Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Jo opral in zaščitil z voskom pred soljo.😊

Se šajna kot nova.....:bravo:

Jaz sem to naredil v soboto. Sem dal zimski vosek gor in sem sedaj pripravljen na zimo. Ampak, komaj čakam zopet letne 19" na avtu. Te zimske 17" so kr neki. 😊

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Jaz sem to naredil v soboto. Sem dal zimski vosek gor in sem sedaj pripravljen na zimo. Ampak, komaj čakam zopet letne 19" na avtu. Te zimske 17" so kr neki. 😊

 Pa ne,da si se jih že po dobrem mesecu naveličal.....🤔

Je pa sreča da je kratek dan in rešitev je,da hodiš zgodaj v službo in pozno iz nje....😃😂

 

pred 2 urama je asddas napisal:

Prvič sem jo opral, še ponoči se sveti 😊

👍Dobra.....😂

Napisano
15 hours ago, Bini said:

Jo opral in zaščitil z voskom pred soljo.😊

Se šajna kot nova.....:bravo:

ampak Bini, pa saj tvoja je...nova :lol:

Napisano

Opravil servis na 65.000 cena sitnica 720€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 10 minutami je mazdaman napisal:

Opravil servis na 65.000 cena sitnica 720€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaj vse so pa naredili? (Zgleda si se enemu bozicnico placal)

Napisano
pred 20 minutami je mazdaman napisal:

Opravil servis na 65.000 cena sitnica 720€.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za ta denar sem kupil mazdo in servis naredil zraven:lol:

N7rRRL1.jpg

Napisano
Kaj vse so pa naredili? (Zgleda si se enemu bozicnico placal)

Olje motorja in menjalnika, vsi filtri tudi menjalniški , zavorna tekočina , zadnji brisalec 10 adblue pa se mogoče kaj. Dobil 10-15% popusta na material.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za ta denar sem kupil mazdo in servis naredil zraven:lol:

Jaz tudi včasih


Sent from my iPhone using Tapatalk
O jebemtis,
 
Kaj vse je vključeno v ceno?

Glej zgoraj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Meni se zdi dosti. Odkrito povedano, menjave olja v avtomatskem menjalniku jim jaz nebi zaupal, saj nimajo po servisnih intervalih predvidene menjave tako da tudi nekega pretiranega usposabljanja ni. Menjavo olja v avtomatskem menjalniku (ce si nebi vedel sam naredit) bi prepustil Pogacniku iz Lesc. Cena se mi pa zdi brutalna, material za vse to kar si nastel pride enih 300€ cez palec pa rečmo 400€ z velikim pretiravanjem to pomeni 320€ delo za realne 3ure dela. Bolano

Napisano
pred 26 minutami je scania napisal:

Meni se zdi dosti. Odkrito povedano, menjave olja v avtomatskem menjalniku jim jaz nebi zaupal, saj nimajo po servisnih intervalih predvidene menjave tako da tudi nekega pretiranega usposabljanja ni. Menjavo olja v avtomatskem menjalniku (ce si nebi vedel sam naredit) bi prepustil Pogacniku iz Lesc. Cena se mi pa zdi brutalna, material za vse to kar si nastel pride enih 300€ cez palec pa rečmo 400€ z velikim pretiravanjem to pomeni 320€ delo za realne 3ure dela. Bolano

Se strinjam...jaz sem na zadnje malk manj plačal, pa sem menjal še komplet prva dva diska/plošcice (ate), tako da tale cena je za opisano res "na hard"

Napisano
pred 8 urami je Bini napisal:

Bil je na uradnem servisu,zato je taka cena....😟

Po moje je to redna cena pri njih, če ne poznaš nobenega tam na servisu. 🙂

 

 

Napisano
pred 9 urami je Bini napisal:

Bil je na uradnem servisu,zato je taka cena....😟

in ta uradni servis ima kot kaže zlato urno postavko 100€/h, ker tole ni bilo za več kot max.3h dela :), lahko poveste kje to je, če bom kdaj imel mazdo zagotovo ne bom šel tja 😀😉

