Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

140k za rabljenga z uvozom....

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12577758

 

A ma tud kuhinjo notri?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodaja frend, ker bo sel zivet v Anglijo

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13341366

 

Kdor rabi tak avto je to super priloznost, 5000 eur bi bila verjetno zadnja cena. Dala sva 5600 zacetno, ker k klicejo vsi neki zbijajo, brez da bi prisli na ogled...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

140k za rabljenga z uvozom....

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12577758

 

A ma tud kuhinjo notri?

Tesla x je karikatura sodobnega dogajanja v avtomobilski industriji kjer neuporabnost postaja zakon.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tesla x je karikatura sodobnega dogajanja v avtomobilski industriji kjer neuporabnost postaja zakon.

Pa vse tako laze da tudi imaginarna karikatura....se vedno ne vedo lako bo podjetje ki ze dve leti ni solventno dobavila vsa narocila.....24 mesecninrok je za nekatere ratal 48 mesecni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je milijonkrat lepo ohranjen in ne?tetokrat brez rje in z 18imi kilometri... To tipi?nega kupca takega avta ne zanima... Kdor misli,da rabi 4x4 bo kupil novega suv-a, Kdor pa rabi staro ?katlo za na jago, bo pa kupil staro nivo,pando,ferozo ali pa konec koncev starega golfa... Nekateri so pa? optimisti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to. malo jih je, so neuni?ljive, a ko pride pravi bo ?la (ve? kot pol leta sem prodajal barchetto da je pri?el nekdo z vsoto ki je bila na avto netu brez vra?anja). Jaz sem se ravno ?udil ko sem za fotra iskal ?katlasti nadomestek, neverjetno dr?ijo cene, in tudi gredo - 2 sta bili prodani. Ampak ne gledam ve? tega, raje jestov c3 (ni sicer moja odlo?itev na koncu)

 

Druga?e pa grem jaz iskat tole takoj, sam fotr ?aka do izteka registracije, ker potem pa pre?a. Bila je panika da je razpadel na prvi roki, ampak se mu je 'samo' od?ravfala feltna in ropotala......dru?inske komedije.

 

Ne vem sicer zakaj taka cena, nekaj mora biti zadaj po moje

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13279460

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem sicer zakaj taka cena, nekaj mora biti zadaj po moje

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13279460

 

A ker je predrag? Ne vem zakaj pri?akujejo 2 jurja za 20 let star avto. 5-6 let mlaj?e Mazde so cenej?e od tega pa je v Mazdi bistveno ve? avta kot v tem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ker je predrag? Ne vem zakaj pri?akujejo 2 jurja za 20 let star avto. 5-6 let mlaj?e Mazde so cenej?e od tega pa je v Mazdi bistveno ve? avta kot v tem.

ostali so 3-7k

 

meni je ta avto vreden vsaj 2500

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja 7 jurjev za 10 let mlaj?ega pa ?e to je preve?... sicer je to ?isto ni?ni avto, ki ima omejen krog kupcev in kar veliko ponudbo rabljenih tako, da mi je te?ko razumljivo kdo je pripravljen dati toliko denarja zanj. Verjetno je en ceno nastavu drugi pa samo kopirajo to je pa res da lastniki terencev svoja vozila obravnavajo kot suho zlato

 

?eprav se da bistveno bolj?e zadeve najdt za manj denarja

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13347138&display=Hyundai%20Santa%20Fe%204WD%202.7%20V6%20GLS%20Top-KU%20A

 

Ampak OK... men je to vredno jurja, mogo?e pa se res najde nekdo, ki je pripravljen pla?ati tako ceno. Je pa nekaj cena na spletu in potem dejansko sklenjen posel in po kak?ni ceni gre takrat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jimnyja takoj vzamem za ta denar ?e je ok, santa fe pa niti za 500, jimny je neuni?ljiv in poceni za naprej, tale krava....ne bi zaupal.

 

Avto je vreden toliko kolikor je nekdo pripravljen pla?ati zanj, tako je. Vsak avto pa ima 'svoje' kupce

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, ?eprav sta terenca je tko ko ?e bi primerjal Mazdo2 in Mazdo6. Jimny je druga klasa, nekdo ki rabi tak avto ne bo Santa Feja povohal. Kje so ?e servisni stro?ki, poraba, ponudba rabljenih delov...

olQpsQr.jpg

Casual Gearheads
: Drones, Trikes and Automobiles / General Youtube Shenanigans

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fante moji, ?e Jimny ne bi bil Jimny, ga ne bi delali prakti?no nespremenjenega ?e po?tenih 45 let. Ampak, kaj pa trg in kupci vedo. Bossa je potrebno vpra?ati, on bo vedel, kateri avto je vreden svojega denarja in kateri ne...

 

In ?e stara Panda ne bi bila stara Panda, je nih?e ne bi dejansko res prodal za 2000?. Sicer se lahko komu zdi papirnata, ampak o?itno je iz povoskanega papirja - ker na de?ju se ne razmo?i...  In 4.500.000 kupcev, ki so kupili "staro" Pando (tisti model od leta 1980 do leta 2003) so gotovo bedaki, ker ?e bi vpra?ali Bossa, bi dobili bolj?i avto za manj denarja. Predvsem pa bi dobili avto, ki je dobil zamenjavo ?e po petih letih, da se je lahko obdr?al na tr?i??u...

