Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Zamenju spodnji nosilec na motorju :) ugotovu sm, da star sploh ni bil hin, ampak je u bistvu bil samo kamen?ek vmes in je ta ob?asno zaropotal, ko si avto pri?gal in ugasnu :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sm jo tud js pripravu na zimo..Danes za??iteno podvozje pri Treh Kronah in zmontirani zimaki na original '?evapih'

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Kako sme?n zdej zgleda v ?ivo, en ?ist taprav mejhn ?oln?k :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sm jo tud js pripravu na zimo..Danes za??iteno podvozje pri Treh Kronah in zmontirani zimaki na original '?evapih'

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Kako sme?n zdej zgleda v ?ivo, en ?ist taprav mejhn ?oln?k :D

 

Ej,kako pa to naredijo pa kak dolgo traja? Pa ?e u?inkuje?

 

 

Montiral zimske, UG8 pa ?aaakam na sneg, :D .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam kjer se da v kovinske dele (pragove,vrata..) vlijejo neko me?anico olja in parafina, dele podvozja pa pre?pricajo z dimitrolom in ?e neko me?anico za??itnih sredstev. Tko nekak se mi zdi da gre, bolj to?en postopek majo pa napisan na njihovi strani - http://www.tri-krone.si/

 

Trajal je vse skup eno uro, naj bi blo pa za kake 2-3 zimske sezone, potem pa je priporo?ljivo obnovit, kar pa je pri taki ceni definitivno cenej, kot pa ?akat da za?ne cvetet. Najbolj se seveda spla?a, ?e sta podvozje in pleh ?e zdrava, ?e pa je ?e kaj rjavo, se vsaj upo?asni nadaljne rjavenje..

 

Baje da kr u?inkuje, kar neki foruma?ev ?e ma to nekaj ?asa, tud na rde?i mx5 sem lani imel, ker pa letos za razliko od lan ne menjam avta ampak samo gum, se je spla?al spotoma ?e to zrihtat :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej,kako pa to naredijo pa kak dolgo traja? Pa ?e u?inkuje?

Montiral zimske, UG8 pa ?aaakam na sneg, :D .

 

?isto odvisno koliko se vozi?. Jaz jo dam na vsako leto ali 30.000km (letos so mi jo samo pod plehom, po podvozju pa ne). Sem jo pa imel dvignjeno hkrati z Viperjevo, pa je ponekod po podvozju kot Costa Concordia :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na obeh montiral zimske gume...

na mazdi 6 so tok glasne glede na letne, da mas obcutek kot da sta 2 lezaja zanic

 

une feltne od miate pa sem pobarval s sprejom is bauhausa za 8 eur... :rulam: bom dal se nalepko turbo ali pa pioneer

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo registriral pa to ... drugi avto v 2 tednih :glare: dobr mava tole z mojo usklajen, ko useka po denarnici naj useka po?teno. Na sre?o so tam kjer opravljam zadevo prijazni in sva z gospo na?la dokaj ugodno re?itev :cheers:

Pol sva se s mulcam mal pelala mimo lokalnih gumitehnikov - povsod gu?va in sva samo obrnila in se odpeljala domov :aaaaa: greva jutri ponovno v boj :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sm jo tud js pripravu na zimo..Danes za??iteno podvozje pri Treh Kronah in zmontirani zimaki na original '?evapih'

 

Objavljena slika

Kako sme?n zdej zgleda v ?ivo, en ?ist taprav mejhn ?oln?k :D

 

A tebi tu ?e na levo manjka en izpuh?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lumpija moram pohvalit, ki mi je danes zamenjal plati??a in sva namontirala Xedos6 in Eskimo S3 gor 195/65/15. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tebi tu ?e na levo manjka en izpuh?

 

Nastavek je samo na desno ja..sm tud js takoj povpra?u zakaj je tko narjen in baje vse lonce nardijo univerzalno, potem pa se naredijo custom nastavki, neuporabljen izhod iz lonca se pa pokrije.

 

Sicer ?e mogo?e bol? tko, ?e si kdaj premislim in dodam ?e na levo en ror, ampak mi je zaenkrat ?e najlep? en ve?ji na desni :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ponedeljek pri menjavi gum? Pomoje bi se pa vseen spomnu :bravo:

 

Je pa res, da je ?lo itak bol hitro vse in sva s polovico po hitrem postopku letela naprej..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.