Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

??? ?zmeden? Po kolikih kilometrih?

V mazdi 6 se mi je po 4h mesecih...

 

Pa sploh ni bil usnjen zic ampak prevleka...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kaj pa je bilo takrat? A samo nagrban?ena prevleka? Tako imam sedaj, zgleda kot da bi mal skup se sesedlo.

Ne ne zguljeno do belega - lu??ilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usnje je itq kurc, zgleda pa lih tko :D

?e je usnje pravo je neuni?ljivo. razpoka pa zato, ker ni prav uzdr?evano z oljem ali kremami.

Seveda pride do obrabe ampak pravo usnje ne po?i kar tako.

Pri 46000 sem opazil, da se zaradi preve? napetega ?iva trgasta oba naslonja?a.

To pa ni glih neka reklama za kvalitetno izdelavo. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kako to, da vam tako rjavijo te va?e mazde prve generacije? Moja je letnik 2004 pa nima ni? rje, blatniki zadnji kot novi. Mogo?e je res, da avti na obali manj rjavijo?

 

Evo en lep primerek prve generacije pred FL :)

Praga pa nisem uspel slikat je pa imel eno ornk lukno :D.

 

post-7623-0-54922300-1460135319_thumb.jpg

 

 

post-7623-0-64063700-1460135514_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, avti na obali ne rjavijo, ker ni soli. Sploh, ko burja nosi morske kapljice ali pa ko se vozijo po Tartinijevem trgu v Piranu ob mo?ni plimi...

 

Jaz sem tudi precej blizu obale (gledam dol na Grade?), pa je BTjka kar po?teno rejnata po podvozju in bo ?e letos romala na kronanje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je usnje pravo je neuni?ljivo. razpoka pa zato, ker ni prav uzdr?evano z oljem ali kremami.

Seveda pride do obrabe ampak pravo usnje ne po?i kar tako.

To pa ni glih neka reklama za kvalitetno izdelavo. :whatever:

Moja ma 210 tiso? km pa je sede? ?samo? napokan. Ker pa? se prej nekomu najbr? ni dalo mazat sede?a. A kdo koga na Gorenskem pozna, da bi po?timal to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V lesch imas stacuno od operi-avto.si (nasproti jura oz. takoj zravn GMT-ja). Notri je zaposleni z imenom Damjan. Polira avte od a do ? in zrihta zelo dobro. Avtohise furajo k njemu avte da jih kompletno spolira oni jih pa nato prodajo. Meni osebno je spoliral zaromete kolegu pa usnje v audiju a6 in je bil zelo zadovoljen. Clovek je dobesedno perfekcionist. Glede cene ti pa nebi znal svetovati, ker je nam zrihtal po prijateljski, ampak mislim, da ne bi smel biti ful drag. Je pa seveda odvisno od tega kaj stranka zeli :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V lesch imas stacuno od operi-avto.si (nasproti jura oz. takoj zravn GMT-ja). Notri je zaposleni z imenom Damjan. Polira avte od a do ? in zrihta zelo dobro. Avtohise furajo k njemu avte da jih kompletno spolira oni jih pa nato prodajo. Meni osebno je spoliral zaromete kolegu pa usnje v audiju a6 in je bil zelo zadovoljen. Clovek je dobesedno perfekcionist. Glede cene ti pa nebi znal svetovati, ker je nam zrihtal po prijateljski, ampak mislim, da ne bi smel biti ful drag. Je pa seveda odvisno od tega kaj stranka zeli :).

U hvala za tole info:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, avti na obali ne rjavijo, ker ni soli. Sploh, ko burja nosi morske kapljice ali pa ko se vozijo po Tartinijevem trgu v Piranu ob mo?ni plimi...

 

Jaz sem tudi precej blizu obale (gledam dol na Grade?), pa je BTjka kar po?teno rejnata po podvozju in bo ?e letos romala na kronanje...

?ivim kak?nih 50 m od morja in lahko sam pregleda? mojo 12 let staro 6-ko, ?e najde? pikico rje na blatnikih ali vratih.

Ne vem, od ?esa je odvisno. Moja je kupljena v Italiji in je mogo?e to razlog?

Druga pesem je pa podvozje... :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabrala je cca. 200 novih km-jev, pa posneli smo par film?kov z Mazdurino v glavni vlogi, ker naj bi ?la v kratkem v gara?o in potem od bajte.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabrala je cca. 200 novih km-jev, pa posneli smo par film?kov z Mazdurino v glavni vlogi, ker naj bi ?la v kratkem v gara?o in potem od bajte.  sramezljiv

Kaj vijola gre al kaj?

 

Jst sm pa danes veselo zapravljal dobila je ?e eno leto dovljenja da vozi po cesti, ju3 greva ap ?e malo v Zagreb zapravljat za njo, bom poslikal kar bova nabavila :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.