Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Dans pri dr. Pelku pomagal potiskat 6-ko 1.generacije, ?e to kaj ?teje med mazda?ka opravila.  :D

Ej...lepo saj ima doktor.P.full gu?vo...LP?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne. Imamo znanca mehanika precej blizu. ?e tako ne najdem ?asa:) 10min pa je bilo

Ok...sem mislu ,da ste peljali k njemu...ja zmeraj problem ta ?as...in itd.glavno ,da ste porihtali Mazdurino LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No na koncu je blo treba samo posvasat nosilec ob gumijasti cevi auspuha, 13?....

Sem ze videl ojrote najprej pri Peletu, potem na auspuh servisu....

 

P.s. Pele je avto pogledal povedal kje je problem in racunal 0 za pregled. Posteno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nightbreaker-ke so zdr?ale od maja do danes :) Jajc :)

Ej...?e dosti so trajale..?ponavadi trajajo 3 mesece.saj meni ko sem jih imel gor.zdaj imam xenon.LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, a ma? xenon kit? ?tudiram, da bi nabavil en tak kit. 

 

P.S.

Ma kdo doma kak balast vi?ka od teh kitajskih kitov? En je fu? :D

Ja imam xenon kit..deluje ok.5let.samo vsake 2 leti treba menjat xenonke.?

Za balast mogo?e bi ga imel mojster -Ajvar.LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej  ko ma? tehni?nega, da? navadne ?arnice notri?

Ne pustimo tako itak lu? ima le?o in svetloba je bela? vsaj meni niso komplicirali..LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pustimo tako itak lu? ima le?o in svetloba je bela? vsaj meni niso komplicirali..LP???

Kam pa ti to vozi? na tehni?nega? Mene so navadli, da pred vsakim tehni?nim zamenjam za navadne ?arnice, v AMZ Kranj so mi ?e celo za tako malenkost te?il kot so LED za osvetljevanje tablice.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.