Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

 

Na bicikl pa danes blatnike montiram ker tole resni za nikamor. 

 

Blatniki in zavesice so samo za ?ehe - vpra?i Labija.

 

Pravi dedci vozimo brez in smo potem po hrbtu ?ist taki kot jazbec po glavi

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blatniki in zavesice so samo za ?ehe - vpra?i Labija.

On naj kar blatnike odmontira dol s svojega avta da mu ne bo izgled ?e?ki. 

 

Pri biciklu ni problem izgled odzadaj, problem je da ne more? hitro vozit ker brez blatnikov ni? ne vidi?.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno docakali dez. Koliko casa ga ni bilo? Uro, 2? Fak kera vremenska depresija, ne me jebat no! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sreco sem bil 4 dni v Nemciji prejsnji teden in tam sonce, res neverjetno. Odsel pa iz dezja in se vrnil v dez, vmes pa ste itak imeli; DEZ! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj? kot pa da sne?i... :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Meni glih obratno, ker sneg potem res naredi zanimiv prosti ?as. Hja, zju3 pa je treba prej vstat in odkidat gara?o, pa promet gre po?asneje (v tem delu neprijetnosti se strinjam).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej naj Forda kon?no proda... pa sej se bo na?el kak?en bolj zanesljiv avto.

Vidi?, eni vztrajajo na svoji znamki.Sej ni ni? hudega, ?e se v?asih kaj malega pokvari. Pokli?e? vleko in je re?eno. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem imel pred leti ford focus (2001). Enega problema nisem imel pa sem ga imel slabe tri leta. Meni osebno ni tako napacna znamka ford :ne vem:

Meni sta Ford in Opel nekje na repu priljubljenosti (no in ?kode, ki so mi ve?inma zelo neprijetno oblikovane), ampak Opel je vsaj lep napram Fordu (za moj okus). Kvaliteta pa tudi za tanove Opelice precej uboga (ko sem delal v rentakarju s 3500 vozili, je bila vedno te?ava pri znamki Opel, pa govorimo o vozilih z nekaj tiso? km na ?trevcu prevo?enih).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni sta Ford in Opel nekje na repu priljubljenosti (no in ?kode, ki so mi ve?inma zelo neprijetno oblikovane), ampak Opel je vsaj lep napram Fordu (za moj okus). Kvaliteta pa tudi za tanove Opelice precej uboga (ko sem delal v rentakarju s 3500 vozili, je bila vedno te?ava pri znamki Opel, pa govorimo o vozilih z nekaj tiso? km na ?trevcu prevo?enih). :zvizga:

Tudi sam sem zelo nezaupljiv do Opla... Ampak meni je od Oplov vizualno v?e? zgolj Insignia (pa ?e to pogojno), ko pa vidim crosslanda Me pa kar mine... Ali pa karavansko astro..

 

Ford pa ni? posebnega, razen zadnje ?ase precej posebne cenovne politike...

 

Ampak ko je avto enkrat star 10let, je itak to loterija. Od prevec dejavnikov je odvisno a bo delal, ali ne in vsaj jaz pri rabljenih avtih ne krivim zgolj znamke. Sploh ?e se nima avta od novega.

Pa kak Fiat je tu zraven ?e se ne motim.

Mislim da novej?i Fiati niso tako problemati?ni. Njih bolj matra manjko modelov (skoraj vse bazira na 500tki).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim ima? ?e drugo mazdo. Vidi?, eni vztrajajo na svoji znamki.

Jap... to je druga zgodba.Eni vstrajamo na ne?em zaradi lepote in kvalitete, drugi na ne?em drugim pa kar tako. Pa ?etudi bentijo vsak dan. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.