 

Kdor je razumel, je razumel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?ivjo!

 

Pred kake pol leta sem ?e spra?eval glede neke mazde6, ker je mati hotela menjat ma?ino (starej?e za staro :D) in hvala za odgovore. Odlo?ila se takrat ni, je pa sedaj renault koncno pokleknil po 520k km in mora na vrat na nos nekaj kupit.

 

Vem, da je tematik o tem miljon ampak kaj ve? kaj se ljudje s?asoma nau?ijo in druga?e svetujejo... 

 

I??e diesel karavana. Nekaj ?asa se bo vozil ?e do konca ulice in za vikende 150km, prej ko slej pa bo delal po 30k+ km/leto. Budget je okoli 7000? (?e manj, ?e bolj?e).

 

Ve kdo kaj o tej mazdi6? Veliko tudi berem o odsvetovanju 2.generacije diesel m6... Gleda tudi kak VW golf karavan itd.

 

Ima kdo kak bolj?i predlog/idejo?

Najlep?a vam hvala znalci! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da nih?e ni odsvetoval M6 diesel razen za kratke razdalje, avta pa ve? ni na linku

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fante moji, ?e Jimny ne bi bil Jimny, ga ne bi delali prakti?no nespremenjenega ?e po?tenih 45 let. Ampak, kaj pa trg in kupci vedo. Bossa je potrebno vpra?ati, on bo vedel, kateri avto je vreden svojega denarja in kateri ne...

 

Jaz razumem popolnoma. Pravi terenci imajo svoj krog kupcev. Ampak ironija je, da ko se prodaja kaj v drugem rangu (kak ?porten avto, star 15 let ali ve?) za par tiso?akov, bo? pa ti napisal, da je predrag, da ni vreden svojega denarja.  :harhar: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Pred kake pol leta sem ?e spra?eval glede neke mazde6, ker je mati hotela menjat ma?ino (starej?e za staro :D) in hvala za odgovore. Odlo?ila se takrat ni, je pa sedaj renault koncno pokleknil po 520k km in mora na vrat na nos nekaj kupit.

 

Vem, da je tematik o tem miljon ampak kaj ve? kaj se ljudje s?asoma nau?ijo in druga?e svetujejo... 

 

I??e diesel karavana. Nekaj ?asa se bo vozil ?e do konca ulice in za vikende 150km, prej ko slej pa bo delal po 30k+ km/leto. Budget je okoli 7000? (?e manj, ?e bolj?e).

 

Ve kdo kaj o tej mazdi6? Veliko tudi berem o odsvetovanju 2.generacije diesel m6... Gleda tudi kak VW golf karavan itd.

 

Ima kdo kak bolj?i predlog/idejo?

 

Najlep?a vam hvala znalci! :D

 

?e bi vas morda zanimala 5-vratna M6, letnik 2010, 163k km prevo?enih, bela perla, znana vsa servisna zgodovina. Verjetno bo ?el avto v prodajo, sem pa drugi lastnik in je v moji lasti od 5/2012 oziroma 46k km dalje. Bi se pa prodala nekje v okviru va?ega budgeta.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz razumem popolnoma. Pravi terenci imajo svoj krog kupcev. Ampak ironija je, da ko se prodaja kaj v drugem rangu (kak ?porten avto, star 15 let ali ve?) za par tiso?akov, bo? pa ti napisal, da je predrag, da ni vreden svojega denarja.  :harhar:

V?eraj me je na? zavarovalni?ar (Marko Ferlin) peljal s svojim M3, letnik 2003, za katerega je dal krepih 18 Smukov in se je fajn namatral, da ga je sploh na?el. No in nekemu nepoznavalcu ali pa ne-ljubitelju kultnih ?portnikov bi te?ko objasnil, da poba ni zme?an, ker je toliko cekina ruknil za 15 let star Wagen (in ne denimo novi Volkswagen, kak?en Golf). Tablica pa zanimiva; LJ M3 E46  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi vas morda zanimala 5-vratna M6, letnik 2010, 163k km prevo?enih, bela perla, znana vsa servisna zgodovina. Verjetno bo ?el avto v prodajo, sem pa drugi lastnik in je v moji lasti od 5/2012 oziroma 46k km dalje. Bi se pa prodala nekje v okviru va?ega budgeta.

Mene bi zanimala, lahko pove? kaj ve??

aa.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj me je na? zavarovalni?ar (Marko Ferlin) peljal s svojim M3, letnik 2003, za katerega je dal krepih 18 Smukov in se je fajn namatral, da ga je sploh na?el. No in nekemu nepoznavalcu ali pa ne-ljubitelju kultnih ?portnikov bi te?ko objasnil, da poba ni zme?an, ker je toliko cekina ruknil za 15 let star Wagen (in ne denimo novi Volkswagen, kak?en Golf). Tablica pa zanimiva; LJ M3 E46  :ouje:

 

Heh sodelavec je 2012 dal 20k? in se danes ?e vedno za tak denar prodajo. Po drugi strani sem pa opazil, da Cliotom kar malo napihujejo cene. 200, kot sem imel so bile pred leti do 11 jurjev, danes so pa par let starej?i ?e 10 jurjev, pa gre za po?asnej?e variante. Ti pa pomoje niso resni, oziroma o?itno obstajajo naivne?i, ki dajo za slab?o evolucijo ve? denarja kot bi dali za bolj?o pred leti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.