Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Danes sem opazil en zanimiv pojav. Ker se bli?a tehni?ni, sem spet opral na?ega minibusa in o?istil tudi stekla od znotraj. In zdaj lu?i precej bolje svetijo.

 

Zna biti, da je voda kam pri?la, pa bolje prevaja elektriko.

 

Ali pa je kaj drugega na stvari, kar mi ni poznano, pa da vpliva na bolj?o svetilnost.

 

Kakorkoli, zdaj se pono?i veliko la?je vozi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjal motorno olje in olje v menjalniku redline mtl 75w80 gl 4. Sedaj se prestavlja brez zatikanja, kot puter. :-)

Kje si pa dobil redline?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila na poobla??enem servisu selmar Celje...vpoklic zaradi spro?ilcev airbegov.

So rekli, da so jih zamenjali... Upam, da so jih res...

Ja, letnik 04...

Tudi moja vpoklic... tudi letnik 2004.Pa pravijo, da ne v pokli?ejo starih vozil. Jaz je ne vozim na uradni servis ?e deset let. Pohvalno, Mazda. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi za prvo generacijo dobil tak vpoklic bi se sel tako pa sem ga dobil za drugo generacijo in ni sans da ga peljem. Pri prvi generaciji se samo sovoznikov predal odstrani in pride do sprozilca. Pri drugi generaciji ti mora pa celo armaturko z radijem vred podreti da pride do njega. Glede na to kako so (ne) sposobni sem samo rekel hvala lepa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prizgala se rdeca kontrolna lucka za zavoro (rocna).

1. Rocna ni bla zategnjena

2. Zavorno olje polno

3. Novi diski/pliscice

 

In gruntam kaj je zdaj problem, preberem navodila, ce je kaj takega... Nc

Ko pomislim, da je kaj hudega z zavorami, vidim slucajno odsev zadnjih luci in zavorne luci ne delajo, niti ena. Pol takoj do varovalk in tista za zavorne luci je bla unicena... Tko da reseno za par centov :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je problem ?e preve? bremza?: Ne diski pa? pa varovalka za ?toplu?i se pregreje in potem crkne :lol: . 

 

Pri moji najdra?ji avtu sta isto?asno crknili obe ?arnici za zavorne lu?i. Nisem ?el gledat varovalk samo ?arnice sem menjal. Podobno se je zgodilo pri moji mazdi da sta to?no isto?asno crknili obe ?arnici H1 v glavnih ?arometih.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je problem ?e preve? bremza?: Ne diski pa? pa varovalka za ?toplu?i se pregreje in potem crkne :lol: . 

 

Pri moji najdra?ji avtu sta isto?asno crknili obe ?arnici za zavorne lu?i. Nisem ?el gledat varovalk samo ?arnice sem menjal. Podobno se je zgodilo pri moji mazdi da sta to?no isto?asno crknili obe ?arnici H1 v glavnih ?arometih.

Zanimivo,si me spomnil na primer ko sem menjal na M3 pred 10 leti prednjo ?arnico in ko sem jo menjal in poizkusiv ?e vredu sveti je crknila ?e na drugi srtrani. No takrat sem mislil,no kaka slu?ajnost in sre?a,da bom ?e menjal drugo ko imam ravno umazane roke. Sedaj pa ?itam,da je to mogo?e tudi danes pri Mazdi,sva?ta!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarnice se ponavadi vedno menja v parih. Zarnica ima zivljensko dobo xy ur in ker obe zarnice gorita vedno istocasno je velika vrjetnost, da bo se druga hitro crknila. Ni pa nujno.

Se razume da je tako,ampak imam izku?nje da ponavadi po kakih 5-10k kilometrih,tu je pa bilo v isti sekundi! Sedaj imam pa takoLED.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se razume da je tako,ampak imam izku?nje da ponavadi po kakih 5-10k kilometrih,tu je pa bilo v isti sekundi! Sedaj imam pa takoLED.

... ki bodo crknile tudi isto?asno. Samo, da bo ?tala takrat...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.