Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Stestiral nove zavore in gume po 24h susenju celjusti. Končno je med zaviranjem tišina, gume prvi vtis ok(kaj vec ob visji kilometrazi z njimi). Sen pa bil danes z yarisom v lj in je bila poraba povprecje 3,1 top. Kaj bi dal za mazdo 6 skyactiv g192 motor in toyotino hybridno tehnologijo. 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 3. 2022 ob 7:05 je Bini napisal:

Se pripravljam na jutrišnjo menjavo 'kotačev' 😊

Pri nas je pa včeraj žena vzela avto z novimi gumami. Ko pride nazaj po prevoženih 50 km jo vprašam, če ji je vožnja z novimi gumami všeč, odgovor "niti opazila nisem, da so nove gume" .... Prej so bile zimske GY 225/55 R17, sedaj letne Michelin 225/45 R19. 🤪 Mogoče bi opazila, če bi kakšna počila. 🤣

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 5
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Pri nas je pa včeraj žena vzela avto z novimi gumami. Ko pride nazaj po prevoženih 50 km jo vprašam, če ji je vožnja z novimi gumami všeč, odgovor "niti opazila nisem, da so nove gume" .... Prej so bile zimske GY 225/55 R17, sedaj letne Michelin 225/45 R19. 🤪 Mogoče bi opazila, če bi kakšna počila. 🤣

pričakovan odgovor 👍🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je scania napisal:

Pri gumax-u

 

Jaz sem po iskanju in raziskovanju tudi na koncu za staro 6-ko naročil zopet nexen. Le da so  tokrat model su4. Prej sem imal sport.

Tudi jaz sem jih naročil na gumax. Včeraj sem jih dobil, jutri jih montiram. V bustvu nimaš skoraj nič  pametnega za naročiti v moji dimenziji oziroma ni gum na zalogi. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim da je debata o gumah. Zanima me kaj mi priporocate za ene gume 235/35/19 gledam continental sportcontact 151€ al pa goodyear f1 135€

Vidim da nabavljate tudi nexen... zanima me kako ste zadovoljni

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Katera dimenzija?

 

215/45r17. 

pred 2 urama je curko napisal:

Vidim da je debata o gumah. Zanima me kaj mi priporocate za ene gume 235/35/19 gledam continental sportcontact 151€ al pa goodyear f1 135€

Vidim da nabavljate tudi nexen... zanima me kako ste zadovoljni

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Če hočeš res dobro gumo in športno, ki drži na mokrem in suhem, potem kupi kako Good Year assimeric 5 ali 6, in pa ta nova Conti sportcontact 7 je še bolj huda. Če pa hočeš poceni gumo,  malo slabšo na mokrem lahko vzameš tudi nexen. A ne nexen nfera sport ampak nexen nfera su4, ki je precej boljša v mokrem, ostalo je pa enakopri obeh. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Goodyear. Poglej se za kako Dunlop, ce se dobi. Meni so Dunlop Sport MAXX RT fantasticne.
Tudi navedena dunlop je v igri ja

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

Če hočeš res dobro gumo in športno, ki drži na mokrem in suhem, potem kupi kako Good Year assimeric 5 ali 6, in pa ta nova Conti sportcontact 7 je še bolj huda. Če pa hočeš poceni gumo,  malo slabšo na mokrem lahko vzameš tudi nexen. A ne nexen nfera sport ampak nexen nfera su4, ki je precej boljša v mokrem, ostalo je pa enakopri obeh. 
F1 assimetric imam na drugi mazdi in sem dokaj zadovoljen sem imel od zacetka se tiste na smrekco potem pa assimetric ko so ven prisle

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega na Passatu pa ves čas vozi samo zimske, zamenja jeseni, vozi jih 2 leti, kar pri njemu pomeni 60.000 km. Do sedaj je kupoval Michelin Alpin (trenutno ima gor Alpin 6), razmišlja pa o prehodu na Vredestein, s katerimi je imel včasih dobre izkušnje, ko je veliko vozil v Nemčijo. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Jaz sem imel z Nexenkam zelo slabe izkušnje glede obrabe. Je pa res, da tu pri nas v hribih dobro vemo, zakaj je volan okrogel - zato, da ga v ovinkih ne zmanjka...

 

To o veliki obrabi pa se pritožujejo tudi uporabniki. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Slivka napisal:

Eee, pa saj sem bil uporabnik, zato pa komentiram...

 

Ja sej, zato sem napisal, da komentirajo uporabniki. In ker so tudi ti uporabnik,je lepo da 😊 komentiraš. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je curko napisal:

Vidim da je debata o gumah. Zanima me kaj mi priporocate za ene gume 235/35/19 gledam continental sportcontact 151€ al pa goodyear f1 135€

Vidim da nabavljate tudi nexen... zanima me kako ste zadovoljni

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Js bi pa tole definitivno se 1x nabavu 🙂

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Maxxis Victra Sport 5 VS5 235/35 ZR19 91Y XL, MFS na zalogi in ceneje na spletišču...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Deeyan napisal:

Js bi pa tole definitivno se 1x nabavu 🙂

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Maxxis Victra Sport 5 VS5 235/35 ZR19 91Y XL, MFS na zalogi in ceneje na spletišču...

 

 

Po moje so nexen n fera su4 vseeno boljša izbira glede na oceno uporabnikov. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Kolega na Passatu pa ves čas vozi samo zimske, zamenja jeseni, vozi jih 2 leti, kar pri njemu pomeni 60.000 km. Do sedaj je kupoval Michelin Alpin (trenutno ima gor Alpin 6), razmišlja pa o prehodu na Vredestein, s katerimi je imel včasih dobre izkušnje, ko je veliko vozil v Nemčijo. 

Meni so Vredestein kul (prevoženih skoraj 10kkm).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.