Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je robz napisal:

Tole mi je vprasljivo, ker ne omenjata nekaramboliranosti, servisne knjige in lastnikov:) dizel prav tako ne pride v postev, vseeno hvala za predloge:)

Res je, ampak realno je vsako tretje vozilo karambolirano in za nekaramboliranost ni nikakršne garancije, saj gre na sistem videno-kupljeno.

Je moj bratranec enkrat zelo ugodno dobil novo Mazdo MPV za pol cene, ker je bila poškodovana pri transportu oziroma ji je na streho padel nek predmet, ampak zadeva je bila dokumentirana in popravljena s strani ličarja in kleparja. Drugo pa je če je funkcionalnost vprašanje in kako je res uporabno in varno. 

Glede servisne pa je enako, samo je pa tudi res da gre večina le-ta na živce oziroma večina po njej ne povprašuje.

Odločitev je seveda na tvoji strani.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je MPero napisal:

Zivjo vsem. Ko smo ze pri biturbu: a ima mazdin trenutni 2,2 turbodizel (npr. iz M6) variabilni turbo ali (dvojni) biturbo?

 

Je biturbo in ima namescene variabilne lopute kot vsi novodobni dizli 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je MPero napisal:

Zivjo vsem. Ko smo ze pri biturbu: a ima mazdin trenutni 2,2 turbodizel (npr. iz M6) variabilni turbo ali (dvojni) biturbo?

Dvojno turbino. (Dual Stage- two turbo). 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je DonFelipe napisal:

Res je, ampak realno je vsako tretje vozilo karambolirano in za nekaramboliranost ni nikakršne garancije, saj gre na sistem videno-kupljeno.

Je moj bratranec enkrat zelo ugodno dobil novo Mazdo MPV za pol cene, ker je bila poškodovana pri transportu oziroma ji je na streho padel nek predmet, ampak zadeva je bila dokumentirana in popravljena s strani ličarja in kleparja. Drugo pa je če je funkcionalnost vprašanje in kako je res uporabno in varno. 

Glede servisne pa je enako, samo je pa tudi res da gre večina le-ta na živce oziroma večina po njej ne povprašuje.

Odločitev je seveda na tvoji strani.

Vse je res, ampak vsak raje kupi nekaramboliran avto s potrjeno servisno:) ce tega ze v startu ni je zadeva toliko bolj sumljiva. Poskodba ni isto kot karambol, kjer lahko zamakne podvozje itd... Za zamolcane skrite napake se seveda odgovarja, nekaj info o tem je napisanih tukaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta avto mi je pa od nekod poznan. Kot, da bi ga enkrat že kupoval pa me je takratni prodajalec nategnil in dogovor z njim ni veljal nič... Kakorkoli, potem sem našel drugo petko, vse enalo edino barve druge...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda5 CD143 - 1 LETNO JAMSTVO - BREZ POLOGA, letnik:2009,5990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

 

 

 

Tale oglas ima pa gotovo napako. Tu na forumu vsi trdijo, da je nemogoče, da dizelaši naredijo toliko kilometrov. Gotovo se je možakar zatipkal pa pritisnil eno ničlo preveč...

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda5 CD110 TX - NAREJEN TEHNIÈNI PREGLED, letnik:2010,3200 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Soseda kupila  Xceed- a in pravi da je bomba za 26k€ s 160 konji 😳🙈

IMG_20220212_143733~3.jpg

To je ze turbo 1.5. motor👍...saj ne moreš reči, da je slaba, ni pa KIA več poceni, je kolega gledal tudi ko je kupoval nov avto....so cene kar konkretne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je sportman333 napisal:

To je ze turbo 1.5. motor👍...saj ne moreš reči, da je slaba, ni pa KIA več poceni, je kolega gledal tudi ko je kupoval nov avto....so cene kar konkretne

Sodelavec jo tudi ima. Po mestu mu pije od 9 do 10l/100.

Na dolge okoli 7. To vsekakor ni avto, ki bi pil malo. Je pa za njo dal kar konktetnih 29K€.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ze turbo 1.5. motor...saj ne moreš reči, da je slaba, ni pa KIA več poceni, je kolega gledal tudi ko je kupoval nov avto....so cene kar konkretne
Grda je la tut tok, k da bi oblikovalcu padla bomba, k je risal tole skropucalo skupej. Mam pa že raj mojga Allroada za isti dnar, scer ,6 let starega, ki mi isto pije, gre pa 3x bolje :)

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je verjetno lanska zaloga... včas smo na Jugote takole čakali in upali samo, da ga dobimo, danes se pa pač čaka na Korejce oziroma vzameš tisto kar sploh majo. Tko k včas.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi pa imel. Sicer par deset konjev majnka... 

 

WWW.AVTO.NET

Kia XCeed 1.5 T-GDi EX Way ISG. M T 118 kW, letnik:2022,25499 EUR :: www.Avto.net ::

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je NevLado napisal:

A to je čisto nov? Ker kia ima zdaj novejšo značko!

Ne ni nov julija bo star 1 leto. Zraven je še dobila zimske na feltnah(Sava)😛,in prvi servis gratis👌. Porabo ima pa od Pan-jan iz Ivančne 5.7 z avtomatikom.....🤔 Je bolj lezla kot peljala,zgleda....😊😂🤣

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Tole bi pa imel. Sicer par deset konjev majnka... 

 

WWW.AVTO.NET

Kia XCeed 1.5 T-GDi EX Way ISG. M T 118 kW, letnik:2022,25499 EUR :: www.Avto.net ::

 

Saj takega ima....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

Ne ni nov julija bo star 1 leto. Zraven je še dobila zimske na feltnah(Sava)😛,in prvi servis gratis👌. Porabo ima pa od Pan-jan iz Ivančne 5.7 z avtomatikom.....🤔 Je bolj lezla kot peljala,zgleda....😊😂🤣

Saj takega ima....😉

Ta je novejši :bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa kaj takega, se splaca kupovati z 250k prevozenimi km? Obstaja kako pravilo koliko vreden/star/st. prevozenih km avto se najbolj splaca kupiti? npr kupim avto za 10k za katerega naj bi bilo vzdrzevanje cenejse (manj servisov glede na mladost oz. manjso kilometrino) in ga furam 5 let in prodam. Ali avto za 5k za katerega bo potrebno vec vlozka v vzdrzevanje, saj je starejsi oz. ima vec km? 

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Passat 1.4 TSI Comfortline 125ps 2xpdc multif.volan aut.c, letnik:2011,7777 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.