Skoči na vsebino

Mazda CX-30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Srečno vožnjo, res je lepa barva, samo machine gray še vedno zmaga 😁

Popravljeno od tommaazz
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Srečno, varno in udobno vožnjo želim tebi in tvojim v odličnem avtu. 

Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Srečno, varno in udobno vožnjo želim tebi in tvojim v odličnem avtu. 

Ej . .hvala 😉😁👍zoom zoom 

Napisano

Saj veš kakšno je moje mnenje o SUV-ih ampak tale barva mi je full všeč in dobro paše s plastičnimi obrobami, da izgleda bolj avto kot SUV. Odlično in pohvale za odločitev, sploh za barvo. Edino, daj kakšno slikco brez tiste šare na strehi, mejduš sej niso obrtnik, ali pač - 🤪:hudicek:

33112_1.png

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Saj veš kakšno je moje mnenje o SUV-ih ampak tale barva mi je full všeč in dobro paše s plastičnimi obrobami, da izgleda bolj avto kot SUV. Odlično in pohvale za odločitev, sploh za barvo. Edino, daj kakšno slikco brez tiste šare na strehi, mejduš sej niso obrtnik, ali pač - 🤪:hudicek:

Ja vem kakšno je tvoje mnenje 🤣😁😁😉

Saj sem že dal dol prtljažnik in kovček 😁moram zdaj za vikend poslikat 😉😁če bo vreme 😉...hvala zoom zoom 

PS ...daj organiziramo srečanje kot lani mogoče drugo relacijo 😁..obala ???

Napisano
pred 25 minutami je Gelipter napisal:

Ja vem kakšno je tvoje mnenje 🤣😁😁😉

Saj sem že dal dol prtljažnik in kovček 😁moram zdaj za vikend poslikat 😉😁če bo vreme 😉...hvala zoom zoom 

PS ...daj organiziramo srečanje kot lani mogoče drugo relacijo 😁..obala ???

Do Dubrovnika in nazaj pa na Trojane na 'krofe':bravo:

Napisano
pred 3 minutami je Bini napisal:

Do Dubrovnika in nazaj pa na Trojane na 'krofe':bravo:

To obvezno na krofe 👍🤣🤣🤣🤣😉😁

Napisano (urejeno)
dne 31. 3. 2022 ob 9:00 je Gelipter napisal:

Ja ta je moja bivša Mazda ..nisem vedel da tip ima firmo in prodaja avte 🧐😉ker se je predstavil kot fizična oseba ..pol je iskal dlako v jajcu 😬😬sem videl da jo zdaj prodaja po višji ceni ..on ima čas za prodat meni se je mudilo😉...prodal sem solidno😉...staro za novo bi dobil samo 13.700€...😉

Če ga je kupil Zoki, potem to samo pomeni, da je bil avto OK. 😉

Popravljeno od Janez007
  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Zanima me, ali tudi pri vaših CX-30 ne pokaže imena klicatelja, tudi če ga imate v imeniku? Povezava telefona preko BlueTooth-a.

Napisano
pred 2 urama je Carot napisal:

Zanima me, ali tudi pri vaših CX-30 ne pokaže imena klicatelja, tudi če ga imate v imeniku? Povezava telefona preko BlueTooth-a.

Tudi meni včasih ne pokaže imena..nevem zakaj, se pa to redko dogaja..

Napisano
pred 7 urami je Carot napisal:

Zanima me, ali tudi pri vaših CX-30 ne pokaže imena klicatelja, tudi če ga imate v imeniku? Povezava telefona preko BlueTooth-a.

Meni pokaže😉

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Meni pokaže😉

Meni tudi 👍😁😎

Napisano
pred 17 urami je Carot napisal:

Zanima me, ali tudi pri vaših CX-30 ne pokaže imena klicatelja, tudi če ga imate v imeniku? Povezava telefona preko BlueTooth-a.

