Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

zamenjal 18ke za 17ke in letne za zimske... sneg lahko pride (pade).... :)

 

ko da se po hrenovkah vozi?... feedback s ceste je bljah... 

 

posesal znotraj in po prtlja?niku 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud cakam neki bolj zimsko obdobje. Pa se na morje se vozim kjer je se 20C.

 

Boss a gres staviti: ta teden bo na 24 ur clanek o tem da so letne gume nevarnw pod 6C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, sponzorski ?lanki se spet reciklirajo v enaki obliki vsako leto pred 15.11. Ista zgodba o fenomenalnih 7?C. Zanimivo kako je eden pred leti lansiral izmi?ljeno zgodbo o tej sedmici in vsi jo ponavljajo kot papagaji pa ?eprav ni niti enega testa, ki bi to dokazal niti ni ene raziskave, ki bi razlo?ila ta fenomen - ?e najblji?ja je pa? razlaga o pravlji?nem ?tevilu, ki se lepo sli?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk vsi hitite z zimaki, ?eprav ka?e, da vsaj do konec mesece ne bodo niti tolk nizke temperature, o snegu ni pa ?e ne duha ne sluha. :ne vem:

 

Mogoce zato, ker imamo v Svloeniji kretensko zakonodajo, ki zahteva zimsko opremo od dolocenega datuma dalje... ne glede na to, kaksne so vremenske razmere... Ce bo zunaj 30 stopinj plusa... in ce te ustavi policija, bodo hoteli videti obvezno zimsko opremo (letne gume s toliko in toliko profila in verige v prtljazniku ali zimkse gume ... ) ... V Avstriji je tudi sicer obvezna zimska oprema od dolocenega datuma dalje (celo od 1.11. dalje pa do 15.4.) ... ampak je se dodatni pogoj... in to so zimske vozne razmere ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To imajo tudi hrvati, v primeru zimskih razmer je obvezna ....+ predeli kot so goraki kotar vedno v obdobju....

 

In sistem deluje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce zato, ker imamo v Svloeniji kretensko zakonodajo, ki zahteva zimsko opremo od dolocenega datuma dalje... ne glede na to, kaksne so vremenske razmere... Ce bo zunaj 30 stopinj plusa... in ce te ustavi policija, bodo hoteli videti obvezno zimsko opremo (letne gume s toliko in toliko profila in verige v prtljazniku ali zimkse gume ... ) ... V Avstriji je tudi sicer obvezna zimska oprema od dolocenega datuma dalje (celo od 1.11. dalje pa do 15.4.) ... ampak je se dodatni pogoj... in to so zimske vozne razmere ... 

 

Ja do takrat je ?e 14 dni lepega vremena in v tem ?asu te nih?e ne bo zajebaval. Druga?e pa pri men so ketne pozimi skos v prtlja?niku pa ne glede al so zimaki gor al pa ?e niso. V kolikor je sneg previsok ali klanec prehud ti edin ketne pomagajo pa ma? lahko ?ist nove zimske gor. Dejansko mi vsaj 1x na dve leti tud prav pridejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja do takrat je ?e 14 dni lepega vremena in v tem ?asu te nih?e ne bo zajebaval. Druga?e pa pri men so ketne pozimi skos v prtlja?niku pa ne glede al so zimaki gor al pa ?e niso. V kolikor je sneg previsok ali klanec prehud ti edin ketne pomagajo pa ma? lahko ?ist nove zimske gor. Dejansko mi vsaj 1x na dve leti tud prav pridejo.

 

 

To je res... samo zadnji teden okoli 15.11. (ali pa ko zapadejo prve snezinke, ce je to slucajno ze kaksen dan prej :) ) ... je potem kar fajn guzva pri vulkanizerjih... Jaz jih letos sploh ne bom menjal pred tem datumom... sploh ce bo tako vreme, kot je trenutno, ko niti po niclo ne gre ponoci (oz. je bilo en ali dva dni... ravno tam nekje okoli 0) ... Verige sicer imam (OK... za 19" jih nimam.. imam samo od prejsnje sestice za 18" in se od prejsnje za 17"... ) a jih bom imel samo zaradi policajev... Upam, da bodo toliko uvidevni, da pri +10 stopinjah ne bo tezil, ce res pasejo na avto.. na skatli se pa ne vidi oznake, ker se je nalepka zdrajsala ...). Lahko bi sicer sam premontiral gume... ampak jih vsaj takrat, ko jih menja, tudi se zbalansira (scentrira) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvapal galebe, kupil max brill in jo kon?no malo spucal

post-2637-0-58848500-1415039818_thumb.jpg

in dodal sem ji zimski nektar.

post-2637-0-58800100-1415039893_thumb.jpg

Ne vem kaj je tuki notri ampak ?obe te?ejo tako mirno, tudi mrzle, po tem da je zakon.


Dal zimske gume gor. Smesno mi zgleda.

Tamal mi je pa zravn pomagal. :)

ne zgleda sme?no samo tebi.......... :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledal ?e ?e stoji pred hi?o in se odpeljal s suzukom. :glare:

 

Kak?ni zimaki, lani sem jih zamenjal sredi decembra, mi je pa sme?no, ker mam verige v avtu samo za 2 kolesi, in 1x bom policaje vpra?al kam naj jih dam ?e bo potrebno, spredaj zadaj, na levo al na desno stran ?

Kdo ve kako je to po zakonu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledal ?e ?e stoji pred hi?o in se odpeljal s suzukom. :glare:

 

Kak?ni zimaki, lani sem jih zamenjal sredi decembra, mi je pa sme?no, ker mam verige v avtu samo za 2 kolesi, in 1x bom policaje vpra?al kam naj jih dam ?e bo potrebno, spredaj zadaj, na levo al na desno stran ?

Kdo ve kako je to po zakonu ?

Daj mi prodaj Mazdo pa ne bo? imel problem z verigami  :zvizga:

 

Druga? pa takole:  Vozila s ?tirikolesnim pogonom morajo imeti v primeru stalnega pogona sne?ne verige vsaj za eno os in v primeru priklopljivega pogona vsaj za stalno vklopljeno os.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.