Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ne, jaz grem k Majesu. Čez kak mesec ali dva imam v planu. Jure je ostal tam , v BTCju jih je kar dosti na sprejemu, na Viču pa menda ne toliko.

Bomo videli kako bo, sej načeloma tisto olje zamenjat ni noben kunšt..Mislm, če tle zajebeš pol pa ne vem več :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je SpEkTr napisal:

Ne, jaz grem k Majesu. Čez kak mesec ali dva imam v planu. Jure je ostal tam , v BTCju jih je kar dosti na sprejemu, na Viču pa menda ne toliko.

Bomo videli kako bo, sej načeloma tisto olje zamenjat ni noben kunšt..Mislm, če tle zajebeš pol pa ne vem več :)

 

 

😊😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je SpEkTr napisal:

Na interclass ja. Mi je rekel, naj objavim tukaj, če kdo želi potem k 'njemu' na servis, ga bo z veseljem sprejel :) 

Ali pa pač pogajanja v BTCju z novo gardo oz šefi. :) 

 

Res je človek na mestu....zanimivo, da je menjal servis, res me zanima kaj je fora. In pa seveda bo interclass sedaj dobil cel kup "novih" strank :D 

 

Edit: a cifro ma isto?

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bi bilo zelo lepo, če bi se narod v Sloveniji malo spravil k pameti. Danes so po celi Sloveniji gasilci gasili oz. še gasijo 41 požarov v naravi, 7 požarov v objektih in 2 požara na vozilih. Poleg ostalega dela, ki so ga še imeli.

 

Pa je šele 7 zvečer, kje je še konec dneva...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ljubljani na Vojkovi je spuščala centralna, pa so pomagali, Na Trebinjski so s pomočjo lestve pripeljali iz prvega nadstropja na tla do rešilca starejšo bolano osebo, na Medenski cesti so "vlomili" v stanovanje, ker oboleli ni mogel s postelje, da bi odprl vrata.

V okolici Ajdovščine so "vlomili" vrata, ker je bila v hiši mrtva oseba.

V Kranju so reševali osebe iz pokvarjenega dvigala.

Aja, pa še pri treh prometnih nesrečah so pomagali:

- v Zrečah je nekdo z avtom zgrešil cesto

- na avtocesti Postojna - Unec je avtobus začel izgubljat nafto (dobro, ni ravno nesreča, je okvara, pa vseeno so intervenirali)

- pa še v Vitanjah je "počilo"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 8 urami je Slivka napisal:

V sklopu zdravniškega pregleda imel tudi EKG. Ni ravno spodbudno. Omenila zdravnica, da bomo čez dva dni ponovili pa bomo videli, v katero smer naprej...

Držim pesti da bo vse ok. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem na semaforju"tekmoval" z srebrno cx5 in me je nesel v pospeševanju, bil je za cel avto pred mano. Šel sem z kick down a vseeno ni šlo.

Zdaj pa ali je ime bencinarja ali pa 184 km in ročni menjalnik ( če je to sploh obstajalo) je pa bila ravno tako awd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je mazdaman napisal:

Včeraj sem na semaforju"tekmoval" z srebrno cx5 in me je nesel v pospeševanju, bil je za cel avto pred mano. Šel sem z kick down a vseeno ni šlo.

Zdaj pa ali je ime bencinarja ali pa 184 km in ročni menjalnik ( če je to sploh obstajalo) je pa bila ravno tako awd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zdaj bo spet debata o krivulji :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je mazdaman napisal:

Včeraj sem na semaforju"tekmoval" z srebrno cx5 in me je nesel v pospeševanju, bil je za cel avto pred mano. Šel sem z kick down a vseeno ni šlo.

Zdaj pa ali je ime bencinarja ali pa 184 km in ročni menjalnik ( če je to sploh obstajalo) je pa bila ravno tako awd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Vsekakor je bil dizel. Po moje lahko tudi 150 konjski. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 26. 3. 2022 ob 13:30 je mazdaman napisal:

Včeraj sem na semaforju"tekmoval" z srebrno cx5 in me je nesel v pospeševanju, bil je za cel avto pred mano. Šel sem z kick down a vseeno ni šlo.

Zdaj pa ali je ime bencinarja ali pa 184 km in ročni menjalnik ( če je to sploh obstajalo) je pa bila ravno tako awd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

2.5 G192/194 je najhitrejši pri pospeševanju od vseh motorjev

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je SpEkTr napisal:

Ja, to drži. 

Ampak zdej ne govoriva o servisnem intervalu :)

 

P.S.

Mogoče je mela pa CX-5 powerbox notri , ali pa bognedaj  'cheap tuning' :)

Mal te hecam ampak AWD doda težo in gre bencinarka zlahka mim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je NevLado napisal:

Mal te hecam ampak AWD doda težo in gre bencinarka zlahka mim.

 

Na you tube je video čipirane cx 5 na 240 konjev in 520 Nm navora. 

Od 0-100 pa 6,2.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.