 6 (letnik 2008-2009). Koliko pribli?no te je pri?el cenovno da se znam malo pripravit. Hvala za odgovor in LP

js sm servis delal pri pelkotu in sicer cena samo za redni servis je nekje 110-120e js sm dal obnovit se zadnjo celjust in ciscenje karterja pac preventivno,  kr je naneslo  198,25e..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo danes sm se gume menjal, feltno popravil ker je bila kriva in zdej je za neki casa mir..  :prstgor:

Ko ti jo ?ez 2 tedna ?e Lak Tom d.o.o. ?trihne zadaj bo ?e skoraj popolna!  :danzoman:

 

Moji pa danes spet prestavna ro?ica normalno obratuje, no vsekakor bo treba po?timat.  :excl:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil servis za to?no 121 ? delo in materijal("malo" dra?je delo ampak vpis v DSK in garancija na pleh, ki je na fertik v pizdi)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil servis za to?no 121 ? delo in materijal("malo" dra?je delo ampak vpis v DSK in garancija na pleh, ki je na fertik v pizdi)

 

Si menjal tudi kabinski filter (zracni filter in filter za cvetni prah)? Ali so ti samo spihali starega? Ker ce jaz to odstejem, me je redni servis na 40.000 prisel okoli 130? ... S tem, da nisem nic materiala sam prinesel :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si menjal tudi kabinski filter (zracni filter in filter za cvetni prah)? Ali so ti samo spihali starega? Ker ce jaz to odstejem, me je redni servis na 40.000 prisel okoli 130? ... S tem, da nisem nic materiala sam prinesel :) ...

S tem filtrom me pride do centa isto kot tebe brez filtra.

Mam pa "malo" ve? olja v mpedu, cca 1,3 litra ve? kot "pravi" navorniki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi je prestavna ro?ica (skoraj) dokon?no odpovedala poslu?nost, sem jo danes vendarle odpeljal do dr. Pelka, ki ji je za po?itek namenil del svojo tanove delavnice. Tam naj bi bila le nekaj dni, da rahlo odpo?ije.  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi je prestavna ro?ica (skoraj) dokon?no odpovedala poslu?nost, sem jo danes vendarle odpeljal do dr. Pelka, ki ji je za po?itek namenil del svojo tanove delavnice. Tam naj bi bila le nekaj dni, da rahlo odpo?ije.  :rozico:

zmaj samo da se ne bo preve? zalenla pri doktorju, :danzoman: lp ale?  :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem jo po dolgem ?asu opral in posesal  :)  :prstgor: otroci  :dudek:  :dudek: naredijo svoje....itd pa vreme je bilo tudi super za to delo..saj tu pri nas na obali  B) lp ale?  :D  :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej se opravicujem zmaju ker ni slo drugace....

 

Ampak ebay je pac ebay.

Kljuka z vso opremo tudi elektronsko zascito ki podpira izklop pdcjev ob vgrajeni kljuki (!!!) Z vsemi papirji 110?!

 

Montaza hardwerja 30 min - tipska za M5. Montaza elektronike 1 uro in gas. Ze tudi testirana :)

 

75kg vertimalna obremenitev, 1600kg ndm vlecne...

 

Homologacija 24?

ure3yvuz.jpg

7u5era8y.jpgzepe7yqe.jpghemejuhy.jpg

vu5a8ape.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, ni drugega kot ti ?estitat za ugoden nakup!  :prstgor:

 

Moja Mazda pa lepo po?iva, okrog se vozim pa s tanovo Ibizo.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.