Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Agerg napisal:

A to tudi Mazde šraufajo? Ker je dokaj blizu mene (približno enako stran kot Selmar, samo v drugo stran), zato sprašujem.

če sprašuješ za Seliča -> ne, on je uradni servis za Hondo (je pa delal pri njem nekaj časa nazaj mehanik po imenu Frenk, ki pa je šel potem na svoje in je tudi iz tistih koncev. In ga pohvalijo, predvidevam, da pa on servisira vse....)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, vidim zdaj da Hondo voziš. Kontakt od Frenka ima kdo, glede na to da pol Slovenije hodi k temu Seliču? 😁😇

Popravljeno od Agerg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Agerg napisal:

Aha, vidim zdaj da Hondo voziš. Kontakt od Frenka ima kdo, glede na to da pol Slovenije hodi k temu Seliču? 😁😇

@Agerg; probaj s tem, to sem dobil na H forumu -> Frenk ,Šmartno ob Paki, 041 804 988

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce ga ja pa uvozil za preprodajo ... :D  ... Sicer je pa veliko eno leto starih avtov med oglasi :P ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 4. 2024 ob 9:44 je Janez007 napisal:

 

Evo ga, imel si prav, le glede cene ne ... 😃 Sem že mislil, da se je zgodil čudež (da je bil prodan za okoli 19.000 €).

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19474220&display=Mazda Mazda6

 

image.png

 

Tegale nižanja cene pa še kar ni videti konca. 😃

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je danes neka DeSUS teta vozila, sem skoraj oči izgubil, pa ne zaradi babice, ohohoho 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19248758&display=Lexus LC

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Ta je hibrid, pa ima 3,5 litrski motor noter. Kaj bi šele bilo, če ne bi bil hibrid?

Te hibridi so največja natega poleg EV. 

 

Se pa prodaja zanimiva Mazda2 prve generacije z polavtomatskim menjalnikom : 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19582622&display=Mazda Mazda2

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ok - miata je nišni avto in tam še nekak najde človek opravičilo, da je nastavljena taka cena. Mazda 2 je pa kaj?!??! Teh starih jajčkov je kokr češ tale bi pa 5 jurjev hotel. Wow

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč...

Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to.

V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Slovo superšportnika nevera? Rimac: Zaradi vsiljevanja elektrike se je v ljudeh vzbudil odpor. SIOL.NET Hrvaški proizvajalec električnih avtomobilov Rimac ni uspel prodati vseh 150 primerkov svojega superšportnika nevera, zato jih verjetno ne bo...  
    • Težko, ker si omenjenih zadev nisem lastil.   Lahko pa povem, da je M2 (DE) imela isto podvozje kot Fiesta in da je na vseh delih (razen mašine) pisalo FoMoCo. Edino 1.5 mašina je bila Mazdina, manj močne so bile Fordove. To je vse kar lahko primerjam. Tudi M3 si ne lastim, žal samo Focusa. Glede na forum debate, pa lahko objektino rečem, da Mazdini dizli niso nič bolj kvalitetni kot Fordovi bencinci. 🤐
    • Sitar je nehal gume prodajat, zdej ima cvetličarno.
    • Kaj pa, da bi vzel 370?
    • Ena iz arhiva Val-a 202 :   Matjaž Ropret o mitih, resnicah in cenah električnih vozil 365.RTVSLO.SI V električnem avtomobilu te pozimi zebe zaradi varčevanja z baterijo. Baterije imajo rok trajanja in jih ni mogoče reciklirati. Z električnim vozilom ne prideš daleč, polnjenje pa traja veliko časa.  Res?  Odbita...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.