Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

  • Haha 3
  • Začuden 3
  • Zmeden 1
  • Žalosten 4
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

Sem na vodi čutil,da se tole s tabo in BTC servisom ne bo gladko izšlo....:wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

 Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta.

Tole je najbolj žalostno pri vsej zgodbi. Človek, ki je prodal avto in ve za dogovor, ni mogel doseči več.

 

Pa imaš kje na papirju zabeleženo, da je 1. servis brezplačno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vse obljubijo, da izpeljejo posel. Mene so tudi hecali z nekimi free prvimi servisi pa sem lepo rekel, da ne in da bomo poračunali takoj. Pa sem dobil recimo feltne, gume, po znižani ceni plus TPMS ventilčke zraven. Ne padam na te fore ja bo pa naslednjič prvi servis zastonj. Ne , takrat ga bom plačal, zdaj boš pa dal neki v tej vrednosti cene prvega servisa.

 

Sej ne rečem, večina se drži takih dogovorov, ampak pol pa pride podobna situacija/sprememba pa nihče nič več ne ve o kakšnih dogovoriha ali ugodnosti. Alex bodi vesel, da je "le" par sto evrov in "drobiž" v igri - lahko bi bili veliko višji zneski.

  • Všeč 3
  • Zmeden 2
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je dvorjan napisal:

Tole je najbolj žalostno pri vsej zgodbi. Človek, ki je prodal avto in ve za dogovor, ni mogel doseči več.

 

Pa imaš kje na papirju zabeleženo, da je 1. servis brezplačno?

Da. Črno na belem. 

IMG_20230224_194130.jpg

pred 8 minutami je Boss napisal:

Kaj vse obljubijo, da izpeljejo posel. Mene so tudi hecali z nekimi free prvimi servisi pa sem lepo rekel, da ne in da bomo poračunali takoj. Pa sem dobil recimo feltne, gume, po znižani ceni plus TPMS ventilčke zraven. Ne padam na te fore ja bo pa naslednjič prvi servis zastonj. Ne , takrat ga bom plačal, zdaj boš pa dal neki v tej vrednosti cene prvega servisa.

 

Sej ne rečem, večina se drži takih dogovorov, ampak pol pa pride podobna situacija/sprememba pa nihče nič več ne ve o kakšnih dogovoriha ali ugodnosti. Alex bodi vesel, da je "le" par sto evrov in "drobiž" v igri - lahko bi bili veliko višji zneski.

Prav zaradi poraznih Mazdinih  servisnih hiš(do sedaj z vsemi le katastrofalne izkušnje) bom resno razmislil o naslednjem avtu in znamki. 

Tu ni nobene resnosti. 

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je dvorjan napisal:

To pošlji še na MMS in naj ti oni refundirajo ta servis. 😃

Itak, da bom. Resnično. Zagrozim jim lahko, da bo vse skupaj ta pristalo v kakem časopisu. Poznanstev med znanimi novinarji mi ne manjka. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeseni sem spet menjal gume pri njih (BTC). In mi je neki novi, cel lep uslužbenec, urejal birokracijo in plačilo. Pri njih imam tudi hrambo. Pa mi je naračunal cca 20, 30 € več kot ponavadi. Pa mu rečem za popust. Da mi po navadi sami ponudijo (ne bom imenoval drugega uslužbenca, ki je sedel zraven). Pa mi reče,  da je novi lastnik in ne gre. Ko sem še vztrajal, pa mi mulo arogantno odvrne, da je on eden od lastnikov.  Da je sin od lastnika in da popustov ne morejo kar tako deliti.... Da bojo tako sebi delali izgubo....

 

Odličen recept za kvalitetno vodenje servisa!!

  • Haha 1
  • Žalosten 3
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

49 minutes ago, Alex said:

Da. Črno na belem. 

IMG_20230224_194130.jpg

Prav zaradi poraznih Mazdinih  servisnih hiš(do sedaj z vsemi le katastrofalne izkušnje) bom resno razmislil o naslednjem avtu in znamki. 

Tu ni nobene resnosti. 

Me vem če je tako za posploševati. Na Interclassu so korektni. Pri tebi je pač propadel lastnik (če prav razumem je formalno sedaj drugo podjetje) in z njim pravno formalno dogovori. Bi pa res lahko novi lastnik pokazal razumevanje oz. dobro voljo, če želi imeti posel. Ne vem pa kaj ima MMS oz. uvoznik s tem, to je bil dogovor med tabo in prodajalcem in ne uvoznikom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Alex to za servis 

Je CELA JEBA..neodgovorno😉.jaz ima tudi zdaj prvi servis za mojo CX30 X motor ..razmišljam kom ??? Če ne bom peljal tam ko je Bini..👌😉😁 pa lp

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Alex napisal:

Itak, da bom. Resnično. Zagrozim jim lahko, da bo vse skupaj ta pristalo v kakem časopisu. Poznanstev med znanimi novinarji mi ne manjka. 