Ali imaš iPhone?

 

Settings - bluetooth - najdes mazdo - kliknes info ikonco - uzges sync contacts

Napisano

Kontakte imam sinhronizirane in jih imam v imeniku, nekaj tudi med priljubljenimi, mi pa pri dohodnih klicih v večini primerov ne pokaže klicatelja ampak samo številko, tudi če je shranjena med priljubljene. Nimam iPhona ampak Samsunga S20. Sem poskusil že vse nastavitve, tudi na novo povezal telefona (tudi drugega) pa isto.

Na Mazdi 6 mi vse deluje OK

Napisano
pred 33 minutami je Carot napisal:

Kontakte imam sinhronizirane in jih imam v imeniku, nekaj tudi med priljubljenimi, mi pa pri dohodnih klicih v večini primerov ne pokaže klicatelja ampak samo številko, tudi če je shranjena med priljubljene. Nimam iPhona ampak Samsunga S20. Sem poskusil že vse nastavitve, tudi na novo povezal telefona (tudi drugega) pa isto.

Na Mazdi 6 mi vse deluje OK

 

Kupi Iphone :lol:

Napisano

Kolk kontaktov pa imaš na telefonu? Mislim, da je omejitev 1000, kateri se transferajo iz telefona.

33112_1.png

Napisano
pred 39 minutami je Boss napisal:

Kolk kontaktov pa imaš na telefonu? Mislim, da je omejitev 1000, kateri se transferajo iz telefona.

Slabih 700, vsi so sinhronizirani ... ko kličem, je vse OK, problem je, ko kličejo mene.

Napisano
pred 2 minutama je Carot napisal:

Slabih 700, vsi so sinhronizirani ... ko kličem, je vse OK, problem je, ko kličejo mene.

A je kakšna fora z +386 mogoče?

Napisano

Jp fora mora biti z +386 ker tudi jaz imam isti problem kot @Carot. Vsi kontakti sinhronizirani, vse lepo pise, vse lepo klicem ... samo ko me klicejo pa ne izpise imena.

 

Mam pa vse shranjene z +386

Napisano
pred 16 urami je Bossek napisal:

Jp fora mora biti z +386 ker tudi jaz imam isti problem kot @Carot. Vsi kontakti sinhronizirani, vse lepo pise, vse lepo klicem ... samo ko me klicejo pa ne izpise imena.

 

Mam pa vse shranjene z +386

Se strinjam. Sem eno telefonsko spremenil iz +386 41 ... na 041 ... , na novo sinhroniziral kontakte,  pa je ime pri klicu izpisalo normalno. Je pa to vseeno malo nenavadno, posebej zato, ker na Mazdi 6 vse deluje OK. Upam, da bo pri bodoči nadgradnji programske opreme to popravljeno.

Napisano

Sem bil danes prav pozoren na to. Prejel klic na številko, ki jo imam v imeniku shranjeno s +386 in je normalno prikazalo stik, z vsemi podatki ...

 

Katero verzijo CMU pa imaš? Posodobi na zadnjo ...

Napisano
Pred eno uro je dvorjan napisal:

Sem bil danes prav pozoren na to. Prejel klic na številko, ki jo imam v imeniku shranjeno s +386 in je normalno prikazalo stik, z vsemi podatki ...

 

Katero verzijo CMU pa imaš? Posodobi na zadnjo ...

Katero verzijo imaš ti?

Napisano
pred 16 urami je dvorjan napisal:

Jaz imam "ameriško" in že 12002 ...

 

Za EU pa mislim, da je zadnja, ki jo lahko pobereš z neta, različica EU01_11000.

Tule jo dobiš: https://mega.nz/file/541m3abA#MhnKl6VMzF2EAYnSBAfbPq9T_-UBeSdh0H5UsQ-9ObQ

 

O čem to govorite ali o updatu za telefone in katere ali za update v avtu.......

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.