Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz tudi nimam te težave, ali pa nisem pozoren na njo :lol:

 

Opažam pa občutno ampak res občutno "drajsanje" volana sedaj tudi ob levi strani, tam kjer držim roko na AC. Ne morem verjet, da se bojim, da bom zdrgnil volan do obroča na avtu, ki je nov stal skoraj 40 tisoč eur :rispekt: Isto plastika na levih vratih, občutno se pozna barva plastike. Adijo pamet res.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma kdo te čepke plastične ki pridejo spodaj na zaščito motorja? Vidim da rabiš 10 mm vijake odvit potem pa ima še par teh klipsen. @scania veš mogoče točno oznako?


Drugače bom naročil kaj takega

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005158715068.html

 

 

Konec koncev jih bom lahko itak enkrat preprodal @Janez007u za mastne pare, zihr jih bo rabu tako kot podložke :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

A ma kdo te čepke plastične ki pridejo spodaj na zaščito motorja? Vidim da rabiš 10 mm vijake odvit potem pa ima še par teh klipsen. @scania veš mogoče točno oznako?


Drugače bom naročil kaj takega

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005158715068.html

 

 

Konec koncev jih bom lahko itak enkrat preprodal @Janez007u za mastne pare, zihr jih bo rabu tako kot podložke :lol:

Jaz bi vzel te univerzalne ko si link zalepil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

A ma kdo te čepke plastične ki pridejo spodaj na zaščito motorja? Vidim da rabiš 10 mm vijake odvit potem pa ima še par teh klipsen. @scania veš mogoče točno oznako?


Drugače bom naročil kaj takega

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005158715068.html

 

Konec koncev jih bom lahko itak enkrat preprodal @Janez007u za mastne pare, zihr jih bo rabu tako kot podložke :lol:

Jaz pa ti lahko kakšnega šenkam, sem jih s Kitajske naročil pred leti za Hondo ... 

 

Poleg tega sem na zalogo že nabavil čepe za tapete Mazd. :)

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je scania napisal:

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Zaleti se v njega s svojo M6. "Ups sosed zajebou sm, dejte jo bom kr jst odkupu......"

  • Haha 5
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Zaleti se v njega s svojo M6. "Ups sosed zajebou sm, dejte jo bom kr jst odkupu......"

Z mojo 6ko??? Ni sanse. Mogoce ideja da se z yarisom 🤣🤣🤣🤣

Ps: sicer pa moji nebi blo treba dvakrat rect 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je scania napisal:

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Ne vem. Reči mu, da jo boš porihtal kot vse svoje avte, da bo kot nova.😊  In, da ko jo končaš, da bo lahko šel en krog (giro) z njo. Verjamem, da bo najlepša daleč naokrog. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je scania napisal:

Gledam že dalj časa mazdo 323f ba, ker je to bila moja prva mazda in evo kot nalašč ima novi sosed v bloki tocno tako 323f ki mene fascinira. Zdaj pa problem kako prepričat soseda, da jo proda. Avto sem že celi pregledal brez njegove vednosti, blatniki nič rjavi, zadaj most malo ampak se da rešit brez težav, vglavnem glih letnik med 1994 in 1996. Ajmo ideje kako ga prepricat da jaz to moram imet in generalno obnovit.

IMG_20230216_154055.jpg

IMG_20230216_154027.jpg

Začni s kavo....Kolk pa je star sosed, ima kej družine, kake so njegove navade?...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je MazdaBoy napisal:

Začni s kavo....Kolk pa je star sosed, ima kej družine, kake so njegove navade?...

Pojma nimam nisem se ga videl ampak sem potipal pri starejsih obcankah v bloku saj vsi vemo da so 24/7 na oknu in vidijo vse kot rentgen. Baje nek mlad pubec ki zaenkrat sam zivi. Po moje sploh neve da ima top avto.

pred 2 minutama je Alex napisal:

Ne vem. Reči mu, da jo boš porihtal kot vse svoje avte, da bo kot nova.😊  In, da ko jo končaš, da bo lahko šel en krog (giro) z njo. Verjamem, da bo najlepša daleč naokrog. 😊

Ko jo če jo  dobim in obnovim mu je ziher nedam za pelat. Pol že velja splošna prepoved vožnje mojega avta. Jaz še na tehničnem pregledniku rečem da se naj zraven vsede. Pri turiranju pa da ce gre preko 3000 ni varno za njega.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Pojma nimam nisem se ga videl ampak sem potipal pri starejsih obcankah v bloku saj vsi vemo da so 24/7 na oknu in vidijo vse kot rentgen. Baje nek mlad pubec ki zaenkrat sam zivi. Po moje sploh neve da ima top avto.

Pol ga moraš enkrat dobit na samem, ga ogovorit, potipat...kako rečeta o mazdah, kot praviš, da ma top avto, pa boš vidu kam se bo zadeva peljala.

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je MazdaBoy napisal:

Pol ga moraš enkrat dobit na samem, ga ogovorit, potipat...kako rečeta o mazdah, kot praviš, da ma top avto, pa boš vidu kam se bo zadeva peljala.

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja. Bo pogovor kar dovolj. Ali pa mogoče tudi ne? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja. Bo pogovor kar dovolj. Ali pa mogoče tudi ne? 🤔

Moram ga enkrat dobit pa da vidim kaksno ima znanje in mnenje o avtu ki ga vozi. Upam na odgovor mah star je pa upam da menjam cimprej. Te pa mu magari prvo generacije 6ko kupim 😀😀😀😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je scania napisal:

Moram ga enkrat dobit pa da vidim kaksno ima znanje in mnenje o avtu ki ga vozi. Upam na odgovor mah star je pa upam da menjam cimprej. Te pa mu magari prvo generacije 6ko kupim 😀😀😀😀

Javi in poročaj, kaj sta se zmenila 👍

pred 7 minutami je Alex napisal:

Dobro, lahko bo šlo tudi brez tipanja.

:harhar: @Alexsej veš kaj sem mislu ☺️

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je scania napisal:

Z mojo 6ko??? Ni sanse. Mogoce ideja da se z yarisom 🤣🤣🤣🤣

Ps: sicer pa moji nebi blo treba dvakrat rect 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Lahko ti pa posodim mojo BTjko. Sicer bo potem dosti dela za tole 323 obnovit, ma boš že...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.