Skoči na vsebino

Mazda CX-30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Zanimivi pospeški. 

 

Moja "Japonka" pa rabi od 0 do 80 km/h tam okoli 27 sekund.

 

Mogoče bi bili pospeški kaj boljši, če bi bila keson in prikolica prazna. Ali pa, če bi prikolico kar odpel...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 6 urami je etcho napisal:

Baje da precej pomaga pri pospešku, če je rdeče barve. 😉

Zato pa ima zverižene obrobe od pospeškov.... 😉

  • 4 tedne kasneje...
Napisano
pred 16 urami je Lentus napisal:

Ja, odsev od HUD-a na šipo. 

Meni je pa to ena od boljših zadev 

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Napisano
pred 14 urami je Carot napisal:

Meni je pa to ena od boljših zadev 

 

Ne odsev :(, ampak prikazovanje podatkov na vetrobranskem steklu :)

 

Napisano (urejeno)
dne 11. 5. 2024 ob 14:28 je Lentus napisal:

Ena od stvari, ki najedajo v tem avtomobilu...

 

 

IMG_20240511_113704(1).jpg

Druga in tretja pa so vezane na šipco pred števci.

1. Ob določenem kotu sonca blešči in se slabo vidi števce.

2. Šipca je zgleda iz najbolj poceni plexija, pobrišeš s krpico in se poznajo rajsice.

Popravljeno od etcho
Napisano

Čak kako če je pa premium ? hehe hec hec,..špara se na materijalih povsod

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 5 urami je etcho napisal:

Druga in tretja pa so vezane na šipco pred števci.

1. Ob določenem kotu sonca blešči in se slabo vidi števce.

2. Šipca je zgleda iz najbolj poceni plexija, pobrišeš s krpico in se poznajo rajsice.

Ja, se čez čas manj sveti, ko postane pol mat.... 🥴😉

Napisano

Bo treba večkrat na suho prah obrisat😄.

 

Pod določenim kotom proti soncu, pa se v šipi vidi tudi odsev kar celotne zgornje površine armaturne plošče. Meni je to bilo to nekaj čisto novega in nesprejemljivega, ko sem prvič to opazil. V določenih pogojih, zna biti to precej nevarno, da pri belem dnevu ne zbiješ pešca zaradi slabe vidljivosti.

 

Zanimivo, kako je možen odsev armaturne plošče v prednje steklo, ko pa so to sami neki mehki in kvalitetni premium materiali?🤔

 

 

33871_1.png

 

Napisano

Na ta odsev vpliva "kot" šipe in ni to samo na tem avtu. Je pa res,da na hrapavih mat armaturkah tega ni kar je tudi razumljivo.....:prstgor:

Napisano

Ne mazati armaturke z visokim sijajem in bo boljse.

tako je bilo na vseh mojih Mazdah

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 57 minutami je mazdaman napisal:

Ne mazati armaturke z visokim sijajem in bo boljse.

tako je bilo na vseh mojih Mazdah

Meni se potem ni za bat ... :) 

Napisano
pred 17 minutami je Janez007 napisal:

Meni se potem ni za bat ... :) 

Pazi, da ti žena ne obriše prah.... :zvizga:

Napisano
pred 1 uro je mazdaman napisal:

Ne mazati armaturke z visokim sijajem in bo boljse.

tako je bilo na vseh mojih Mazdah

Ne prenesem tega in se že leta mantram, da vedno kupim mat čistilo.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Napisano

Nikoli nisem, niti sem bil pristaš mazanja notranjosti avtomobila s čimerkoli. 

Vse kar naredim je, da najprej s komprimiranim zrakom izpiham prah, nato pa površine obrišem z navlaženo jelenovo krpo.

