Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

wv oziroma vsi nemci imajo visjo hitrost medtem ko pa

Vmesni pospeski so pri mazdi boljsi. Js sm se veckrat pomeril z bmw 525d tudi eno generacijo starejsi pa me je pri koncni prehiteval medtem ko pa vmes sm bil js zmeri spredi.

 

Da Ne bom OF

Danes sm po dolgmu casu spucal avtu itd.

 

Ja, to je verjetno ?isto odvisno od prenosov. Ali so delani, da razvijejo kon?no hitrost ali pa da imajo najbolj?i izkoristek pri pospe?evanju. Jaz sem z Mondeom 1.8 (bencin, 115 konjev) lahko normalno dosegel 200km/h po GPS-u, z Mazdo se pa moram namatrat, da prilezem preko 190 pa ima 5 konjev ve?. Ampak, to so izredne razmere, na?eloma avta niti ne poganjam do takih hitrosti. Tako, da mi je itak vseeno - va?no je, da je zadeva pro?na.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323F kresnu :hudicek::danzoman::jupiii::ouje::cheers::punk:

 

?e bi bil ?leht, bi te malo dra?il, v smislu kaj si z njo po?el. :harhar::hohoho:

 

Jaz pa nato?il LPG-ja cca. 60 litrov (pa neki drobi?a je ?e bilo noter), tako da sva pr?timana za vsaj 700km, stro?ek pa komaj 45?. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, nabili so gor en kup plastike, ki avto mo?no po?iri in mo?no poslab?a vozne lastnosti in naredi mo?no ob?utljivega na karkoli, kar ti prekri?a pot. In ta plastika ni ravno lepo dodelana in zaprta. In se v njej nabere zemlja in ?aganje in voda in sneg in hlevski gnoj in vse, po ?emer se vozim. In potem po?enejo tudi kak?ne ro?ice. ?e bi ti podrobno preslikal vso BTjko, bi bil presene?en, kje vse in koliko tega raste... Ko bi vsaj kak?na "taprava" ro?ca zrasla, da popla?am kredit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima pa karavanka res majhen prtlja?nik ?zmeden? Pri 5-vratni gredo vse ?tiri gume v prtlja?nik brez, da bi odstranil polico.

 

V mojo 4 vratno(dimenzije 225/40 R18) tud,pa ?e plac za vsaj 2 platoja pira je ?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mojo 4 vratno(dimenzije 225/40 R18) tud,pa ?e plac za vsaj 2 platoja pira je ?e.

 

na evo.. tole je pa ?e bolj pol ?udno glede karavanke :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocitno nimamo istega prtljaznika, v mojo 5 vratno gume s feltnami (4x) 215/50 17 ne grejo vse brez da bi odstranil polico

 

v prejsnjo 6ko pa komaj sem stlacil vse 205/55 16

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mojo v?eraj pripeljal iz cca. 1200km dolgega izleta, kjer je izkusila vse, od makadama, avtoceste, mestne vo?nje in trajekta. To je bila njena prva fura.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocitno nimamo istega prtljaznika, v mojo 5 vratno gume s feltnami (4x) 215/50 17 ne grejo vse brez da bi odstranil polico

 

v prejsnjo 6ko pa komaj sem stlacil vse 205/55 16

 

Na feltnah 18" ne gredo (zmanjka en cm :P ) vse ?tiri ampak samo tri - gredo pa vse ?tiri, ?e so samo gume brez feltn pa brez nekega tla?enja. Zimske 16" pa gredo tudi, ?e so na feltnah. O?itno glih tisti cm skupno na koncu odtehta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nakladate slikaj s polico 4 gume ....

Rolo je isto kot polica, spodnji del prtljaznika v limo in karavanu isti pa ni sans da das 4 17ke brez roloja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sicer ni?, je pa li?ar ?e mal posnel stvari :) Ter ugotovil precej stvari :ninja:

Je bila kar hudo prislonjena spredaj, tako da je bil odbija? ?e ?vasan skupaj, tudi nosilci so popokal...vse skupaj je bilo kar ?lampasto skupaj dano, tko da s tem bo po tem ko smo popravili elektriko to urejeno. :) Se pravi, vezna bo ravnana, nosilci, koloteki zamenjani, ker sploh niso bili originalni gor, nosilci lu?i bodo po?vasani pa vsa rja vse okol bolj ali manj odstranjena. :)

 

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nakladate slikaj s polico 4 gume ....

Rolo je isto kot polica, spodnji del prtljaznika v limo in karavanu isti pa ni sans da das 4 17ke brez roloja

 

A jebemti?a zdele si me najdu, k so vsa kolesa na avtu. Do jeseni jih je ne dajem dol pol me pa spomni, da jih nalo?im v prtlja?nik in poslikam skupaj z spu??eno polico.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? letos snel trugo in se spet spomnil, da avto ni slab na pogled.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.