Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

stari jaz na moji mazdi 5 imam zavarovanih 5 plus 2 ,,,skupaj 7  :) kot je registrirana  :prstgor: lp ale? B)

?e nikoli ne vozite 7 oseb, imate lahko za 5 zavarovano, sploh ?e mislite zadnja dva sede?a ven dat...se nekaj pri?para pri zavarovanju...

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ?e se lahko kar zmi?lju?... v kolikor je v homologaciji dolo?enih 7 sede?ev mora? temu primerno pla?at zavarovanje.

Ne, da se zmi?ljujem, ampak vem, da lahko tak avto zavaruje? za 5 oseb, ker sem sam imel petico in tako zavarovano...pri triglavu... Sem se zanimal, ?e lahko samo za 4, pa ne gre, je minimalno 5. Je pa problem, ?e vozi? ve? potnikov in se kaj zgodi...?e pa nima? namena ve? vozit, pa ni potrebe. Sem se isto zanimal, da bi sede?e ven dal in z avtom na homologacijo ?el, ter prepisal na 5 sede?ev, pa so mi rekli, da bi bilo potrebno sede?e tako ven dat, da ni mo?ne monta?e nazaj. ?e sede?i niso monta?ni, je poseg v vozilo dovoljen samo z homologacijo. ?e se ti gre za prostor, ni pametno kar tak sede?e ven dat, ker te na tehni?nem za njih vpra?a...men se je ?lo za cenej?e zavarovanje, pa nisem sede?ev ven metal, ampak samo za 5 zavaroval...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ivan..dobro si to napisal...se bom pozanimal pri moji zavarovalnici.ja sede?e sem mislil dat ven samo za?asno ko gremo na dopust...globji prtlja?ni prostor..rabimo full prostora...otroci.itd.lp ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ivan..dobro si to napisal...se bom pozanimal pri moji zavarovalnici.ja sede?e sem mislil dat ven samo za?asno ko gremo na dopust...globji prtlja?ni prostor..rabimo full prostora...otroci.itd.lp ale?

Kaj pa stre?ni kov?ek? Jaz sem mel 500l kov?ek na stehi in ?e 4 kolesa na priklopu za prikolico nesel...pa je ?lo vse not za 4?lansko dru?ino...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj tak?nega ?e dolgo nisem naredil za avto....prejle sem jo odpeljal na kompletno kemi?no ?i??enje notranjosti...od vseh sede?ev, do tapet, stropa, podna....cena 80 eur. To je prvi? zadnji in nikoli ve? :) 1x na 10 let hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj tak?nega ?e dolgo nisem naredil za avto....prejle sem jo odpeljal na kompletno kemi?no ?i??enje notranjosti...od vseh sede?ev, do tapet, stropa, podna....cena 80 eur. To je prvi? zadnji in nikoli ve? :) 1x na 10 let hehe.

hmmm le zakaj si jo ?el tako spucat a je komu kaj u?lo ......:P

 

kok ?asa  ti je vzel za ?i??enje pa kam si ga peljal.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha...sam to bi pa moralo biti pa res fajn izven kontrole da bi moral cel avto kemi?no spucat zaradi tega. Mogo?e je pa to potrebno urediti po dolo?eni frekvenci obiskov hahaha.

 

?i??enje traja cel dan, pripeljal ob 08:00 dobim ga pa ob 18:00. Mi bodo pa tukaj zrihtal http://www.avtostop.si/index.html   , sem ga ?e nekajkrat peljal da ga ro?no spucajo zunaj in notri posesajo + ?ipe pa je bila cena 10 eur.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji ne rabim ni? delat. Ona si sama dela... Gumidefekt sicer. Ampak najlep?e je to, da si polno nalo?en in z 1 mese?nim otrokom :D

To se mora zgodit na vsake toliko, ker ?e ne je Mazda en ?iv dolg?as.

 

Me je par dni en doma?in tukaj na morju prepri?eval, da naj raje zamenjam Mazdo za Audija, ker Mazda je ?iv dolg?as, ker se premalo kvari. Z Audijem pravi pa ima kr pestro ?ivljenje saj je vsak let jurja al pa dva ? izrednih stro?kov, bi blo pa ?e ve?, ?e si nebi vse sam poservisiral.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa moji danes privo??il ?e eno leto bivanja na cestah... podalj?al registracijo :)

 

?eprav mi ni jasno, ?emu sem vseeno moral pla?ati povra?ilo za uporabo cest (153 EuroDolarje)... saj so z leta v leto slab?e... in sem prepri?an, da ne zaradi moje Mazde :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se mora zgodit na vsake toliko, ker ?e ne je Mazda en ?iv dolg?as.

 

Me je par dni en doma?in tukaj na morju prepri?eval, da naj raje zamenjam Mazdo za Audija, ker Mazda je ?iv dolg?as, ker se premalo kvari. Z Audijem pravi pa ima kr pestro ?ivljenje saj je vsak let jurja al pa dva ? izrednih stro?kov, bi blo pa ?e ve?, ?e si nebi vse sam poservisiral.

 

Kolega si je kupil A6. Je rekel, da je prvi? in zadnji? Audi pri bajti. Po enem letu je imel ?e toliko stro?kov z njim, da ga bo prodal. En drugi, ki je vozil ministre, je imel pa A6 (letnik 2000); redno je moral menjavat neke zglobe na kolesih, biser je bil pa, ko so se mu enkrat sredi va?ne poti pri?gale vse lu?ke na armaturki, avto se je ugasnil, volan se je zaklenil... :) Ga ni denarja, da prepla?am neko tako kvazi fensijado. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozil 2 LPG 6-ki 1.generacije, obe ?rne barve in seveda ena od njiju je moja. MI je pa zanimivo, ko je Jo?tova za 30% str?ana (res trd avto za popizdit in ?uti? vsako luknjo na na?ih bo?anskih cestah), moja pa ?e rahlo razmeh?ana pri svojih 350.000km in je totalna razlika, ?eprav sta v bli?njem sorodstvu.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In si ugotovu, da bo ?la tvoja na tr?anje? :ninja:

 

Js tud pravm, da se je s trdim dost bol vozt kot pa z mehkim :D

Mah kaj pa vem, ?e bi ble take ceste kot Avstrija, potem bi bil odgovor DA, tako pa ko vozim vsak dan po krtinah, pa kurc kei.  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js tud pravm, da se je s trdim dost bol vozt kot pa z mehkim :D

Js tut pravm, da je boljs vrabc u roki, ko golob na strehi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdura ?e zmeri dobro stisne, sem na kratko probal, no kasneje pa jo ?e o?edil da je na zunaj videt kot iz fabrike!  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.