Skoči na vsebino

Napotki za servisiranje Skyactive motorjev od letnika 2012 naprej


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Evo, iz Berlina (Autodoc) prišla zamenjava... ploščice kar vržene v paket .... brez originalne ATE embalaže....🙃 😃

 

IMG_20230905_135641.jpg

 

IMG_20230905_135645.jpg

Svašta 😞 . Vedno več jih ima slabe izkušnje z autodocom, zgleda ne zmorejo več. Boljše manj prodat pa da je tako kot mora bit kot pa na spol vse. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Evo, iz Berlina (Autodoc) prišla zamenjava... ploščice kar vržene v paket .... brez originalne ATE embalaže....🙃 😃

 

IMG_20230905_135641.jpg

 

IMG_20230905_135645.jpg

Sem dobil tak KYB nosilec za zadnji amortizer brez vijakov. Oba v škatlici, samo pri enem je falila vrečka z vijaki.  Dal reklamacijo. Dobil dnar nazaj nosilec zmontiral s starimi vijaki.   To bi moglo bit ceneje, za odprto/manjkajočo emblalažo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Kakšna je sploh vloga teh plehkov? 

To je za "zvočno" opozorilo, preden ti ploščice čisto pobere. En tak mehanski senzor 🤣

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Janez007 napisal:

Kakšna je sploh vloga teh plehkov? 

 

pred 43 minutami je x-layer napisal:

To je za "zvočno" opozorilo, preden ti ploščice čisto pobere. En tak mehanski senzor 🤣

Tako...seprav računej da se zadnje zavore enakomerno obrabljajo, je važno da je vsaj na eni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Tilen5 napisal:

image.png

 

pred 15 minutami je Brane napisal:

Ne bo držalo-zvočna opozorila so na drugem paru ploščic.Ta plehek ti drži ploščico fiksno v vodilih. LP Brane tornado

Bravo fanta, res se gre za vodila - sem spregledal. Janez upam da nisi še montiral in si še med nami.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super fantje, a škoda da ni tornado Branetov na tem forumu še več. :) Konec tedna peljem avto k mehaniku, pa naj on odloči - uporabi te ploščice, če bodo OK, ali nabavi nove. Malo denarja, malo muzike. 😃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je godlike napisal:

Pa si vložil pritožbo ali ne?

Da. Spodaj je njihov odgovor:

 

We have checked the photos and you indeed have received damaged pads. I am sorry for the inconvenience. As we have already caused you some inconvenience we will not ask you to return the damaged set back. We can offer that we either send you a new set (we will check that it is brand new and well packed before sending) or we can offer you a refund.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej si jih vrnil? Ker prej si pisal, da bo mehanik oko gor dal....

To je nekdo zvil, pa vrnil. Isto kot pri meni vijake sunil in vrnil.

 

Pa tudi če je "nevarno" naročilo, za pohablen del, bojo plačali.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri ste fantje, da se vam da pošiljat gor pa dol. Pod črto zna prit ceneje, če bi že v startu naročil pri mehaniku, sploh če sta na TI.

Sam sem dva meseca nazaj naročil komplet Ate diske in ploščice zadaj pri mehaniku, naslednji dan sem že imel zmontirano. Cena pa zaenkrat velik plato Uniona.:punk:

  • Všeč 4
  • Začuden 1

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20€ si dal za ATE diske in ploščice?

Svaka čast.👍

 

 

Drugače pa pri autodocu gre 99% vse ok. Imam tudi potnika, ki mi naprej daje noro ugodno. Pa ga kdaj autodoc šije. Za kuplungo komplet za M2 Valeo sem dal 57€ pri potniku. Vprašaj mehanika, bo tiher 100€ vsaj. Dela ni v ceni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je godlike napisal:

Torej si jih vrnil? Ker prej si pisal, da bo mehanik oko gor dal....

To je nekdo zvil, pa vrnil. Isto kot pri meni vijake sunil in vrnil.

 

Pa tudi če je "nevarno" naročilo, za pohablen del, bojo plačali.

A ni jasno napisano? Ponudili so mi zapakirane nove ali vračilo denarja. Stare defektne obdržim.

 

Deep translate:

Preverili smo fotografije in res ste prejeli poškodovane blazinice. Opravičujem se za nevšečnosti. Ker smo vam že povzročili nekaj nevšečnosti, od vas ne bomo zahtevali, da poškodovani komplet vrnete nazaj. Lahko vam ponudimo, da vam pošljemo nov komplet (pred pošiljanjem bomo preverili, ali je popolnoma nov in dobro zapakiran) ali pa vam povrnemo denar.

 

pred 8 minutami je jacques33 napisal:

Dobri ste fantje, da se vam da pošiljat gor pa dol. Pod črto zna prit ceneje, če bi že v startu naročil pri mehaniku, sploh če sta na TI.

Sam sem dva meseca nazaj naročil komplet Ate diske in ploščice zadaj pri mehaniku, naslednji dan sem že imel zmontirano. Cena pa zaenkrat velik plato Uniona.:punk:

Tele ATE je plačal nekdo tretji. 😀

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.