Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je godlike napisal:

Vidim, da imaš ženo že malo manj rad.

Semperit ni glih ob boku Contiju.

 

Pa nekak se mi zdi, da nisi pozimi kupoval Sportmaxx RT 🤔

Glej 15" in boš videl,da bi naj bile vštric Contiju TS870,Goodyear Ultra Grip 9+ in Michelin Alpin 6.

WWW.PORSCHEINTERAUTO.NET

AMZS, ADAC, .. TESTI ZIMSKIH PNEVMATIK 2023-2024: vsi podatki in rezultati! Preglejte TEST...

Ja,za RTjke sem res hil malo pozen...🙄

Popravljeno od skritikrt
Napisano (urejeno)
pred 11 minutami je skritikrt napisal:

Glej 15" in boš videl,da bi naj bile vštric Contiju TS870,Goodyear Ultra Grip 9+ in Michelin Alpin 6.

Naj ti bo 😉

 

Še vedno pa kupujem čim bolj pozno, da dobim čim novejše, saj se vozijo dosti let. Bridgestonke so med peto sezono spredaj razpadle.

Nimam ideje kaj bom gor dal.

 

Vsako moje srečanje z Mišelinkami me pozitivno preseneti. Samo me je malo strah oblike gume pri PA5, ker na i20n zaščitni rob ni glih kaj haska. Pa to je že za drugo temo, predn bom kregan 🫣

Popravljeno od godlike
Napisano (urejeno)

Žena naredi cca 3000km/leto na zimskih...6let,pa jih itak moraš zamenjati,k ratajo trde...

Za moje pojme,k delamo malo km...Dunlop je naj👍...Conti je v redu,samo ko je toplo so tako-tako...gre vodljivost rakom žvižgati...kr nekam plavajo levo/desno...

Semperitke sem pred leeeti že imel na Daewooju Racerju-raketa od gume.

Pirelli Scorpion Winter 19" na CX-5 so adijo pamet...ko bodo "šle" bom gledal spet Pirelli...al pa Dunlop🤔

 

Sem pa opazil za letne,da po novem delajo Dunlop Sport Maxx RT2 tudi v merah za CX-5😃...kao SUV verzija...ko bodo original Toyo "šle", mi RT2 ne uidejo...:zoom-zoom:

Popravljeno od skritikrt
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je godlike napisal:

Vidim, da imaš ženo že malo manj rad.

V bistvu je bolj važno,da ima ona rada mene😂🤣...tiste komponente za "HTPC" (tema računalništvo) mi ona "časti"...če to ni fajn žena,pol pa ne vem😃🥰.

Popravljeno od skritikrt
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano

Pri meni je to vse isto, žena časti, jaz si kupim..... => smo ena familija 🙂

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Napisano

Minilo je dobro leto odkar sem menjal baterijo v ključu in je res preprosto, če veš kako.... :nevem:😉 

 

 

 

IMG_20240902_091222.jpg

Napisano
pred 12 minutami je Bini napisal:

Minilo je dobro leto odkar sem menjal baterijo v ključu in je res preprosto, če veš kako.... :nevem:😉 

 

 

 

 

Če veš, kako, je vse preprosto...

  • Všeč 1
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

 

Če veš, kako, je vse preprosto...

Na Štajerskem je to mal drugače... 😁

Napisano

Danes prišle zimske Semperitke...ceno so pa pri Liderpnevmatiku nazaj spustili...kdor rabi-ne vem,če dobiš kaj boljšega za cvenk👍...Made in Germany😃...DOT pa😮...ne vem,če je možno,da še mlajše🙄.

Ne rečem...včasih se pa tudi meni "userje"😆

IMG_20240902_210749.jpg

IMG_20240902_210809.jpg

IMG_20240902_204337.jpg

IMG_20240902_210827.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 3
Napisano

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

Napisano
pred 9 minutami je TBA napisal:

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

100% aku

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

100% aku

tudi sam mislim da je aku. Cena med aku in alternatorjem je cca50€ :D kar tudi ni konec sveta

Napisano

Tiste Semperitke,k sem kupil pri liderpnevmatiku...prijatelj,k ima tudi C-Maxa, jih je par dni nazaj tudi naročil pri njih...tudi za tako ceno...mogoče euro-dva dražje...in čez par dni dobi obvestilo,da je narocilo preklicano,a še zmeraj jih ponujajo...a seveda po višji ceni😡 

Pišejo,da ker "vašega naročila SI-0924-00255 pri 05. september 2024.
Vaše naročilo je bilo preklicano zaradi enega od naslednjih razlogov:

  • Ta izdelek trenutno ni na zalogi.
  • Med obdelavo vašega naročila je prišlo do težave.
  • Poslali ste nam zahtevo za preklic naročila.
  • Komercialna gesta."   

