Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kere gume? Zna bit da ti sopajo gume

Neke Continental, za letos bodo ?e, ker imajo ?e cel profil, DOT je pa 2814, ampak gume so pa porazne, na sre?o ni z amortizerji ali fedri ni? narobe, je pa zadnji lonec za zamenjat, ?esar sem (razen zaradi stro?ka) prav vesel, ve? o tem zakaj pa ko zadevo odpravim :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugotovil, da mineva v teh dneh pol leta odkar jo vozim in sva skupaj prevozila 18.000km pa nekaj drobi?a ter 2.000km manj od tega na avtoplin.  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkretno sem jo zglancal in vetrobransko steklo namazal s telim izdelkom, pa bo treba po?akat na de?, da vidim napram Rain-X kako se bo obnesel;

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkretno sem jo zglancal in vetrobransko steklo namazal s telim izdelkom, pa bo treba po?akat na de?, da vidim napram Rain-X kako se bo obnesel;

 

Kje si pa to nabavil? Izgleda res v redu stvar. Nano-nanosi naj bi dr?ali ve? kot stara tehnika,baje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil sem samo nek testercek, ki sem ga imel ze neki cajta v predalu. Ko se vidmo, lahko posodim in se VI malo nanesete :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na parkiri??u zagledal 6ko 2005-2006 letnik ter jo temeljito pregledal oz. preveril stanje pleha. Nemor? vrjet kak?na razlika med mojo 03 letnik in tole faceliftano. Glede na to, da je bilo ?e use originalno je bilo zelo zelo malo rje. Zadnje obrobe, blatniki, pragovi kot novi. Neupam sploh pomisliti kako bi moja zgledala, ?e jo nebi sproti rihtal oz. ?e ne bi bila sproti sanirana rja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo sem zamujal in Jo pognal do 190kmh :)

Ej....ho?e? re?i....di si ji Ventele malo Raspihal....he he..vsako toliko treba ,,,,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na parkiri??u zagledal 6ko 2005-2006 letnik ter jo temeljito pregledal oz. preveril stanje pleha. Nemor? vrjet kak?na razlika med mojo 03 letnik in tole faceliftano. Glede na to, da je bilo ?e use originalno je bilo zelo zelo malo rje. Zadnje obrobe, blatniki, pragovi kot novi. Neupam sploh pomisliti kako bi moja zgledala, ?e jo nebi sproti rihtal oz. ?e ne bi bila sproti sanirana rja...

Pa kako to, da vam tako rjavijo te va?e mazde prve generacije? Moja je letnik 2004 pa nima ni? rje, blatniki zadnji kot novi. Mogo?e je res, da avti na obali manj rjavijo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

dans sem vrgu notr nove tepihe po meri (Konstill Logatec) in dal popult, zamenjat tiste jadne kable pod sovoznikovim sede?em... konektorje stran pa ?ice polotat skup... po?u film s tistim pretikanjem :)

dal notri tud tele prevleke... http://www.ebay.de/itm/Sitzbezuge-BON-MAZDA-6-/351376085271?fits=Make%3AMazda|Model%3A6&hash=item51cfa59117:g:h84AAOSwEeFVMo2c

 

V vednost ostalim, gre za ?iv nateg... na slikah so sicer ble edine, ki so zadnji sredinski vzglavnik mele tak kot je sicer, mislu sem si samo ''hah, ajde, za tak dnar najbr? ne bo ?epa za zadnji sredinski naslon... na koncu se je izkazalo, da je to edina funkcija, ki jo imajo, glede na, da gre samo za ?e eno pol-univerzalno sranje... Mimogrede je na embala?i z ustreznostjo blo malo morje avtomobilov, in samo mazda 2... vzglavniki so vsi identi?ni... sprednje nategoval do amena, zadnje pa ?ival... skratka... nateg :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.