Napisano

Ja no, ko sem imel Accorda, je lastnik pred mano pustil račun v avtu za 2. servis na 40k km. Bil je lepih 600,00 EUR, in to davnega leta 2009, pa menjalnika takrat tudi od daleč niso pogledali. Šlo se je za servis v Radomljah in jaz ga potem nisem vozil tja.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Napisano

Še popis materiala in dela, sem premalo rekel končni znesek

 

image.png.ca1d0d3ae52676992b268438833c8952.png

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Mene pri tem računu bolj kot cene vseh postavk (ki so pač takšne kot pritičejo uradnemu servisu) zmoti predvsem dejstvo, da so računali 6+ delovnih ur za menjavo olja in filtrov.

 

In ja, bil sem zraven, ko se je menjalo olje v avtomatskem menjalniku na moji 6-tki. Če "sanjaš" zraven, nimaš eno uro kaj delati.

Napisano

Ko so meni menjali olje v avtomatskem menjalniku, so omenili, da rajši vidijo, da se avto pusti tam. Če se prav spomnim, so razlagali o tesnilni masi, da je precej bolje malo pustiti. Mislim, da ni nakladal, ker bi lahko naredili tudi takoj, je pa predlagal, da se počaka. Koliko ur dela je bilo, se pa ne spomnim. Cena je bila 236 evrov (olje, filter, masa, delo - aha 70 minut je bilo).

Napisano

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

 

 

Napisano
Pred eno uro je mazdaman napisal:

Še popis materiala in dela, sem premalo rekel končni znesek

 

image.png.ca1d0d3ae52676992b268438833c8952.png

Cena kot cena,nimaš kaj,če si zadovoljen je tudi nekaj vredno....😊

Mene pa moti razno dolivanje tekočin ,eko odvoz filtrov in nekaj potrošnega materijala,ki ga pri meni na uradnem servisu niti pod razno ne računajo ! To kar precej nanese.....😟

Nam so na službenih pred leti 2x zaračunali te razne tekočine,potem smo pa vse dolili na max in so enako vse zaračunali pa smo jih malo 'napeli' in so takoj popravili račun! Od takrat naprej vedno naročimo,da naj ne dolivajo ničesar,če ni pod minimum,to pa tako ni,ker vse kontroliramo in dolivamo razen v primeru,da bi kaj puščalo.....😊

pred 10 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

Cena olja je povsod taka,zato ga jaz prinesem s sabo za 35€ .

Napisano
pred 6 minutami je Bini napisal:

Cena kot cena,nimaš kaj,če si zadovoljen je tudi nekaj vredno....😊

Mene pa moti razno dolivanje tekočin ,eko odvoz filtrov in nekaj potrošnega materijala,ki ga pri meni na uradnem servisu niti pod razno ne računajo ! To kar precej nanese.....😟

Nam so na službenih pred leti 2x zaračunali te razne tekočine,potem smo pa vse dolili na max in so enako vse zaračunali pa smo jih malo 'napeli' in so takoj popravili račun! Od takrat naprej vedno naročimo,da naj ne dolivajo ničesar,če ni pod minimum,to pa tako ni,ker vse kontroliramo in dolivamo razen v primeru,da bi kaj puščalo.....😊

Cena olja je povsod taka,zato ga jaz prinesem s sabo za 35€ .

Ja saj, po vseh uradnih servisih je to legalna kraja. To olje se da kupit po 7€/ liter in je čisto enako kot njihovo "originalno". Pa saj to smo že enkrat obdelali tu na forumu. 

Zato pa ne vidijo mene na teh uradnih servisih. 😉

 

 

Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

Ja saj, po vseh uradnih servisih je to legalna kraja. To olje se da kupit po 7€/ liter in je čisto enako kot njihovo "originalno". Pa saj to smo že enkrat obdelali tu na forumu. 

Zato pa ne vidijo mene na teh uradnih servisih. 😉

👍

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.