"Dobropis je mogoče plačati v celoti in brez popusta do 05/11/2024" 

 

Je takoj odprl primer pri Paypal-u, in so takoj nakazali na Paypal....

 

Lopovske fore.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 2
Napisano
pred 3 urami je TBA napisal:

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

 

Jih vozim dve zimi in sem zadovoljen z njimi, me ni še prestrašila..

Napisano

Sem mislil, da je bt-50 ker je modra...pardon

 

20240910_080109.jpg

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 9 urami je TBA napisal:

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

Čimprej menjaj akumulator. Ko se je to moji zgodil par mescev nazaj sem šel z njenim avtom v službo in domov. Naslednji dan ni več užgal :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Napisano
pred 5 urami je Tilen5 napisal:

Sem mislil, da je bt-50 ker je modra...pardon

 

20240910_080109.jpg

Ti,ti pacek😄

 

pred 4 urami je Matick napisal:

Sm jo zavarvov, sel stran od triglava, pa sem dobu 30% cenejs

Tudi jaz študiram naslednjič stran od Triglava...bajta,avti-vse!...pa sem skoz pr njih od leta 1994....ne bom se več pustil imeti za norca.

Napisano
pred 9 urami je skritikrt napisal:

Ti,ti pacek😄

 

Tudi jaz študiram naslednjič stran od Triglava...bajta,avti-vse!...pa sem skoz pr njih od leta 1994....ne bom se več pustil imeti za norca.

 

Triglav je ful drag ratov. Pri meni je par 100e razlike, sam je to vseeno 30% razlika v ceni.

Kolegu je pa triglav naracunov 2400, pri savi je pa dobu za 1400.

 

Pa se unga glupega drajv ni treba vozt

  • Začuden 2
  • Hvala 2
Napisano

Malo računajte na primere, ko bo škoda. Pri Triglavu je vseeno najmanj problemov potem z uveljavljanjem škode. Kar nekaj primerov sem že spoznal, ko je bilo kasneje razočaranje. Saj se da pravdati, samo ne vem, če potem kaj prihraniš.

Po poplavah lani je bilo tudi veliko primerov, ko je nekdo kar nekaj let prej prestopil drugam, ker je bilo ceneje, pa se je izkazalo, da je bila hiša potem kar lepo podzavarovana.

Pa pogovor z odvetnikom za nek drug primer mi je tudi dal malo občutka. Večina pravdanj je z drugimi zavarovalnicami.

 

Pa da ne bo pomote, nisem agent (čim dlje stran, tem bolje) in nikogar ne poznam, ki mi bi bil blizu na Triglavu. Samo kot v opozorilo in premislek.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano

Jaz sem imel odlične izkušnje z Adriatic Slovenica. Zdaj, ko so pod Generali, je bilo prvo leto še okej ... Zadnja ponudba, ki sem jo prejel, me je pa razočarala.

 

Saj vem, da se zavarovanja dražijo, ampak ... Vse bolj me ima, da bi dal zavarovat samo osnovno + kake luči in ogledala pa mogoče divjad. Kasko zavarovanje namreč doseže že lep % vrednosti vozila ... in vsaj v mojih očeh vse težje upraviči nakup (se pač ne zaletavam, najpogosteje mi kdo drug povzroči škodo).

Napisano (urejeno)
pred 24 minutami je dvorjan napisal:

Jaz sem imel odlične izkušnje z Adriatic Slovenica. Zdaj, ko so pod Generali, je bilo prvo leto še okej ... Zadnja ponudba, ki sem jo prejel, me je pa razočarala.

 

Saj vem, da se zavarovanja dražijo, ampak ... Vse bolj me ima, da bi dal zavarovat samo osnovno + kake luči in ogledala pa mogoče divjad. Kasko zavarovanje namreč doseže že lep % vrednosti vozila ... in vsaj v mojih očeh vse težje upraviči nakup (se pač ne zaletavam, najpogosteje mi kdo drug povzroči škodo).


Mene je najbolj zmotilo to da se je v triglavu v 6 letih podrazilo zavarovanje za vec kot 50%. Zj sm od allianz dobil zavarovanje cenejs kot sem placov prvo leto na triglavu (torej, 6 let nazaj je bil triglav drazji kot allianz zj).

Popravljeno od Matick

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.