Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je Bini napisal:

Aha, kr v domače kraje hodiš... :prstgor:

Ja. Da domačo ekonomijo pumpam😂

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Tam so menda zelo  v redu, tudi cena naj bi bila ok. :)

Ja glede cene... ko sem ga kupu sem povprasu kok je s servisom pa naj bi blo okol 385€. Bom pa vidi kok bo k bojo fertik

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Kaj vse vsebuje ta cifra🤔

Olje baje neoriginal in čistilo.

Original so pa filter olja filter klime podložka, delo. 

Pa pranje je zihr nekje not skrito😁

 

Pa se neki sem pojamrunpa so pregledal in ugotovil da bo potrebno menjat ležaj, kar sem pa pričakoval.

 

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je TBA napisal:

Olje baje neoriginal in čistilo.

Original so pa filter olja filter klime podložka, delo. 

Pa pranje je zihr nekje not skrito😁

 

Pa se neki sem pojamrunpa so pregledal in ugotovil da bo potrebno menjat ležaj, kar sem pa pričakoval.

 

Jst še v lajfu na nobenem avtu nisem menjal filter klime. A mi lahko nekdo razloži kaj je fora? Tudi poseg je precej zahteven. Je tu napaka in je pod "filter klime" mišljen navaden zračni filter pred sovoznikom v predalu, ali se gre tukaj za dejanski klima filter?

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gregster napisal:

Men se zdi ugodno👍

Men tud. Malo dražje kot ce bi komu pelju da mi zrihta pa da svoj material kupim. Pa se asistenco dobim, zapis v digitalno servisno, pranje avta pa se kako kavo al pa 2

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem ja. Jes tud še vozim na uraden servis ampak samo še 1x. Konec garancije. Po tem bom pa kr k mehaniku zavil😁. Sem pa že razmišljal, da bi kr sam poservisiral, ker imam kanal ampak sem idejo kmalu opustil in dam raje cca.100 € ali pa še to ne in je to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz dosedaj v zadnji precej letih se nisem imel slabe izkusnje s pooblascenim servisom, zato vozim kar k njim... tudi ce bi avto bil iz garancije... Tako sem recimo pred mnogimi leti vozil Xedosa v Gama center v BTC, ki je takrat bil pooblasceni servis, cperav ni bil vec v garanciji... Res ni najcenejsi... ampak sem bil vedno z opravljenim delom zadovoljen... tudi nadomestni avto sem dobil, ce sem ga potreboval... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

Olje baje neoriginal in čistilo.

Original so pa filter olja filter klime podložka, delo. 

Pa pranje je zihr nekje not skrito😁

 

Pa se neki sem pojamrunpa so pregledal in ugotovil da bo potrebno menjat ležaj, kar sem pa pričakoval.

 

Za "baje neoriginalno olje" si veliko plačal. Pooblaščeni Mazda servis, haloooo? ?zmeden?

 

 

image.png

null

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je TBA napisal:

Erm....kok pa mislis da je bil olje? V masino ga gre 4.2L 

Gre za nekaj drugega. Pooblaščeni servis naj bi bil garancija za kakovost materiala in storitve. Če se ne ve, katero olje je bilo, kakovost ni znana. Za nekaj, kar ni znano, pa težko kdorkoli garantira. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Gre za nekaj drugega. Pooblaščeni servis naj bi bil garancija za kakovost materiala in storitve. Če se ne, katero olje je bilo, kakovost ni znana. Za nekaj, kar ni znano, pa težko kdorkoli garantira. 

lahko da je bilo original olje, sam na računu piše 5-w30. sicer, če je pa karkol narobe je pa tko zaveden kje sem delu servis. sicer more bit pa po specifikaciji.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prevec komplicirate s tem oljem… 🤣 … Ce je pooblasceni servis OK, so verjetno dali olje, ki ustreza specifikacijam proizvajalca… 

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je TBA napisal:

lahko da je bilo original olje, sam na računu piše 5-w30. sicer, če je pa karkol narobe je pa tko zaveden kje sem delu servis. sicer more bit pa po specifikaciji.  

Itak, mal zezam, ker si se nerodno izrazil "baje neoriginalno olje"😄 

 

Cena tudi OK, vsaj za en kabinski filter ceneje kot v močvirju. 👍

 

pred 23 minutami je Jest napisal:

Mal prevec komplicirate s tem oljem… 🤣 … Ce je pooblasceni servis OK, so verjetno dali olje, ki ustreza specifikacijam proizvajalca… 

Se strinjam, verjetno. Na računu je dostikrat navedeno napačno olje, v mašino pa verjetno nalijejo pravo. Upam. 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.