Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

uklopko, kdo pa vedno za?ne, ravno zato ne maram takih ljudi, kot je Boss, ker ne prestano samo i??e konflikte, tako kot njegov stric z brki, ki ga je omenjal.

 

ma sj vem ,oba sta trmasta in vle?eta vsak svoj prav-sj razumem,ampak vseeno ?koda ?ivcev ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej zato tudi mene zanima kot je ?e eden omenil, ?e sploh obstaja ignor lista za take kot je Boss??

 

 

"Ignore listo" ne rabis, ce znas uproabljati glavo... :bravo: Pac sam sebe prepricas, da nima smisla "prcat" in "provocirat"... Itak se mi zdi, da si ti tisti, ki kar naprej nekaj "prca" in pogreva... Kot opazam celo veckrat odgovarjas in citiras ista sporocila, ko recimo ni odgovora od Boss-a :blush: :macek:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Ignore listo" ne rabis, ce znas uproabljati glavo... :bravo: Pac sam sebe prepricas, da nima smisla "prcat" in "provocirat"... Itak se mi zdi, da si ti tisti, ki kar naprej nekaj "prca" in pogreva... Kot opazam celo veckrat odgovarjas in citiras ista sporocila, ko recimo ni odgovora od Boss-a :blush: :macek:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Ma samo ne vem ali si ti Bossov fun ali pa no?e? videt, da je on ravno tolikokrat repliciral. Sory ampak to so dejstva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma samo ne vem ali si ti Bossov fun ali pa no?e? videt, da je on ravno tolikokrat repliciral. Sory ampak to so dejstva.

 

 

Bossov "fun"? Nisem nobena Boss-ova "zabava" :aaaaa::D ... samo komentiral sem...

 

Dajta se "prepucavat" preko zasebnih sporocil... Bo za nas ostale forum ostal bolj berljiv :blush: Na dalec se vidi, da sta kot "pes in ma?ka" :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uklopko, kdo pa vedno za?ne, ravno zato ne maram takih ljudi, kot je Boss, ker ne prestano samo i??e konflikte, tako kot njegov stric z brki, ki ga je omenjal.

 

La?e?, kot pes te?e... ko ti ne odgovarjam spet in spet za?ne? s provokacijo na osebnem nivoju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma samo ne vem ali si ti Bossov fun ali pa no?e? videt, da je on ravno tolikokrat repliciral. Sory ampak to so dejstva.

 

?e ve? la?i in la?nivega prepri?evanja drugih naj kon?no ?e verjamejo la?i, ?eprav lahko vsak sam preveri na forumu al pa samo pogleda Jestov post.

 

Lepo prosim, ?e me da? na ignor listo lahko pa tudi vse druge, ki se ne strinjajo s tabo - bo bolj? zate in za tvojo psiho.

 

Evo lep dokaz, da si spet za?el prav ti provokator. :vskalo:

 

Glej Vid dost bo - zmenva se takole jaz ne bom tebi nikoli repliciral ni?esar ti pa meni ne in sva zaklju?la, ker je res brezveze tole ratal. Imej svoj prav jaz bom imel pa svojega in konec, ne rabijo ?e ostali trpet zarad tega pa res prosim dej me na ignor listo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ve? la?i in la?nivega prepri?evanja drugih naj kon?no ?e verjamejo la?i, ?eprav lahko vsak sam preveri na forumu al pa samo pogleda Jestov post.

 

Lepo prosim, ?e me da? na ignor listo lahko pa tudi vse druge, ki se ne strinjajo s tabo - bo bolj? zate in za tvojo psiho.

Glej Vid dost bo - zmenva se takole jaz ne bom tebi nikoli repliciral ni?esar ti pa meni ne in sva zaklju?la, ker je res brezveze tole ratal. Imej svoj prav jaz bom imel pa svojega in konec, ne rabijo ?e ostali trpet zarad tega pa res prosim dej me na ignor listo.

