Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

225/65/17 102v yokohama geolander

Ej...jaz imam iste gume gor na CX5..samo so nove.druga?e dr?ijo dobro cesto..samo res ?udno,da je tako naredilo z gumo...?e dobro ,da ti ni to na dopustu se naredilo.mogo?e kot pravi Jure poglej ?e ti krije zavarovanje.dobro zrihtajlp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiraj se preve?, ker tale guma s slikce je ?e bolj na konc kar se obrabe ti?e tako, da bi jih moral za naslednje leto itak zamenjat.

ampak 30k?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na cx7 je pri 50 bridgestonka bla se cist ok, bojc je potem menjal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegom resla en del instalacije, blo je treba zamenjat skor vse konektorje, skor vsi pozreni od volka, ponekod pocena izolacija... Tak cudn, da je motor se kokr tolk lavfu :S

Sent from Nokia Lumia 930

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zimske gume vozit preko poletja je izjemno slaba (in nevarna) odlo?itev. Poleg tega ko je guma enkrat "pregreta", kar je na ?go?em poletnem soncu dobesedno takoj, potem izgubi tiste taprave lastnosti, ki so za?eljene za ?ez zimo.  :o

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ob?utla ja, mi je zadnji? konkretno odneslo rit.. sem se lovila po cesti..

Zanimivo je to, da so gume bile ?isto okej, preden je ata ?el v Srbijo z njo (naredil 2.000 km). Potem sem opazila ?ice v notranjih robovih. Peljem na optiko, mi pove da videt ni ni? kaj hin, naredi optiko, scentrira gume, zdaj pa bomo videli kako in kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjal vse diske na 6 gor sem dal Brembote. in kon?no sedaj ne trese pri zaviranju. Sprednji so bili obrabljeni samo za en mm a kaj ko jih je troslo kot vibrator.

Zamenjal tudi olje in filter.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi moja dobila nove bremze ...ATE  komplet ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.