Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je SpEkTr napisal:

Mene pa čaka v začetku januarja, me je kr malo strah. Čeprav mesec nazaj pri ženinem avtu ni bilo neke panike - +40€ se mi zdi je bilo nekje razlike.

Ja jaz sem dobil + 100 eur na komplet kasko, pa računaj da sem šel premijski razred dol :D

 

pred 5 minutami je 50keda napisal:

Včeraj rihtal +100€ napram lan, 1099€ sava tuto kompleto in kasko z 1% odbitno, extra asistenca.

a mi pošlješ anonimizirano polico prosim, da primerjam? :D ker očitno sva na istem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa prejšnji teden slučajno prišel do informacije, da ima AMZS ugoden družinski paket ugodnosti, ki zajema asisenco, zavarovanje v tujini in še en kup ugodnosti. Pa sem šel preverit svojo polico koliko plačam za XL asistenco in ugotovil, da mene to opali 150EUR, ženo pa L asistenca 60EUR, skupaj torej 210EUR, pa sploh nismo še prišli do zavarovanja za tujino, če gremo na kako potovanje.

 

Vglavnem ko mi poteče asistenca, bo letela iz police in bom vzel to AMZS zadevo.

 

WWW.AMZS.SI

AMZS premium družinsko članstvo je namenjeno za vse, ki potujete in potrebujete tudi letno turistično in zdravstveno zavarovanje.

 

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je ignacij napisal:

Jaz sem pa prejšnji teden slučajno prišel do informacije, da ima AMZS ugoden družinski paket ugodnosti, ki zajema asisenco, zavarovanje v tujini in še en kup ugodnosti. Pa sem šel preverit svojo polico koliko plačam za XL asistenco in ugotovil, da mene to opali 150EUR, ženo pa L asistenca 60EUR, skupaj torej 210EUR, pa sploh nismo še prišli do zavarovanja za tujino, če gremo na kako potovanje.

 

Vglavnem ko mi poteče asistenca, bo letela iz police in bom vzel to AMZS zadevo.

 

WWW.AMZS.SI

AMZS premium družinsko članstvo je namenjeno za vse, ki potujete in potrebujete tudi letno turistično in zdravstveno zavarovanje.

 

Jaz mislim da je boljše imeti asistenco pri zavarovalnici.. Na amzs imaš res asistenco, ampak pogoje za nadomestno vozilo imajo slabše... Če si na triglavu imaš recimo lahko 8 dni nadomestni avto, tukaj imaš na najdražji 5 dni... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je scania napisal:

Naredil 7 uradni (14 v liniji vseh servisov) servis. Selmar Celje. Top kot zmeraj. Zdaj je bilo olje not celih 4000km 🙂

Ha, ha, pa ti bi lahko to olje, ki ga zamenjaš na 4000 km prodal naprej kot "malo rabljeno". 😊

  • Všeč 4
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 11. 2023 ob 9:51 je NevLado napisal:

Ja jaz sem dobil + 100 eur na komplet kasko, pa računaj da sem šel premijski razred dol :D

 

a mi pošlješ anonimizirano polico prosim, da primerjam? :D ker očitno sva na istem

Dej kaj te zanima, ne uporablam foruma na fonu pa se mi ne lubi fotkat pa spravlat slike na komp. Lahk ti popišem kaj mam, v osnovi pa kot sem reku polni kasko polica z 1% odbitne na kasko, dodana pa je premium assistenca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je MazdaBoy napisal:

Na svojem premijcu zamenjal hladilno posodo, ker je spustila, montiral zimske gume, nalil vitrex, pripravljen na zimo 🙂

Kaj pa deka pa omelo pa strgalo pa lopata.... 🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je 50keda napisal:

Dej kaj te zanima, ne uporablam foruma na fonu pa se mi ne lubi fotkat pa spravlat slike na komp. Lahk ti popišem kaj mam, v osnovi pa kot sem reku polni kasko polica z 1% odbitne na kasko, dodana pa je premium assistenca.

Ne sej ko sem naredil par preračunov je cena tam tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes na drugem tehničnem, torej za 6to leto. Kot pričakovano vse bp, smo se več časa pogovarjali o avtu kolikor je trajal dejanski tehnični. 15.11 ima "rojstni dan", v 2 letih prevozil 60kkm.

 

Potem sem menjal še gume in predpražnike. Nexenke je spredaj orngi pobralo, tako da po pričakovanjih bodo ravno za 2 leti pri meni. Sem pa eno utež odbil ponesreči na zimskih, ampak se po regionalni ni nič čutilo. Bom videl v ponedeljek, če bomo na AC kaj poskakovali in ali bom moral peljat centrirat :lol:

 

Aja pa key battery low, bom kar pustil da vidim koliko je še fore od obvestila dokler dejansko ne crkne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.