Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Bini napisal:

Seveda ti ni, moraš jo notri nalepit......🙈😃😂🤣

Se je men zdel, da je blo neki narobe 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Boss napisal:

@zubrck a ni škoda, da si šel v stroške, Mazdini dizli baje ne zdržijo kej dosti več kot 200.000 km :hudicek:

 

 

Mal heca, da ne bo kdo preveč resno vzel. 😜

Jap... ko si enkrat čez 100000 km, se lahko počasi pripraviš pri dizlu na generalko. Baje... 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Jap... ko si enkrat čez 100000 km, se lahko počasi pripraviš pri dizlu na generalko. Baje... 😄

350Kkm in nobenega sluha o generalki:punk: 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Boss napisal:

@zubrck a ni škoda, da si šel v stroške, Mazdini dizli baje ne zdržijo kej dosti več kot 200.000 km :hudicek:

 

 

Mal heca, da ne bo kdo preveč resno vzel. 😜

 

Tele 2.2 motorji v drugi generqciji so bli in so 🔝

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je FuManchu napisal:

350Kkm in nobenega sluha o generalki:punk: 

Sej, mogoče si pa nevede spregledal in bi jo moral imeti že 150.000 km nazaj. Ti ti ti nevestni lastnik avta. 😂

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Živjo ekipa

 

Eno kratko vprašanje. Po menjavi izpuha z športnim izpuhom znamke Fox vozilo ne spremeni barve glasu po domače full je tih. Z originalnem prerjavenem izpuhom je imel saj zvok zdaj še tega ni, Po pregledu ostalih forumih in pogledih na yt je moje vozilo daleeeeč od ostalih po zvoku. Kaj bi bil lahko razlog da vozilo ne spremeni zvoka kot da je zadušen nekje ali kako bi se lahko izrazil je kdo mogoče že imel podoben problem ?

 

 

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gregster napisal:

A to pišete dizlaši, ko se furate neki brez veze, da se vam regeneracija dokonča? A dpf zabija al add blue al kva že? (mal heca, da ne bo kdo mislu)😁

Nikoli se ne furaš z mazdo brez veze. 😉 To je vedno užitek, če je pa še dobra muzika noter je pa itak zmaga. Drugo je, če bi imeli kako nemško znamko. Tisto je pa res furanje brez veze. 😉 Tudi, ko ne dela regeneracije. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Deeyan napisal:

 

Tele 2.2 motorji v drugi generqciji so bli in so 🔝

Mi imamo dvolitrskega turbo-dizla iz leta 2010 s 105kW in 320.000 km. Zaenkrat se še nimam kaj žalit. Vleče kot zverina, porabi pa manj kot sodobni hibridi. Resnici na ljubo: od kar jo imamo do zdaj je povprečna poraba za 6,2 litra nafte na 100 km več kot Tesla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je curko napisal:

Živjo ekipa

 

Eno kratko vprašanje. Po menjavi izpuha z športnim izpuhom znamke Fox vozilo ne spremeni barve glasu po domače full je tih. Z originalnem prerjavenem izpuhom je imel saj zvok zdaj še tega ni, Po pregledu ostalih forumih in pogledih na yt je moje vozilo daleeeeč od ostalih po zvoku. Kaj bi bil lahko razlog da vozilo ne spremeni zvoka kot da je zadušen nekje ali kako bi se lahko izrazil je kdo mogoče že imel podoben problem ?

 

 

 

pri dizlu neboš opazu neke drastične spremembe, mogoče mal, če bi mel straight pipe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Mi imamo dvolitrskega turbo-dizla iz leta 2010 s 105kW in 320.000 km. Zaenkrat se še nimam kaj žalit. Vleče kot zverina, porabi pa manj kot sodobni hibridi. Resnici na ljubo: od kar jo imamo do zdaj je povprečna poraba za 6,2 litra nafte na 100 km več kot Tesla...

Naj se še malo dvigne cena elektrike pa se boš vozil ceneje kot tesla. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je curko napisal:

Dizel mi je jasno ni mi jasno pri bencinski 2.5

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

 

aja, mogoče so na avspuhu bli montirani kaki dodatni dušilci

pred 7 urami je Bini napisal:

Super je za sosede,da se ne dere preveč👌

 

haha, se spomnem, ko sm jih js učasih budil zutri, ko sm šou v službo 😂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Deeyan napisal:

 

aja, mogoče so na avspuhu bli montirani kaki dodatni dušilci

 

haha, se spomnem, ko sm jih js učasih budil zutri, ko sm šou v službo 😂

 

To je pravi zvok benzinarja. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 2. 2022 ob 22:17 je Alex napisal:

Naj se še malo dvigne cena elektrike pa se boš vozil ceneje kot tesla. 😉

 

Mislim, da se že zdaj... Dokler sva z ženo imela samo pet otrok, je bil to edini avto, s katerim smo šli na počitnice. In tako smo vsako leto naredili med 5000 in 6000 kilometrov pod polno obremenitvijo: na začetku šest, kasneje pa sedem oseb, zraven pa počitniška prikolica s težo 1300 kg. Se je kar poznalo pri porabi, je kar precej dvignilo povprečje. Od kar pa nas je preveč za en avto in gremo na počitnice z dvemi, pa s tem avtom ne vlečemo več prikolice - in se na porabi precej pozna. Sem pa imel priložnost narediti primerjavo med 10 let starim dizelskim enoprostorcem s 300.000 pregonjenimi kilometri in novim e-golfom s 14000 kilometri. Bom poiskal, kje sem to objavil, pa prilepim link tukaj...

 

 

To je to:

 

Popravljeno od Slivka
Dodal link
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.