Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 5 minutami je NevLado napisal:

:lol::lol::lol:

 

Ne, a pridem najprej na posodobitev pa pol naročim al čm že kr naročit pa držimo pesti da gre posodobitev čez

Če misliš resno, bi jaz naredil istočasno. Če narediva iz računalnika ciglo, potem lahko modul še vedno prodaš na tem forumu v rubriki Mali oglasi, avto pa po delih na Avtonetu. 😂

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je NevLado napisal:

Evo evo, sm kr naroču, sicer mi ni jasno kako je link 58 eur potem pa odpreš in daš naročilo je pa 63, ma uredu 

 

Nov 3 estimate

Ja, sam sem tudi nekaj dni cincal, potem pa je šel dolar gor .... in namesto 58 plačal 62 (minus 1€ ... uporabiš kupon, ki ti ga ponujajo) ... :)  V vsakem primeru ugodno ... za ta denar že nekaj časa ne morem niti natankat bencina ...

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Ja, sam sem tudi nekaj dni cincal, potem pa je šel dolar gor .... in namesto 58 plačal 62 (minus 1€ ... uporabiš kupon, ki ti ga ponujajo) ... :)  V vsakem primeru ugodno ... za ta denar že nekaj časa ne morem niti natankat bencina ...

Tebi potem plačam v dolarjih, da ne bo provizije za menjalni tečaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Sem ji malo spucal ventile.... 😉

200km v komadu.... 😊

IMG_20230930_093548.jpg

A sta na Sladki Istri? 😊

Se vidimo ob 17.uri. 🥳🥳

Je pa vroče danes tukaj na obali, tako, da čeprav bomo zvečer v "hribih" ne bo mraza. Torej, zvečer bo  "mini meet" mazd 30.😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Hixxy napisal:

Spucal (oz se vedno pucam) notranjost.

 

Mogoce kdo ve kje bi lahko kupil tepih, spredaj na voznikovi strani je nastala

luknja

 

Hvala ze vnaprej 

IMG_4186.jpeg

WWW.BOLHA.COM

novi tekstilni tepihi mazda 6 Prodam nove tekstilne tepihe za mazda 6. Cena 20 eur Info

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala ❤️

 

Naročeno.

 

Je pa malo smešno to, avto redno čistim, 150k km, avtomatik, tako da več ali manj vozim na tempomat.

 

Ah ja, super da si tako hitro dobil, niti pomislil nisem na bolho

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Hixxy napisal:

Hvala ❤️

 

Naročeno.

 

Je pa malo smešno to, avto redno čistim, 150k km, avtomatik, tako da več ali manj vozim na tempomat.

 

Ah ja, super da si tako hitro dobil, niti pomislil nisem na bolho

 

Po naključju, ker sem zadnjič gledal za menjavo svojih ... A jih ima na zalogi več?

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Hixxy napisal:

Hvala ❤️

 

Naročeno.

 

Je pa malo smešno to, avto redno čistim, 150k km, avtomatik, tako da več ali manj vozim na tempomat.

 

Ah ja, super da si tako hitro dobil, niti pomislil nisem na bolho

Mja te tepihi so kr joke, zelo slabe kvalitete

 

Recimo gumjaste sem vozil samo 2 zimi, pa so že zdrajsani :(

 

pooblaščen servis ima drugače vse te zadevice sam se morš mal zdilat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gumjaste sem imel na Alfi original. Uporabljal samo pozimi. Po 8-ih letih prodal za 20€ naprej.

 

Na Fordu pa imam Gledring. Super zadovoljen z njimi.

 

Teh kosmatih še nisem uspel znucat. Opažam pa, da so na Fordu slabše kvalitete kor na Alfi.

 

M2 je prišla k hiši z gumjastimi, original in sem jo prodal z njimi. Torej so 13 let zdržali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih imam tekstile od 2018, kupljeni kar v eni online trgovini z fake napisom mazda 6 gor. Ful sem zadovlljen

 

Mislim da celo na: https://www.avtopreproge.si/

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz jih imam tekstile od 2018, kupljeni kar v eni online trgovini z fake napisom mazda 6 gor. Ful sem zadovlljen

 

Mislim da celo na: https://www.avtopreproge.si/

 

Enako. Katero kvaliteto si pa vzel? Jaz niti nisem une najdražje...pomoje nekje srednjo.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.