Skoči na vsebino

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • 8 mesecev kasneje...
Napisano

Pozdrav vsem,

 

odločam se za nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT FWD. Ker ste tukaj sami izkušeni mački z Mazdo, vas naprošam za informacije glede omenjenega modela:

 

- kolikšna je poraba goriva pri vožnji na avtocesti (v eno smer dnevno 50 km) z hitrostjo 130-150 km/h?

- ali imate kakšne probleme oz. okvare z omenjenim modelom?

- ali je dovolj prostora za otroški sedež oz. jajčko za osebo, ki je visoka 194 cm in je voznik?

- se vozilo priporoča za vožnjo po AC ali ne? Meni dejansko ustreza visoko vozilo, zaradi hrbta in samega usedanja in ustajanja iz vozila.

 

V naprej hvala za odgovore in vaše nasvete.

Napisano
pred 8 minutami je dejannnn napisal:

Pozdrav vsem,

 

odločam se za nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT FWD. Ker ste tukaj sami izkušeni mački z Mazdo, vas naprošam za informacije glede omenjenega modela:

 

- kolikšna je poraba goriva pri vožnji na avtocesti (v eno smer dnevno 50 km) z hitrostjo 130-150 km/h?

- ali imate kakšne probleme oz. okvare z omenjenim modelom?

- ali je dovolj prostora za otroški sedež oz. jajčko za osebo, ki je visoka 194 cm in je voznik?

- se vozilo priporoča za vožnjo po AC ali ne? Meni dejansko ustreza visoko vozilo, zaradi hrbta in samega usedanja in ustajanja iz vozila.

 

V naprej hvala za odgovore in vaše nasvete.

Nimaš kaj sfalit, pil ti bo okoli 9+ l/100kmh, motor je totalno neproblematičen, zato se za porabo ne sekiraj, ker boš prišel notri s servisi. A gledaš rabljeno al novo?

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano
pred 23 minutami je dejannnn napisal:

Nov.. 

Nimaš kaj sfalit, servisi na 15-20k po intervalu, na 120kkm menjaš svečke in gas dalje

 

@skritikrt in @Jest ti bosta povedala koliko pije AWD, navaden bo literček manj

Napisano
pred 27 minutami je dejannnn napisal:

Nov.. 

Sodeč po prebranem na tem forumu, verjetno najboljši motor, ki je trenutno na razpolago v novih Mazdah in nima poznanih težav oz. nihče še ni pisal o težavah s tem motorjem.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Nimaš kaj falit, neuničljiv motor, čeprav te bodo verjetno fantje tle gor zbadali, da je motor zastarel, dinozaverski 🙂 

  • Všeč 3
  • Haha 3

 

 

Napisano

V eni drugi temi sem ravno pred parimi dnevi objavil tole

 

 

Potem sem imel na CX-5 G194 odlicno porabo, ko sem po cca. 5 letih imel povprecno porabo 8,62 l/100 km :) ... ceprav tudi ne vozim ravno varcno ... Sedanja lastnica ima cca. 1 liter nizjo povprecno porabo... 

 

Sem sedajle primerjal, koliko sem imel stroskov z gorivom v slabih 11 mesecih, odkar vozim CX-60... Pri CX-5 sem vzel enako obdobje, le eno leto prej... Cene goriva v obdobju pomoje ne vplivajo prav veliko... 

 

Mazda - CX-60 - PHEV327 AWD AT Homura

Obdobje: od 30.03.2023 do 26.02.2024

Prevozenih km: 12.936 km

Porabljeno gorivo: 554,00 litrov bencina in 2.386,00 kWh elektrike

Strosek goriva: 1.080,00 €

 

Ce primerjam podobno obdobje pri CX-5 G194...

