Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Zimmermann so skladne s kataloško, trw pa ne, čeprav so enake ploščice glede na dimenzije?

 

https://www.autodoc.si/zimmermann/9391868
 

https://www.autodoc.si/trw/7620103

 

Pravkar je SpEkTr napisal:

Jaz imam spredaj komplet ate, zadaj pa diski textar in ploščice ate. Zaenkrat je v redu emoji106.png

Zakaj si menjal komplet? Kakšen poseben razlog

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

@scania, odprl sem ATE škatli s sprednjimi ploščicami za M3 (zgoraj) in M6 (spodaj). Pri ploščicah M6 so še 4-je plehki, pri ploščicah M3 pa sta 2 plehka na ploščicah. Je vse OK, ali pa je menjavo še kaj manjka?

 

20230208_123132 (1).jpg

Rabis za zgoraj in spodan, ker meni ko sem samo štiri dal mi je pokalo. Potem sem kupil dodatne tako sta šle na vsako ploščico dve je pa bil mir. 

pred 4 urami je NevLado napisal:

Jaz rabim spredaj, in sicer po vaših prigodah sem se odločil da bom menjal in ploščice in diske nove hkrati.

Daj zimmerman z luknjicami in zimmerman ploscice, nebo ti žal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Hudoooooo. 👍 Človek ima ob pogledu na to sliko kar slabo vest. V našo M6 ne bo pri 100.000 km vloženega niti 20 % tega na sliki. 😀

 

A ti to zase, ali za avto? A prav vidim vmes 2 zobni ščetki? So dovolj "soft"? 😃

 

A tista guma MEYLE so brisalci?

Jaz to za svoj gušt za avto, preko denarnice 😀😀😀. Prav vidiš tudi zobne ščetke sta vmes, upam da bosta dovolj soft 😂😂

Brisalci so pa meyle, ker me res zanima kako so. Aja stabilizator štangice res zgledajo zelooo masivne. Pri ina kompletu napenjalec in jermeni je napenjalec ina made in germany, jermen za vodno je gates made in germany mikro jermen pa je no name znamke samo made in china pise gor, pa sem ze narocil dva nova gates, tako da eden za vodno je ze v rezervi in pa ta made in china za skrajno silo ce bi bilo ressss kdaj nujo, al pa ce ga kdo rabi....

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Rabis za zgoraj in spodan, ker meni ko sem samo štiri dal mi je pokalo. Potem sem kupil dodatne tako sta šle na vsako ploščico dve je pa bil mir. 

Daj zimmerman z luknjicami in zimmerman ploscice, nebo ti žal.

Scania, nismo vsi tako v tem, da nam bi bilo jasno. Kaj in kje se to kupi? Ugibam še 4 plehke za M6, kaj pa za Mazdo 3? Če vpišem v iskalnik "plehki" ne dobim nič. 😀

 

Tiste alu tesnilne podložke sem težje našel kot električni agregat ... 😂

 

https://www.autodoc.si/ate/18365025  za M6 ???

https://www.autodoc.si/ate/19139450 za M3 ???

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Scania, nismo vsi tako v tem, da na bi bilo jasno. Kaj in kje se dokupi? Ugibam še 4 plehke za M6, kaj pa za Mazdo 3?

 

Tiste alu tesnilne podložke sem težje našel kot električni agregat ... 😂

 

https://www.autodoc.si/quick-brake/14644250

 

To je to kar je na linku. Za m3 pa nwm kako ima, samo saj ce te narocis imas dovolj. Ce pa ti zmanjka ti pa jaz dam, mislim da bom imel dve viška.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

To je to kar je na linku. Za m3 pa nwm kako ima, samo saj ce te narocis imas dovolj. Ce pa ti zmanjka ti pa jaz dam, mislim da bom imel dve viška.

 

Itak bom to dal mehaniku v sosednji vasi (sp, moj letnik). 

 

Glede zobnih ščetk, pa že nekaj let kupujem samo še tele:

 

image.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Janez007 napisal:

 

Itak bom to dal mehaniku v sosednji vasi (sp, moj letnik). 

 

Glede zobnih ščetk, pa že nekaj let kupujem samo še tele:

 

image.png

 

Ščetke niso zame, ampak za sesalne kanale in ventile ko bom čistil 😀😀😀

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Jaz imam spredaj komplet ate, zadaj pa diski textar in ploščice ate. Zaenkrat je v redu emoji106.png

Tudi poleti montiral textar spredaj, komplet diski + ploščice po neuspešnem  brembo projektu  nasekanih diskov, ki so se zvili. Spredaj komplet. Bremza zaenkrat zelo, zelo v redu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prebrusil celjusti obnovil barvo, nataknil zimske gume, dvignil vezno steno jo prebrusil in na novo zascitil pred rjavenjem. V soboto pa montaza xenon balasta kateri je vceraj prisel in sestavljanje nazaj v prvotno stanjec78dd17550008029f94bb15b8b54b734.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 6
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je scania napisal:

Rabis za zgoraj in spodan, ker meni ko sem samo štiri dal mi je pokalo. Potem sem kupil dodatne tako sta šle na vsako ploščico dve je pa bil mir. 

Daj zimmerman z luknjicami in zimmerman ploscice, nebo ti žal.

Ampak zakaj oboje?

 

To sem spraševal že Alexa pri 60kkm ko je menjaval.

 

Diski imajo še ogromno fore?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je NevLado napisal:

Ampak zakaj oboje?

 

To sem spraševal že Alexa pri 60kkm ko je menjaval.

 

Diski imajo še ogromno fore?

Če so diski še ok potem menjaj samo ploščice. Če bi menjaval komplet bi ti priporočal zimmerman.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Tud take bedarije že obstajajo? 🤣

Zakaj bi bila to bedarija? Imaš ljudi, ki nikoli ne preverijo svojih zavor. Če vozijo na pooblaščenca, jim le-ti to zapišejo na check list. Če ne preverijo check lista, ti aplikacija iz istega check lista generira to poročilo v screenshtou. Potem imaš tu še notification. Taki ljudje pač obstajajo in v osnovi je fajn, da imaš takšna obvestila.... A ni bila ravno zadnjič v temi o vinjeti pa kriza ta, da obvestila NI bilo? Pa je bilo vse narobe...eh denašnja družba :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Zakaj bi bila to bedarija? Imaš ljudi, ki nikoli ne preverijo svojih zavor. Če vozijo na pooblaščenca, jim le-ti to zapišejo na check list. Če ne preverijo check lista, ti aplikacija iz istega check lista generira to poročilo v screenshtou. Potem imaš tu še notification. Taki ljudje pač obstajajo in v osnovi je fajn, da imaš takšna obvestila.... A ni bila ravno zadnjič v temi o vinjeti pa kriza ta, da obvestila NI bilo? Pa je bilo vse narobe...eh denašnja družba :lol:

Taki sploh nebi smeli voziti. Kaj šele avto:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je NevLado napisal:

Mogoče samo na nemških?

 

Mi lahko poveš prosim še kater set si ti takrat dal, da ti je nekaj cvilil? Oz tvoji predlogi za menjavo, hvala

Montiral sem tele. 

IMG_20230208_211719.jpg

Sedaj imam te +ploščice enake firme. 

IMG_20230208_212436.jpg

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.