Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

ma js sm isto menjal vse spredi, dal sm obnovit cilinder in glje ga spet trese.. tko da ukratkem sledi reklamacije, bom pustu mehaniku avto par dni in naj naredi tako kot se zagre ali pa me ne vidi nikoli vec...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s tem tresenjem... Meni tudi trese, a pri novih je to tudi rak rana?

pa dobr moja ma 200.000....ji je za priznat da lahko, ampak dejansko ko izbira? diske vidi? da to pa?e na vse tudi nove mazde....isti materiali, globalizacija pa to.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Euroton za diske, ploscice pa avtodeli rovinj :)

 

Euroton ima zadnje case fenomenalne cene.

 

Drugace pa ima mazda servis akcijske cene cenejse od Pelka...samo nocem mazda diskov...

 

http://www.mazda.si/kupujem-imam/mazda-fair-service/nadomestni-deli/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Opravljen tretji redni servis, tokrat v BTC a-cosmos. Moram pohvaliti g. Majesa za super korekten odnos, vse se je dalo dogovorit, in tudi danes je bilo tako kot dogovorjeno. Za povrhu so ?e oprali in posesali avto, kar je sploh super. Izkoristil sem tudi Mazda poupst, sem ve? kot zadovoljen. Priporo?am! :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu A Cosmos v BTCju so mi zamenjali Bluetooth modul, ki je koncno odpravil probleme s predvajanjem glasbe iz USB kljucka ...  :notworth:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem planiral, da bova skupaj praznovala - jaz okroglo, ona pa 300kkm. Pa me je za skoraj dva meseca prehitela. ?enska pa?, ki se ne dr?i dogovora. Vseeno sem jo zapeljal v avtopralnico.

 

V zadnjih 136kkm je spila 9315 litrov goriva, od tega 38 l olja za dvotaktne motorje.

 

Upam, da se bo v bodo?e dr?ala dogovorov.

 

Slavko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.