 

Mazda - CX-5 - G194 AWD AT Revolution Top

Obdobje: od 30.03.2022 do 26.02.2023

Prevozenih km: 11.384 km

Porabljeno gorivo: 981,00 litrov bencina 

Strosek goriva: 1.434,00 €

 

 

Če še razširim stroške z vzdrzevanjem (servisi), ki sem jih imel s CX-5 G194 v cca. 5 letih...

 

Servisi:

19.050    1. servis    193,16̊̊ €

38.990   2. servis    212,19 €

55.280    3. servis    223,37 €

67.754    4. servis    206,34 €

80.221    5. servis    210,76 €

Prednje zavorne ploščice - 170,81 €

Menjava zadnjih diskov in ploščic (Pelko) - 160,00 €

 

 

 

 

 

pred 15 minutami je MazdaBoy napisal:

Nimaš kaj falit, neuničljiv motor, čeprav te bodo verjetno fantje tle gor zbadali, da je motor zastarel, dinozaverski 🙂 

 

 

Tak je samo en 🤣 ... 

  • Všeč 3
  • Haha 6
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 6 urami je NevLado napisal:

Nimaš kaj sfalit, pil ti bo okoli 9+ l/100kmh, motor je totalno neproblematičen, zato se za porabo ne sekiraj, ker boš prišel notri s servisi. A gledaš rabljeno al novo?

AWD ja, FWD, kot ga zanima pa ne toliko, verjetno nekje med 8 in 8,5 .

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Če ti je avto vizualno všeč in ti paše SUV, kupi, nimaš kaj faliti, avto je zanesljiv in za ta denar verjetno najboljši SUV na trgu.

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Napisano

Lahko samo potrdim,kar so fantje pred mano napisali,zna biti,da boš imel za kak liter manjso porabo,zaradi FWD.

Beri npr. moj komentar v temi elektromobilnost....

Bi pa še dodal-ne glede kje in kako boš vozil,z avtom se da varčno vozitia najbolj se pozna,če voziš bolj športno/sunkovito,kot je to pri meni.

Sem že pisal...relacija se zelo pozna na nižji porabi,po mojem mnenju pa še najbolj,če voziš čim bolj enakomerno oz ni velikih in nenadnih sprememb v hitrosti.

Sem preizkušal relacijo Lj.-Podčetrtek-Lj....AC različne hitrosti...tudi po 15-20 min. konstantno 170km/h.

Me je od vsega najbolj zacudilo,da ni bilo neke omembe vredne razlike v območju 130-170km/h...če je bilo konstantno na tempomat...skratka skoz ista hitrost-nič bremzanja in nič pospeševanja.

Tudi v območjih v in izven naselja sem kar pobuljil,ko sem pozno ponoci vozil čez naselja malce prehitro,izven naselja pa malce pod omejitvijo...kot rečeno cimbolj konstantna hitrost.

Torej-največ ti porabo pokvari zaviranje,ko izgubljaš kinetično energijo,in seveda pospeševanja.

 

Seveda je pa druga pesem promet...pač na žalost se moraš prilagoditi situaciji.

 

Jaz imam sedaj za cca. liter manjso porabo,ker se sedaj več vozim iz Zaloga v Lj.-center čez Cesto v Prod in Šmartinko,kot pa prej čez Fuzine...pač veliko manj semaforjev in bolj enakomeorna vožnja.

 

Še nekaj-če boš zmogel obvezno vzami opremo,kjer boš že imel adaptivne matrične žaromete-to je nekaj najboljšega na tem avtu...glej temo "post a recent shot of your car" stran 108,ko sem objavil,kako to izgleda,k ima vsak žaromet po 20 "clusterjev" (na sliki le "kratke",in se za to vidi le 10 žarkov).

 

Avto je po duši sporten in ima tudi športnejše naravnano podvozje...meni je to všeč,enim pa ni...pač je Mazda😃👍 

 

Če te zanima poglej tudi kaj sem naredil v prtljažniku...v temi "protiresonančni tuning prtljažnega dna in wooferja", kjer je temo zaneslo tudi v smer okoli rezervnega kolesa,katerega sem tudi takoj naročil ob nakupu avta.

