Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Vi jih vsaj lahka ve? na enkrat vozte ane :D

 

V tvojem primeru se pa oseba po?uti toliko bolj posebno, ker je bil le zanjo ?e plac v avtu. :D

 

Eto, malo po?istu po avtu od znotraj, ker tamala ko ima malico, je kar zanimiv rezultat. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil sem ji modni dodatek. :wacko:

 

post-273-1369766481_thumb.jpg

 

Mater jaz i??em take prekle za 4 vratno, samo da ne ?trlijo NI? ?ez pritrditve-noge, pa NI?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater jaz i??em take prekle za 4 vratno, samo da ne ?trlijo NI? ?ez pritrditve-noge, pa NI?.

 

Za mojo obstajajo ene dosti lep?e, ampak so nosilci kraj?i in zato ne bi spravil gor ?tirih nosilcev za bicikle. Celo tako dobro so izgledali, da bi jih komot imel kar ves ?as na avtu.

 

post-273-1369806714_thumb.jpg

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmontiral to ?vedsko ?alabajzerijo, bom ?e eno popoldne zabil da bo tako kot mora biti.

 

 

Picajzlast pa??.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmontiral to ?vedsko ?alabajzerijo, bom ?e eno popoldne zabil da bo tako kot mora biti.

Picajzlast pa??.

 

Moj ima precej enostaven patent in ga hitro montiram ali snamem. Nosilce za bicikle takisto.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj ima precej enostaven patent in ga hitro montiram ali snamem. Nosilce za bicikle takisto.

 

Lej patent je ?e ok, samo pizdarija NE SEDE na streho tako kot je predvideno, servis pravi predelaj sam garancije ni tud ?e oni to nardijo, prve besede pa so ble, "ko bi vi vidu kako tole stoji na BMW, je va?e ?e ok", sem mu nazaj samo reku " BMW so evropska jaca, ?e tolk slab? ?e se evropske firme ne morjo zment da bi vsaj to skupi pasal"

On pa "To mate pa tud prav"

 

Ampak aerobar je res petarda, pri 140-150 + pa se sli?i samo rahel pi?, ni? tuljenja in ?vi?ganja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej patent je ?e ok, samo pizdarija NE SEDE na streho tako kot je predvideno, servis pravi predelaj sam garancije ni tud ?e oni to nardijo, prve besede pa so ble, "ko bi vi vidu kako tole stoji na BMW, je va?e ?e ok", sem mu nazaj samo reku " BMW so evropska jaca, ?e tolk slab? ?e se evropske firme ne morjo zment da bi vsaj to skupi pasal"

On pa "To mate pa tud prav"

 

Ampak aerobar je res petarda, pri 140-150 + pa se sli?i samo rahel pi?, ni? tuljenja in ?vi?ganja.

 

?e za CX7 sem moral sam skraj?at nastavke, ker je vse ?trlelo v luft....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal glavo motorja, no pele jo je, zdej se spet pelje kot mora.

Hvala turbolumpiju za donacijo organa :punk:

 

Kok pa ima tvoja ze kilometrine? Ta zelena da ne bo pomote

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.