Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Dobila je lepotno operacijo, rit ma spet popolno :bravo: . poleg tega sem ji apdejtu navigacijo, dolil pol 'Siriusa' in vitrex, zjutri pa v Budimpe?to

 

Obenem sem sklenil, da bom 1x na mesec vzel puntota, da jo bom ?e bolj cenil..... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natankal 58 litrov 100ke, 2X zavrtel v rde?e polje pogledal povpre?no porabo, prestavil v 6. prestavo in lagano sportski kruzal naprej med dreka?i ki ne lo?ijo med ?tevilkama 9 in 6.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Kaj sem danes naredil na svoji Mazdi,... hmmm,... razen tega da sem pred pol urami priletel z Austrije in naredil preko 600km ter jo nasral s soljo snegom in peskom, nic posebnega,... gre pa jutri na pranje :bravo::bravo:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? X uporabil 4 kolesni pogn in malenkost po?migal z lu?ko od ro?ne. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal multiventil, natankal LPG, z nasmehom pla?al, toma?a malo ustra?il(da je napolnil pleni?ko :hudicek: ) in odpeketal domov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledal povpre?no po 500 kilometrijh in me je skor kap, BC LA?E 9,5 l/100km, glede na to da sem samo v?eraj ?el preko lubelja, tja in nazaj, v obe strani sem se vlekel kot megla, ker je nazaj grede blo -14 stopinj in popolnoma NI? posuta cesta, samo pomislil sem na gas in ?e sem bil v diska?u. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?elela sva ga obnovit, pa je reku da ni mo?no, ker ima nekak?no dvojno gumo (karkoli ?e to pomeni). :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo? povedal kolk stane nosilc za motor :)

 

Vsaka ima 3 nosilce. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.