 

Ti skrivnosti Boss, z veseljem bi te ?e zdavnaj dal na ignor listo, samo ni nikjer te funkcije videt. Druga?e pa se tudi meni zdi to prerekanje s tabo ?e brezpredmetno, tako da ne bom ve? ni? dodal raje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda obstaja ignor lista, preprosto klikne? na ime tistga ki bi rad ignoriral, potem na desni strani klikne? mo?nosti profila in ignoriraj uporabnika. Vr?e te na upravljalnika ignor liste in samo ?e potrdi? z update ignored users :prstgor:

 

?e se druga? ne gre zadr?at, se bo dal pa tko kaj nj :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bossov "fun"? Nisem nobena Boss-ova "zabava" :aaaaa::D ... samo komentiral sem...

 

Dajta se "prepucavat" preko zasebnih sporocil... Bo za nas ostale forum ostal bolj berljiv :blush: Na dalec se vidi, da sta kot "pes in ma?ka" :ne vem:

 

?lovk se pa ja lahko zmot v samoglasniku no :hohoho:

 

najslabs pa je ko pises angleske besede pa izpades totalen kmet

 

:rolleyes::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ha ha, to samo imena menjajo za marketing, OMV bo sedaj kaj MinMotion?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

bencin cenej?i ?ez no? :jupiii:

tro?arine na gorivo pa vseeno navzgor :angry2:

 

?e pomnite tovari?i:

»Tro?arinska politika sedanje (Pahorjeve) vlade na

podro?ju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in

nekonkuren?nih cen naftnih derivatov se zmanj?uje povpra?evanje in s tem

potro?nja ter posledi?no prihodki dr?avnega prora?una. Predlagamo tako

tro?arinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10

odstotkov ni?je od cen v sosednji, cenovno najugodnej?i dr?avi,« lahko

preberemo pod 7. to?ko na 81. strani programa SDS 10 + 100.

 

Kim Il Jan?a je ?e od nekdaj poznan, da ne dr?i obljub. V tem primeru nas je nategnil z obljubami o zni?anju tro?arin.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena aktualna....moja mazda ponavadi tanka 55-60L

 

V sloveniji me to pride: 78?

V italiji me to pride (z Agipom): 108?

 

30? razlike....

 

Pa ?e ena

moj motor ponavadi vnese 20L 100 oktanca....

 

v sloveniji me to pride 29?

v Italiji me to pride 40? (nekje nad 2000m v vukojebini pa 44?)

 

V Italiji - brez carinski coni Livigno, kamor lahko pride? le preko enega izmed 3h 2000m prelazov ali pla?ljiv tunel (poanta je v oskrbi) pa so cene:

 

0,97? za dizel

1? za super....

 

NAROBE SVET!

 

Zato pa so tudi bencinske postaje ala ?kofije vedno bolj za?eljene za roparje, saj je tam gne?a italijanov.....nova poslovna prilo?nost za nekatere...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bi se matral za 1? na tank? naj dajo konkretno ceno pol pa ja!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bi se matral za 1? na tank? naj dajo konkretno ceno pol pa ja!

 

Ko gre cena goriva gor za 1? na tank je pa ogenj v strehi? :blink: Meni se to zdi ?isto OK. Je pa problem ker je to do nas pri?lo ?ele zdaj, v tujini so razli?ne cene goriv pri razli?nih trgovcih nekaj normalnega. Kartelni dogovor pri nas? :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko gre cena goriva gor za 1? na tank je pa ogenj v strehi? :blink: Meni se to zdi ?isto OK. Je pa problem ker je to do nas pri?lo ?ele zdaj, v tujini so razli?ne cene goriv pri razli?nih trgovcih nekaj normalnega. Kartelni dogovor pri nas? :)

 

Se tudi takrat ne prito?ujem, ?e pa misli? ljudi, ki ?ivijo da komentirajo po forumih .....te naj raje kako kavico in kak ?ik na dan manj pa bo.

 

Govorim, o tem da gre za marketing, ki izkori??a naivnost ljudi. naredimo tako kot v italiji, kjer je samo zgornja cena benza dolo?ena, na dol ja pa odprto in tisti, ki ima najve? jajc v konkurenci lahko najve? pridobi!

 

No je pa v italiji kontra efekt - vse pumpe so ?e na robote / avtomate.....ljudje redko ?e kelnarijo <_<

 

Pri nas se pa s tem podpira lobije, ker ni prostora za konkurenco

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.