 

Tudi tema "predvajanje glasbe (HiFi kvalitete) z SD...." zna biti zanimiva😉

Napisano

hvala vsem na odgovorih.. kupujem opremo: Mazda CX‑5 2023 5WGN 2.5L Skyactiv G 194hp 6AT EXCLUSIVE‑LINE, ki ima tudi matrične žaromete in bosse ozvočenje.

  • Všeč 2
  • Ljubim 2
Napisano
pred 27 minutami je dejannnn napisal:

hvala vsem na odgovorih.. kupujem opremo: Mazda CX‑5 2023 5WGN 2.5L Skyactiv G 194hp 6AT EXCLUSIVE‑LINE, ki ima tudi matrične žaromete in bosse ozvočenje.

Za Bose bom rekel...ni najboljše,je pa že kar fino....se moraš kar potruditi,da optimalno nastaviš...a se da.

Predvsem pa ne priporočam jemati brez Bose,ker je sistemsko vkljucen v akustiko in tihost vozila z t.i.noise canceling-om...torej brez je avto "čisto drugacen"!

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Napisano (urejeno)
pred 7 urami je skritikrt napisal:

Za Bose bom rekel...ni najboljše,je pa že kar fino....se moraš kar potruditi,da optimalno nastaviš...a se da.

Predvsem pa ne priporočam jemati brez Bose,ker je sistemsko vkljucen v akustiko in tihost vozila z t.i.noise canceling-om...torej brez je avto "čisto drugacen"!

Jaz sem to pogasnil.

Umetno generiranje in active noise cancelation.

 

Še plačal bi, da nima to not.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 3 urami je godlike napisal:

Jaz sem to pogasnil.

Umetno generiranje in active noise cancelation.

 

Še plačal bi, da nima to not.

Kaj hočeš,vsak si želi po svoje...ti bi,da "rjove",jaz bi,da bi bil kot resen Hi-Fi,a normalni smrtniki bi,da je tiho....sedaj pa vsem ustreži....ne bo šlo,na žalost.

 

Moram pa priznati,da je impresivno,kako tiha je lahko CX-5...če si v mestnem vrvežu,sploh ne porajtaš motorja....če pa ga goniš,pa se tudi motorček lepo sliši.

 

Zanimiv video malce starejšega letnika...mora biti 2019 ali starejši🧐

 

 

Napisano (urejeno)

Blizu si.

Focus ne rjove. Jaz bi rad, da ni umetno posegano preko zvočnikov. V nobeno smer. Torej i20n sem pogasnil generiranje hrupa in pogasnil noise cancelation.

 

Imam Bose in B&O. In v Focusu špila B&O tak, da je jih še HiFi navdušenec pohvalil.

Popravljeno od godlike
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Blizu si.

Focus ne rjove. Jaz bi rad, da ni umetno posegano preko zvočnikov. V nobeno smer. Torej i20n sem pogasnil generiranje hrupa in pogasnil noise cancelation.

 

Imam Bose in B&O. In v Focusu špila B&O tak, da je jih še HiFi navdušenec pohvalil.

Bose ozvočenje v Mazdah je ena srednja žalost. Precej "umeten" zvok. Niti blizu hi-fi-ja. 

 

 

Napisano

Meni se je desni Bose raztrgal spredi,..pa razmišljam če bi kar adapter kupu(16") pa dal kej druzga notri,..sam morm poguglat kaj paše

 

Drugače bose je res meh meh v moji mazdi

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Bose ozvočenje v Mazdah je ena srednja žalost. Precej "umeten" zvok. Niti blizu hi-fi-ja. 

Kaj pa si pričakoval? Poglej svojo plastično CX-30 (nagrbančene plastične obrobe, plastični karter, ...). Je to še avto? Mene bolj spominja na Peg-Perego. 😃

 

image.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.