Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ni ga dneva, da je ne bi izkoristil vsaj 80% kot karavana...caka jo pa...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja pa je dobila v sobooto nove bremze spredaj ;) ,Pa nov kabinski filter:) Pa govorimo o plehu da nev pomote :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Porihtal desni zavorni cilinder, ki sedaj ve? ne ?teka. ?aka me pa ?e levi sem ugotovil danes zjutraj.

 

Bo pa ?as da na obeh avtih naro?im komplete tesnil za sprednje zav. cilindre, ker pri teh 10+ let in 200kkm -+ je to pa? potrebno delat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvic letos opral

Power box iz 4 na 7 :ninja:

Poletje je tu (spomladi ni in je ne bo)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1X ta teden sem zamenal zimake za letnjake, malo splaknil z vodo in v sredo malo pretegnil kolesa v celje in nazaj.

 

 

 

 

PS. Pa ne po lojzovo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Generalno spucal notranjost (sipe, tepihe, prtljaznik, spucal in namazal usnje,...) verjetno zadnjic na tej Mazdi... Zunaj nisem pral, ker sem itak pricakoval dez ;) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po cca 600 km izklopil nadle?no okroglo oran?no lu?ko in hkrati ?e naredil tuning, po doma?e tankal sem. :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgodila se je prva pomladanska ?ehta 2013 (je pa bolj slaba fotka). :P

 

No zdej je pripravljena, da v kratkem zapeljem eno fajno osebo. :rozico:

post-185-1366733985_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem ji prednje letvice za lu?i in dogovoril sem se za obnovo usnja na sede?u in volanu, ki bo na sporedu jutri :cheers:

Trenutno pa po?iljam mail-e majstrom za temnenje stekel, ?tirim razli?nim pa da vidimo kako bo s ceno :):harhar:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo imam eno vpra?anje...danes sem na mazdi 6 letnik 2003 menjal pozicijsko ?arnico, med tem se mi je snel fokus (obro? v katerem je ?arnica za dolge lu?i ter pozicijska ?arnica). zanima me kako se ga natakne oz. nastavi nazaj ker mi ni uspelo kljub probavanju? nevem tudi kako mi ga je uspelo dobiti dol. je mogo?e da sem kaj zlomil?? najlep?a hvala za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.