Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Tudi na 2010 M2 je taka, kot so jo japonci naštimali.

 

No mogoče bi res kaj bolj hladila, če bi bilo plina dost. Ampak tudi tako hladi.

Pa zdaj čaka na cartanje, da dobi novo sklopko. Zadnje čase jo tak redno cartam.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Mogoče bo bolje, da neham spremljat ta forum. Za avto bo isto, za moje živce pa boljše, ker ne bom vedel, česa vse nisem naredil. Namreč, klima na BTjki še nikoli ni bila servisirana in je taka, kot so jo tovarniško sestavili leta 2009...

To je podobno, kot je rekel nekdo, preden je umrl "že trideset let nisem bil pri zdravniku". 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

To je podobno, kot je rekel nekdo, preden je umrl "že trideset let nisem bil pri zdravniku". 😉

 

To poznam, ja. Je pa bil možakar že preko 90, tako da kaj veliko več najbrž ne bi živel tudi, če bi bil vsak dan pri zdravniku...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

 

To poznam, ja. Je pa bil možakar že preko 90, tako da kaj veliko več najbrž ne bi živel tudi, če bi bil vsak dan pri zdravniku...

Tudi takšni so, se strinjam. Recimo moj oče, ki ni bil pri zdravniku verjetno že najmanj 20 let, bo pa imel letos 92 let. 

Imaš pa petdesetletnike(tvoje vrstnike), ki sploh nimajo izbranega zdravnika, ignorirajo vse znake, da nekaj ni v redu in "naenkrat" jih pobere. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, imaš pa take, kot sem jaz, ki sem bil 15 let in 8 mesecev skoraj vsak dan okoli zdravnikov...

 

Kakorkoli, BTjka ima zdaj težave z lučmi. In močno dvomim, da je to zato, ker do zdaj še nisem poservisiral klime. So mi že pred teboj razložili, da Mazdini dizli so problematični in so torej te težave z lučmi najbrž povezane z vrsto pogonskega goriva, ne s klimo...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Slivka napisal:

Ja, imaš pa take, kot sem jaz, ki sem bil 15 let in 8 mesecev skoraj vsak dan okoli zdravnikov...

 

Kakorkoli, BTjka ima zdaj težave z lučmi. In močno dvomim, da je to zato, ker do zdaj še nisem poservisiral klime. So mi že pred teboj razložili, da Mazdini dizli so problematični in so torej te težave z lučmi najbrž povezane z vrsto pogonskega goriva, ne s klimo...

Hej, saj tudi sam vozim dizla. 😊 Nikoli nisem trdil, da so dizli problematični. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, že dolgo nisi povedal znamenitega uvoda; "sm kmet an s hribu doma in ne zastuopm prou neč", zdaj si upalil lajno na novo melodijo 'ultra pokvarljive Mazda dizle', ampak še vedno je LAJNA. :)))

 

(ja saj vem, zdaj sledi omemba lopate). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Hixxy napisal:

Spucal in namazal (zunaj in znotraj), da bo lepa za praznike ☺️

 

IMG_3088.jpeg

Uf, rdeča... 🤔 Nimaš prave barve avta. 😊

Drugače pa, lepo si jo spedenal. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je curko napisal:

Naredil redni servis pa podlozke zamenjal na sobah po si je pa zasluzla se malo pranja5423807b390b10ee2141129e404aabc4.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

To si dol pr Hoferju pral a ne. A je res interval krajši, da za isti denar manj pereš? Tko so mi povedali. 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je MazdaBoy napisal:

To si dol pr Hoferju pral a ne. A je res interval krajši, da za isti denar manj pereš? Tko so mi povedali. 🙂 

da ni to v zagorju slikan k majo pralnco če greš proti kisuci :) dans sm se lih 2x mim pelu k sm šou v Litijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je MazdaBoy napisal:

To si dol pr Hoferju pral a ne. A je res interval krajši, da za isti denar manj pereš? Tko so mi povedali. 🙂 

Trbovlje ja. intervali so pa res kratki v primerjavi sem včasih opral z 3-4 zetoni zdaj uperem z 7

 

  • Zmeden 2
  • Žalosten 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je curko napisal:

Trbovlje ja. intervali so pa res kratki v primerjavi sem včasih opral z 3-4 zetoni zdaj uperem z 7

 

kaj nis reku pa bi se pr 2a dobil na Ribniku pa mel skupinsko pranje ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Včeraj sem bil na morju. Regionalka in mal strah pred omejitvami, tako da sem na ac vozil 140 (tisti odsek na AC je limitiran na 110 po zakonodaji). Sem prišel domov in je kazala poraba 7.4. Šparovček.

To ti je super, 7.4 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.