 

 

33871_1.png

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Čisto tako enostavno,kot ti pišeš ni. Vsak je svojo juho kuhal,in tudi revolucionarji so se pečali z okupatorjem...pa naj skrivajo kolikor hočejo. Meni gre bolj za slovenstvo in to,kar se je dogajalo po vojni...da bi svoj narod klali-to še fašisti niso delali...ma,da bi samo klali,pa so v imenu revolucije delali še kaj hujšega.   Pa ajd-kar je bilo je bilo....a da ne pustiš normalnega pokopa-tukaj se skriva tista pokvarjena srž,za katero bo levi pol potreboval še zelo dolgo,da se ga bo znal otresti.    
    • Prodaj in bo najbolje...in upam da najdeš znamko ki ti bo ok...
    • Ju,hu,hu😃-prišel center Nubert nuBox-330 Nekaj prask na foliji tu in tam,a to sem pričakoval...pač kozmetika... Hardware pa tukaj ne more biti vprašljiv,ker...sem že pisal o tem...nuBox oz. Nubert pasivne zvočnike praktično ne moreš fentati,ker imajo avtomatske reverzibilne varovalke tako za srednjetonce kot za visokotonce...z normalnimi ojačevalci ni mogoče uničiti...se izklopi dokler ne zmanjšaš obremenitev....pa še ta je z 200W-stalne,300W-končne obremenljivosti onkraj zmogljivosti večine ojačevalcev. Za kretnico ne rabim še enkrat pisati-"adijo pamet": 9 keramičnih uporov 9 tuljav (3x z jedrom,6x zračne) 8 kondenzatorjev 2 varovalki 1 stikalo Skupaj 29 elementov...in seveda niti en elektrolitski kondenzator,torej vse komponente,ki z časom ostanejo električno stabilne-prerfekcija😍
    • to se greste sam še nekateri, ki bi želeli spremenit zgodovino. Če bi vsi Slovenci enotno stopili proti Nemškim, Italijanskim in Madžarskim okupatorjem leta 1941 se danes sploh ne bi o nobeni NOB pogovarjali in vse generacije bi si lahko čestitale za pogum in domoljubno držo ter borbo proti okupatorju. Tako pa so eni kvizlingi, petokolonaši, izdajalci pač se oportunistično odločili, da je bolje lizat okupatorjeve škornje - ja pač so nekateri zaradi takega oportunizma pač plačali ultimativno kazen. Je blo to upravičeno ali ne? Danes gledamo drugače, leta 1945 pa je bila klima čisto drugačna pa ne samo pri nas, ampak po celi Evropi pa konec koncev tud po celi vzhodni Aziji in vsepovsod, kjer je vojna odnesla svoj davek. Skupno pri vsem tem pa je, da izdajalci in sodelavci okupatorja so najebali vsepovsod. Razlika pa le v tem, da drugod so čistko naredili veliko bolj temeljito kot v bivši Jugi.    
    • Da se malo javim po dolgem času...  Bil na servisu... Ne boste verjeli... Dejansko sem bil. Ker to kar se dogaja zadnje čase je nenormalno za nov avto. Škripanje povsod, tehnični problemi... Se sprašujem če bi sploh obdržal avto... Kaj so rešili? Kaj dosti niti ne! Totalno razočaranje! Mislim, da slabšega reševanja napak nisem doživel.  Mazdini odgovori...  Prilagam tudi kopije odgovorov!   1. Matrične luči niso rešili! 2. Da pade pedalo zavore občasno ob zagonu in prime le na koncu po dveh, treh "pumpanjih" se njim zdi normalno!?!!. To je občasno. 3. Zvoki podvozja normalen pojav pri Mazdah zaradi slabe izolacije? 😁 Tudi škripanje ob obračanju volana?!?? 4. Za kazalec nivoja goriva je po njihovo normalen pojav!?? Do sedaj pri nobenem oplovem ali kateremkoli drugem avtu tega nisem doživel... Nikoli. 5. Škripanje notranjosti zaradi ratzezanja in krčenja plastike?!! In kao "eko" materialov??? 😆   V glavnem en kup napak ki jih servis ni odpravil. Sedaj se pa sprašujem kaj sem kupil in kakšne sevise ima Mazda. Sploh pa kaj mi bo garancija če pa pod njo ne morem nlč rešiti???!   Aja barva je katastrofa. Havba je cela spikana... Tudi praske so že povsod. Avta ne perem na krtače.  Kaj se da še narediti predno prodam avto? Škoda ker avto je za vozit super.   Škripajo mi tudi zadnja vrata. 😆Ampak to so "podmazali" in naj bi bilo ok...    Toliko o moji prvi in verjetno zadnji izkušnji z Mazdo. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.