 

Zih bo na Nova 24TV :D

 

Drugače precej bedno ja!

Popravljeno od g.Wankel
  • Haha 8
  • Začuden 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

A te niso klicali ravno zaradi tega, da boš prišel izkoristit ta popust?

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

Se mi kar smiliš  ... pa tolk veselja je bilo lansko leto s tem tvojim brezplačnim servisom. 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 .


Kolikor vem, prodajnega salona tam ni vec… Samo servis… in se to je druga pravna oseba… A ti ni Andrej prodal Mazdo. Ali je takrat bil ze na Interclassu?

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je dvorjan napisal:

To pošlji še na MMS in naj ti oni refundirajo ta servis. 😃

 

Jaz bi se menil z A-Cosmos d.d. oz. prijavil terjatev, če so šli v stečaj. Izgleda da firma še obstaja. Torej pošlji jim račun servisa ... 180 € in navedi še svoj bančni račun, kamor ti nakažejo. Oni - podjetje so ti dali obljubo, ki jo morajo izpolnit.

 

Če se bodo izogibali, pojdi osebno na sedež na Komenskega ulico in odnesi nekaj kar misliš, da boš na Bolhi iztržil vsaj 180 €. Hec. 😂

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Jest napisal:


Kolikor vem, prodajnega salona tam ni vec… Samo servis… in se to je druga pravna oseba… A ti ni Andrej prodal Mazdo. Ali je takrat bil ze na Interclassu?

 

Sem tudi to opazil. Nič več nimajo oglasov. A jim je samo še servis ostal??

 

Žalostno... 

 

A so to nove direktive od vodstva?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menda je A-Cosmos zafural vse… in je menda eden izmed zaposlenih prevzel servis… 

  • Všeč 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

Menda je A-Cosmos zafural vse… in je menda eden izmed zaposlenih prevzel servis… 

Aha... pol jih je pa tut moralo kaj oditi stran. Za Andreja vem, da je zdaj na Interclassu

Meni so drugače na servisu BTC lani avgusta priznali 50 % popust, ki sem ga dobil ob nakupu pri Andreju. To leto bom pa najbrž delal kar na Interclassu. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ne bom ničesar storil. So pač bedniki, ki bi se šli "kao" nek posel. Le uradnih servisov se bom  izogibal v velikem loku. Dokler je avto še v garanciji pač moraš na uradni servis. 

Potem me ne vidi noben mazda, servis več. 

Mj je pa žal, da mazda dovoli takim pacientom voditi servis in prodajo mazd. Tako tem kot tistim v Kopru. 

  • Všeč 5
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Gelipter napisal:

Ej..Alex to za servis 

Je CELA JEBA..neodgovorno😉.jaz ima tudi zdaj prvi servis za mojo CX30 X motor ..razmišljam kom ??? Če ne bom peljal tam ko je Bini..👌😉😁 pa lp

Ja, pa pridi na kak izlet še mimo grede knam na štajersko....👍😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Ja, pa pridi na kak izlet še mimo grede knam na štajersko....👍😊😉

Samo ne k Ferku.

Tam sem se jaz zaklal z vodjo servisa. Alex je še hujši primer in bo še prej....

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina pozitivna stvar v tej zgodbi je bila, da so imeli v salonu eno belo mx 5 in sem lahko preizkusil, ali je dovolj prostora v njej  za moje dolge noge. 

In ja. Presenetljivo udobno sedim v njej z mojimi 184cm. Če so tudi starejši letniki mx 5 podobno radodarni z prostorom bo super. 😊

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

V bistvu ne bom ničesar storil. So pač bedniki, ki bi se šli "kao" nek posel. Le uradnih servisov se bom  izogibal v velikem loku. Dokler je avto še v garanciji pač moraš na uradni servis. 

Potem me ne vidi noben mazda, servis več. 

Mj je pa žal, da mazda dovoli takim pacientom voditi servis in prodajo mazd. Tako tem kot tistim v Kopru. 

 

Torej ti paše, da se tukaj pritožuješ, ne boš pa reševal zadev, tam kjer se rešujejo?😩

 

Kontaktiraj A-Cosmos in naj rešijo, kar so oni zakuhali. Pravno formalno verjetno BTG nima s tem dobropisom nič, razen, če je s pogodbo prevzel vse terjatve bivšega servisa. Za inšpekcijo ali policijo, če ti na A-Cosmos ne ugodijo ali obstaja pogodba o prevzemu obveznosti bivšega servisa..

 

So pa izgleda res lumpi tile novi, ki so vodili servis BTC že celo lansko leto in še več ... torej so ti praktično zadevo obljubili isti ljudje, ki se zdaj izgovarjajo, da nimajo nič s tem.

 

Servis BTC je tudi sicer že nekaj časa cenovno višji od drugih pooblaščenih Mazda servisov. Pri naslednjem servisu bo zame kar dilema.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.